NT Kre-Alkalyn (120 kaps)

3.000L

KRE-ALKALYN® është një formë e patentuar e kreatinës e projektuar nga një teknologji specifike që shquhet për stabilitetin e saj të madhe në traktin tretës dhe përthithjen e mirë në trup. Në përgjithësi, kreatina është një substancë relativisht e paqëndrueshme dhe nuk duhet të jetë e pranishme në një mjedis të lëngshëm ose me pH të ulët për një kohë më të gjatë.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Kre-Alkalyn (120 kaps)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  KRE-ALKALYN® është një formë e patentuar e kreatinës e projektuar nga një teknologji specifike që shquhet për stabilitetin e saj të madhe në traktin tretës dhe përthithjen e mirë në trup. Në përgjithësi, kreatina është një substancë relativisht e paqëndrueshme dhe nuk duhet të jetë e pranishme në një mjedis të lëngshëm ose me pH të ulët për një kohë më të gjatë. Në produktin KRE-ALKALYN®, kreatina monohidrat futet në kapsula në një mjedis të qëndrueshëm me pH të lartë. Trupi mund ta përdorë këtë formë të qëndrueshme të kreatinës më gjatë dhe më mirë.

  • 3750 mg krealkalinë për 5 kapsula

  Përbërësit

  Përbërsit: Kre-Alkalyn® – kreatinë monohidrat, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, oksid hekuri ngjyrues), maltodekstrinë, agjent ngurtësues stearat magnezi

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  100 g 1 kapsule 5 kapsula
  Kre-Alkalyn® – Kreatinë Monohidrate 78.3 g 750 mg 3750 mg
  Nga të Cilat Kreatinë e Pastër 68.9 g 660 mg 3300 mg

   

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: Doza maksimale ditore është 5 kapsula. Shoqërojeni me një sasi të mjaftueshme uji. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime

   Kujdes: Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories