NX Tribulus Black 1300 (120 kapsula)

3.500L

Tribulus Black 1300 përdor një ekstrakt të fuqishëm prej 1300 mg Tribulus Terrestris për porcion për të ndihmuar në mbështetjen dhe forcimin e niveleve të shëndetshme të testosteronit.

 • Përmirësoni nivelet e testosteronit natyral
 • Mbështet rritjen e libidos
 • Forcon muskujt e trupit
 • Rregullon balancën hormonale
 • Përmirësoni rritjen e definuar të muskujve

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NX Tribulus Black 1300 (120 kapsula)

  3.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Tribulus Black 1300 përdor një ekstrakt të fuqishëm prej 1300 mg Tribulus Terrestris për porcion për të ndihmuar në mbështetjen dhe forcimin e niveleve të shëndetshme të testosteronit. Është një zgjedhje e shkëlqyer natyrale për mashkullin aktiv për të ndihmuar në vitalitet, rikuperim të muskujve dhe forcë. Tribulus është shumë i njohur kur bëhet fjalë për përmirësimin e niveleve natyrale të testosteronit dhe rregullimin e hormoneve. Ky përbërës shumë i studiuar ka treguar shumë herë se mund të ndikojë pozitivisht në rritjen e muskujve dhe të rrisë dëshirën seksuale tek meshkujt.

  Rregullimi i hormoneve është mbështetja përfundimtare e masës së definuar trupore si dhe përmirësimi i forcimit të përbërjes së trupit. Tribulus mund të ndihmojë në rregullimin e niveleve natyrale të hormoneve duke përmirësuar gjithashtu testosteronin për ta bërë rritjen e muskujve shumë më efektive. Terapia pas ciklit është një funksion kryesor i këtij përbërësi pasi sjellja e niveleve hormonale të trupit në një ndjenjë normaliteti mund të përmirësojë shëndetin dhe mirëqenien e përgjithshme.

  Përbërësit

  Përbërësit: Celulozë, Stearatet e Perimeve, Dioksidi i Silicit, FD&C Blu Nr. 1, FD&C E Kuqe Nr. 40.

  Vlera ushqyese

   

  Porcioni: 2 Kapsula
  Porcione Për Paketin: 60

  Vlera ushqyese
  Sasia Për Porcion %DV
  Ekstrakt Tribulus Terrestris (Frut) (i Standardizuar në 45% Saponin) 1300 mg *

   

  *Vlera ditore (DV) nuk është vendosur.

  Paralajmërime

  Përdorimi i Rekomanduar: Merrni 2 kapsula një herë në ditë me ujë. Ky produkt mund të merret me ose pa ushqim. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories