ON BCAA 1000

3.500L

Mbështet rritjen e muskujve të definuar dhe parandalon prishjenv e tyre! *

• 1,000 mg BCAA për 2 kapsula
• Leucinë, Izoleucinë dhe Valinë në një raport 2: 1: 1
• Sasi e madhe me 100 porcione për paketim
• Mbështet ndërtimin e muskujve dhe rigjenerimin e tyre

Pikat kryesore të produktit BCAA 1000

 •  1,000 mg BCAA për porcion (2 kapsula)
 •  Kapsula të lehta për t’u gëlltitur
 • Raporti i Leucinës, Izoleucinës dhe Valinës në 2: 1: 1
 • Shumëllojshmëri e gjerë e paketimeve të disponueshme
 • Mbështet ndërtimin e muskujve dhe rigjenerimin e tyre
 • Qëndrueshmëri të gjatë, me 100 porcione për paketim

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question
  ON BCAA 1000-supplementalbania.com

  ON BCAA 1000

  3.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share
  Të dhëna Vlera
  Pesha 0.500 kg
  Përmasat 1 x 1 x 1 cm

  Përshkrimi

  Kapsulat BCAA 1000 të Optimum Nutrition përmbajnë një ekuilibër të fuqishëm të Aminoacideve të Zinxhirit të Degëzuar të cilat janë blloqet ndërtuese të masës dhe madhësisë muskulore. Metabolizuar direkt në muskuj, BCAA-të mund të përmirësojnë mbajtjen e azotit duke kursyer grupe të tjera aminoacidesh për riparim dhe rindërtim. Aminoacidet e Zinxhirit të Degëzuar (BCAA), të quajtur kështu për shkak të strukturës së tyre unike kimike të degëzuar, janë të nevojshme pasi trupi nuk mund t’i bëjë ato nga përbërjet e tjera. Në kohët e fundit, këto aminoacide janë studjuar për efektet e tyre të mundshme anti-katabolike (duke parandaluar prishjen e muskujve) dhe anabolik (ndërtimi i muskujve).

  Vlerat ushqyese

  60 kapsula
  Doza: 2 Kapsula
  Doza për Paketim: 100

  Sasia për porcion
  Vlerat %DV
  L-Leucinë

  500mg

  L-Izoleucinë
  250mg
  L-Valinë
  250mg

   

  *% Vlera ditore bazohet në një dietë me 2.000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Përbërësit

  Xhelatinë, Celulozë Mikrokristaline, Stearat Magnezi.

  Rekomandime përdorimi

  Udhëzime:

  Konsumoni 2 Kapsula BCAA 1000 midis vakteve, 30-45 minuta para stërvitjeve, dhe / ose menjëherë pas stërvitjeve.

  Paralajmërime:

  Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë produkt nëse jeni duke marrë ndonjë ilaç ose jeni nën kujdesin e një mjeku për një gjendje mjekësore. Nuk lejohet përdorim për persona nën moshën 18 vjeç, gratë që janë shtatzënë apo duke u përpjekur të mbeten shtatzënë. Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë

  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories