ON Creatine Powder

3.000L

Prodhuar nga Kreatina Monohidrate e Shkallës më të Lartë CreaPure!

• 5g nga 99.9% e kreatinës monohidrate të pastër të markës CreaPure®
• Pluhur pa shije, pa erë që përzihet lehtë në ujë ose lëng
• Pa aromë për tu përzijerë me proteina, gainera apo pluhura të tjerë
• Mikronizuar për të qëndruar pezull në përbërje më gjatë

Pikat kryesore të pluhurit të kreatinës së mikronizuar:
• Prodhuar me kreatinë të pastër CreaPure
• Mikronizuar për të qëndruar pezull në përbërje më gjatë
• Pa aromë
• Nuk ka mbushës ose aditivë
• Një larmi e gjerë të paketimeve në dispozicion
• Mbështet forcën dhe fuqinë*

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  ON Creatine Powder

  3.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share
  Pesha 0.720 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm
  Madhësia 300 gr, 600 gr

  Përshkrimi

  Çdo porcion i pluhurit të Kreatinës të Mikronizuar të Optimum Nutrition siguron plot 5 gramë Kreatinë Monohidrate të pastër të markës 99.9% CreaPure. Metoda e prodhimit e patentuar e përdorur për të prodhuar këtë kreatinë jep një pluhur pa shije, pa erë që përzihet lehtë në ujë ose lëngje të tjera dhe nuk vendoset lehtë në fund. Si rezultat, shija e hollë ose struktura që mund të keni provuar me pluhurat e tjera të kreatinës nuk shoqërohen me këtë produkt. Meqenëse është pa aromë, ju mund të përzijeni pluhurin e kreatinës ON me përbërje proteinike, formula të masës dhe pluhura të tjerë të ushqimit sportiv.

  Vlerat ushqyese

  Porcioni: 1 lugë çaji e rrumbullakosur (3g)
  Porcione për paketim : 88

  Sasia për porcion
  Vlerat %DV
  Kreatinë Monohidrate
  5g

  % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2.000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  †Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Rekomandime

  Udhëzime:

  Shtoni 1 lugë çaji me pluhur kreatine të mikronizuar me një gotë të mbushur me 8-12 oz ujë të ftohtë ose lëng frutash. Pastaj përziejeni atë me një lugë.

  Këshillë:

  Përzijeni me proteina, zëvendësues vakti dhe suplemente për shtim peshe me një lugë çaji të pluhurit të kreatinës së mikronizuar

  Ngarkesa e Kreatinës:

  Merrni 1 lugë çaji me pluhur kreatine të mikronizuar me vaktet në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje dhe 1 lugë çaji shtesë para se të shkoni në shtrat për 4-5 ditë për të ndihmuar të ngopni muskujt tuaj me kreatinë.

  Mirëmbajtja e Kreatinës:

  Merrni 1 lugë çaji me pluhur kreatine të mikronizuar me një vakt ose menjëherë pas trajnimit bashkë me proteinat.

  Këshilla:

  Pini të paktën tetë gota ujë çdo ditë kur të mbusheni me kreatinë. Konsumimi i karbohidrateve të thjeshta me kreatinë mund të ndihmojë në përmirësimin e efektivitetit të përgjithshëm.

  Paralajmërime:

  Mbajeni larg fëmijëve. Konsultohuni me një profesionist të kualifikuar të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë produkt nëse jeni nën 18 vjeç, shtatzënë ose në gji apo nëse keni ndonjë gjëndje të njohur ose të dyshuar mjekësore dhe / ose jeni duke marrë ndonjë ilaç me recetë ose OTC . Të Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories