Omega 3

1.800L

Acide yndyrore esenciale EPA / DHA nga vaji i peshkut

Formula jonë esenciale me acide yndyror përmban EPA dhe DHA, dy acidet yndyrore “të mira” që kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të zemrës, trurit dhe të shikimit normal. Kapsulat tona ju lejojnë që të merrni shumat e sugjeruara shkencërisht për ndikimin pozitiv!

DHA kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të trurit dhe shikimit normal *. Efektet e dobishme përfitohen me marrjen ditore prej 250 mg DHA. EPA dhe DHA kontribuojnë në funksionin normal të zemrës *. Ky efekt i dobishëm merret me marrjen ditore prej 250 mg EPA dhe DHA. Formula jonë përmban 144 mg DHA dhe 216 mg EPA për kapsulë! Dy kapsula të përditshme sigurojnë sasinë e kërkuar të përbërësve.

* Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Omega 3

  1.800L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Sht 29 – Sht 30
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Merrni 1 kapsulë dy herë në ditë me vaktet ushqimore.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime

  MBAJENI LARG FËMIJËVE!

  Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore! Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar dhe jo si një zëvendësues të saj.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 2 kapsula
  Doza për Pako: 50
  Sasia për Dozë Sasia për Dozë
  Vaj Peshku 2000 mg
  nga të cilat Omega-3 Acide Yndyrore 940 mg EPA ( Acid Eikosapentaenoik ) 470 mg
  (Sasia Minimale Totale) DHA ( Acid Dokosaheksaenoik ) 330 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë