Olimp Protein Snack

200L

 • Vafer i shijshëm i mbushur, proteinik në katër shije!
 • E pasur me proteina të cilat kontribuojnë në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore
 • Biskota që përmban një sasi të vogël sheqeri
 • Alternativë e shkëlqyer për ëmbëlsirat “tradicionale”!
 • Ideale si para dhe pas stërvitjes, në punë, në lëvizje apo sa herë që keni uri
 • Sasia, 60 gr
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Olimp Protein Snack

  200L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  • 19 g proteina dhe më pak se 2 g sheqer! Këtu është një ëmbëlsirë e shijshme, krokante me proteina Olimp nga Olimp Sport Nutrition! Kjo biskotë e shijshme (mund të zgjidhni nga 4 shije të shijshme) është një shtesë e përsosur për dietën e çdo ngrënësi të shëndetshëm.Olimp Protein Snack përmban një përzierje të kolagjenit të Hidrolizuar me cilësi të lartë dhe koncentratit të proteinës së hirrës (WPC). Përveç proteinës së përmendur që kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore, biskota ynë krokante ofron fibra të vlefshme diete (mbi 3 g për 100 g).Olimp Protein Snack rekomandohet për të gjithë ata që kënaqen me aktivitetin fizik. Është e mrekullueshme si para dhe pas stërvitjes. Është gjithashtu i përsosur si një ëmbëlsirë e shijshme, plot proteina në punë, në lëvizje ose kur jeni të uritur dhe nuk keni kohë për të përgatitur një vakt të plotë. Protein Olimp Snack, për shkak të përmbajtjes së ulët të sheqerit, rekomandohet edhe për diabetikët dhe njerëzit që duan të diversifikojnë dietën e tyre ditore dhe janë në kërkim të një alternative për ëmbëlsirat “tradicionale”.

   Madhësia e vogël e biskotave ju lejon ta keni gjithmonë me vete dhe të merrni një vakt proteinik kur të jeni të uritur. Provojeni dhe zbuloni shijet e bujshme të Olimp Protein Snack!

  • Vafer i shijshëm i mbushur proteinik, në katër shije të bujshme!
  • E pasur në proteinav që kontribuojnë në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulore.
  • Mënyrë e thjeshtë për të plotësuar dietën tuaj me kolagjen, i cili është një komponent thelbësor i indit lidhës dhe një element strukturor i kyçeve dhe lëkurës.
  • Biskota që përmbajnë një sasi të vogël sheqeri – në varësi të shijes, nga 1 g në më pak se 2 g për një vakt të lehtë (më pak se 5 g për 100 g).
  • Alternativë e shkëlqyer për ëmbëlsirat “tradicionale”!
  • Vakt perfekt gjithmonë në majë të gishtave tuaj. Ideale si para dhe pas stërvitjes, në punë, në lëvizje apo sa herë që keni uri.

  Përbërësit

  Olimp Protein Snack. Vafër me mbushje* me aromë krem ​​lajthie (81%) në një shtresë me shije çokollate. Me sheqerna dhe ëmbëlsues.

  Përbërësit:

  Përzierje Proteinash (Kolagjen i Hidrolizuar, Proteinë Hirre e Koncentruar  (nga Qumështi)), Yndyrë e Bërthamës së Palmës, 10% Shtresë me Aromë Çokollate [Ëmbëlsues – Maltitole; Yndyrna Bimore (Palma, Kokrra Palme, Shea), 13% Kakao me Pak Yndyrë (Gjalpë Kakao 10-15%), Emulsifikues – Lecitinë (Luledielli)], 10% Kakao, 9% Vafer [Miell Gruri, Niseshte Gruri, Sheqer, Stabilizues – Maltitole; Emulsifikues – Lecitin (Soje); Vajra Bimor (Kokosi, Soje), Kripë, Ngjyra – E 150d; Ëmbëlsues – Açesulfame K; Aromatizues, Shurup Glukozë, Rregullues Aciditeti – Karbonate Natriumi, Karbonate Amonium], Stabilizues – Maltitole; Aromatizues, Ëmbëlsues – Sukralozë.

   

  Olimp Protein Snack. Vafër me mbushje* me aromë çokollate (81%) në një shtresë me shije çokollate. Me sheqerna dhe ëmbëlsues.

  Përbërësit:

  Përzierje Proteinash (Kolagjen i Hidrolizuar, Proteinë Hirre e Koncentruar  (nga Qumështi)), Yndyrë e Bërthamës së Palmës, 10% Shtresë me Aromë Çokollate [Ëmbëlsues – Maltitole; Yndyrna Bimore (Palma, Kokrra Palme, Shea), 13% Kakao me Pak Yndyrë (Gjalpë Kakao 10-15%), Emulsifikues – Lecitinë (Luledielli)], 10% Kakao, 9% Vafer [Miell Gruri, Niseshte Gruri, Sheqer, Stabilizues – Maltitole; Emulsifikues – Lecitin (Soje); Vajra Bimor (Kokosi, Soje), Kripë, Ngjyra – E 150d; Ëmbëlsues – Açesulfame K; Aromatizues, Shurup Glukozë, Rregullues Aciditeti – Karbonate Natriumi, Karbonate Amonium], Stabilizues – Maltitole; Aromatizues, Ëmbëlsues – Sukralozë.

  Informacion mbi Faktorët Alergjik: Produkti mund të përmbajë gjithashtu Vezë dhe Arra.

   

  Olimp Protein Snack. Vafër me mbushje* Karameli të Kripur (81%) në një shtresë me shije çokollate. Me sheqerna dhe ëmbëlsues.

  Përbërësit:

  Përzierje Proteinash (Kolagjen i Hidrolizuar, Proteinë Hirre e Koncentruar  (nga Qumështi), Yndyrë e Bërthamës së Palmës, 10% Shtresë me Aromë Çokollate [Ëmbëlsues – Maltitole; Yndyrna Bimore (Palma, Kokrra Palme, Shea), 13% Kakao me Pak Yndyrë (Gjalpë Kakao 10-15%), Pluhur Hirre (nga Qumështi), Qumësht Pluhur i Skremuar, Emulsifikues – Lecitinë (Luledielli)], 10% Kakao, 9% Vafer [Miell Gruri, Niseshte Gruri, Sheqer, Stabilizues – Maltitole; Emulsifikues – Lecitin (Soje); Vajra Bimor (Kokosi, Soje), Kripë, Ngjyra – E 150d; Ëmbëlsues – Açesulfame K; Aromatizues, Shurup Glukozë, Rregullues Aciditeti – Karbonate Natriumi, Karbonate Amonium], Stabilizues – Maltitole; Aromatizues, Kripë, Ëmbëlsues – Sukralozë.

  Informacion mbi Faktorët Alergjik: Produkti mund të përmbajë gjithashtu Vezë dhe Arra.

   

  Olimp Protein Snack. Vafër me mbushje* me aromë biskote (81%) në një shtresë me shije çokollate. Me sheqerna dhe ëmbëlsues.

  Përbërësit:

  Përzierje Proteinash (Kolagjen i Hidrolizuar, Proteinë Hirre e Koncentruar  (nga Qumështi)), Yndyrë e Bërthamës së Palmës, 10% Shtresë me Aromë Çokollate [Ëmbëlsues – Maltitole; Yndyrna Bimore (Palma, Kokrra Palme, Shea), 13% Kakao me Pak Yndyrë (Gjalpë Kakao 10-15%), Pluhur Hirre (nga Qumështi), Qumësht Pluhur i Skremuar, Emulsifikues – Lecitinë (Luledielli)], 10% Kakao, 9% Vafer [Miell Gruri, Niseshte Gruri, Sheqer, Stabilizues – Maltitole; Emulsifikues – Lecitin (Soje); Vajra Bimor (Kokosi, Soje), Kripë, Ngjyra – E 150d; Ëmbëlsues – Açesulfame K; Aromatizues, Shurup Glukozë, Rregullues Aciditeti – Karbonate Natriumi, Karbonate Amonium], Stabilizues – Maltitole; Aromatizues, Ëmbëlsues – Sukralozë.

  Informacion mbi Faktorët Alergjik: Produkti mund të përmbajë gjithashtu Vezë dhe Arra.

  Vlera ushqyese

  Rekomandime

  Olimp Protein Snack nuk duhet trajtuar si zëvendësuese e një diete të ekuilibruar, por vetëm si një shtesë e saj. Rekomandohet një dietë e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

  Kujdes: konsumimi i tepërt mund të prodhojë efekte laksative.

  Ruajeni në një vend të thatë dhe të freskët në një temperaturë jo më të madhe se 25°C, larg nga rrezet e diellit.

  Qëllimi

  Olimp Protein Snack është një vafer i shijshëm dhe i shëndetshëm e markës Olimp Sport Nutrition, e rekomanduar për njerëzit fizikisht aktivë, të cilët ushtrojnë në mënyrë profesionale dhe amatore.

  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë