ON EAA Energy (432 g)

4.000L

Të jetosh një jetë të ngarkuar dhe të plotë mund t’ju bëjë të keni nevojë për një partner të besuar për t’ju ndihmuar të përmbushni kërkesat e përditshme të jetës, punës dhe trajnimit. Marka Nr. 1 suplementeve sportive Optimum Nutrition ju sjell EAA Energy.

 • Mbështet fokusin e energjisë* dhe marrjen esenciale të aminoacideve
 • Përzierje e plotë EAA-ve me 10 g EAA
 • 100 Mg kafeinë
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  ON EAA Energy (432 g)

  4.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Të jetosh një jetë të ngarkuar dhe të plotë mund t’ju bëjë të keni nevojë për një partner të besuar për t’ju ndihmuar të përmbushni kërkesat e përditshme të jetës, punës dhe trajnimit. Marka Nr. 1 suplementeve sportive Optimum Nutrition ju sjell EAA ENERGY. Ne kemi kombinuar një përzierje të plotë të aminoacideve esenciale me 100 mg kafeinë për të mbështetur energjinë, fokusin* dhe marrjen e aminoacideve thelbësore. Çdo porcion ofron 13 mg aminoacide thelbësore, 100 mg kafeinë për të përmirësuar fokusin* dhe përmban zero sheqerna. EAA Energy është krijuar për t’ju dhënë një nxitje shtesë përpara stërvitjes ose për të mbështetur nevojat tuaja për energji gjatë gjithë ditës.

  • Vitamina C kontribuon në metabolizimin normal të prodhimit të energjisë
  • *Kafeina kontribuon në rritjen e vigjilencës dhe përmirësimin e përqendrimit

  Përbërësit

  Përbërësit: përzierje aminoacidesh me zinxhir të degëzuar (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues (lecitinë luledielli)), aminoacide (L-leucinë, L-treoninë, L-lizinë hidrokloride, L-fenilalaninë, L-metioninë, L -triptofan, L-histidinë), aromatizues, acide (acid citrik, acid malik, acid L-tartarik), beta-alaninë, ëmbëlsues (sukralozë, açesulfame K), inulinë, trashës (natriumi karboksi metil celuloze, çamçakëz ksantan), agjentët kundër ngjitjes (dioksid silikoni, silikat kalciumi), ekstrakt i çajit jeshil (Camellia sinensis (L.) Kuntze), kafeinë natyrale, acid askorbik, ekstrakt i kokrrave të kafesë jeshile (Coffea arabica L.), ngjyreus (karoten), pluhur spiruline.

  Vlera ushqyese

  4 Lugë (16 Gram)

  Vlera ushqyese
  Sasia Për Porcion
  Energji
  Yndyra
  Nga Të Cilat të Ngopura
  Karbohidrate 0.1 g
  Nga Të Cilat Sheqer
  Fibra
  Proteinë
  Kripë
  Vitaminë C 13 mg (16%)*
  Përzierje Amino Acidesh Esenciale 10 g
  L-Leucinë 5,0 g
  L-Izoleucinë 1,2 g
  L-Valinë 1,2 g
  L-Threoninë 741 mg
  L-Lizinë Hidrokloride 709 mg
  L-Fenilalaninë 365 mg
  L-Methioninë 223 mg
  L-Triptofan 219 mg
  L-Histidinë 203 mg
  Beta-Alaninë 356 mg
  Kafeinë 100 mg
  Ekstrakt i Çajit Jeshil 100 mg
  Ekstrakt i Kafes Jeshil 100 mg

  *Vlera ditore (DV) nuk është vendosur.

  Paralajmërime

  Përdorimi i Rekomanduar: Përzieni 16 g (~ 4 lugë mase) në 600 ml ujë të ftohtë. Konsumimi i rekomanduar është 1 porcioni në ditë.

  Paralajmërime: Ky suplement ushqimor nuk është i përshtatshëm për fëmijët më të vegjël se 18 vjeç. Përmban kafeinë. Nuk rekomandohet për fëmijët ose gratë shtatzëna. Përmban 100 mg kafeinë për dozë ditore.

  Këshilla & Alergjikët

  Informacion Mbi Faktorët Alergjik: Për alergjenët, shihni përbërësit me shkronja të zeza. Mund të përmbajë gjurmë qumështi, gluteni, veze, soje, arra dhe kikirikë

  Këshilla Për Ruajtjen: Pas hapjes mbylleni mirë. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël.

  Informacion Shtese: Një shtesë ushqimore nuk duhet të përdoret si zëvendësuese e një dietë të larmishme, të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories