NT OMEGA 3 Plus Softgel

2.500L

OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS janë të destinuara për:

 • Marrjen e përditshme
 • Përmirësimin e cilësisë së jetës
 • Përmirësimi i funksioneve të zemrës dhe trurit
 • Rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm të fëmijëve
 • 120 kapsula
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT OMEGA 3 Plus Softgel

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  KAPSULAT E KOMPRESUARA TE OMEGA-3 PLUS përfaqësojnë një formë premium vaji peshku, të pasuruar me vitaminë D. Vaji i peshkut është i mbyllur në kapsula speciale xhel të butë, të cilat ngadalësojnë ndjeshëm proçeset e degradimit të substancave aktive dhe në këtë mënyrë rrisin qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë natyrore të produkt.

  OMEGA-3 PLUS COMPRESSED CAPS përfaqësojnë një formë premium vaji peshku, të pasuruar me vitaminë D. Vaji i peshkut është i mbyllur në kapsula speciale xhel të butë, të cilat ngadalësojnë ndjeshëm proçeset e degradimit të substancave aktive dhe në këtë mënyrë rrisin qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë natyrore të produkt.

  Produkti OMEGA 3 SOFTGEL CAPS përmban vaj peshku të marrë vetëm nga açugat – një peshk i kapur në Rrymën Peruane (Humboldt), e cila konsiderohet globalisht si ekosistemi detar më produktiv. Vaji i peshkut në kapsulat e buta xhel përmbahet ekskluzivisht në formën e triglicerideve të përdorshme. Acidet yndyrore omega-3 janë shumë të përqendruara dhe çdo kapsulë përmban 301 mg acid yndyror eikosapentaenoike (EPA) dhe 210 mg acid yndyror dokosahekzaenoik (DHA). Acidet yndyrore omega-3 të lartpërmendura nxisin aktivitetin pozitiv të trurit, ruajnë funksionet e zemrës dhe mbështesin shikimin.

  Efektet e dobishme arrihen me një marrje ditore prej 250 mg EPA dhe DHA.

  • Vaj peshku
  • Vitamina D
  • 30% EPA
  • 21% DHA

  OMEGA 3 PLUS SOFTGEL CAPS janë të destinuara për:

  • Marrjen e përditshme
  • Përmirësimin e cilësisë së jetës
  • Përmirësimi i funksioneve të zemrës dhe trurit
  • Rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm të fëmijëve

  Përbërësit

  vaj peshku, kapsulë xhelatine (xhelatinë viçi, glicerinë, ujë).

  Vlera ushqyese

  1 kapsulë: 1420 mg
  Pesha neto: 170,4 g

  Informacione Ushqyese
  100 g 1 kapsulë 2 kapsula
  Vaj peshku 70 423 mg 1000 mg 2000 mg
  Nga të Cilat Acidi Eikozapentaenoik (EPA) 21 197 mg 301 mg 602 mg
  nga të cilat acidi dokosahekzaenoik (DHA) 14 789 mg 210 mg 420 mg
  Vitaminë D3 704,2 μg = 14 084 %* 10 μg = 200 %* 20 μg = 400 %*

  Përdorimi

  Sipas dozës së rekomanduar, gëlltitni kapsulën dhe shpëlajeni me një sasi të mjaftueshme uji. Qumështi dhe pijet alkoolike nuk janë të përshtatshme. Mos e përtypni kapsulën!

  Rekomandime

  Merrni 1-2 kapsula në ditë. Doza maksimale ditore është 2 kapsula. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor.Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories