NT Iso Whey Prozero (500 g)

3.000L

Izolimi i proteinës së hirrës së shkallës së parë është një nga burimet më të mira të aminoacideve thelbësore, me një përmbajtje të lartë të BCAA-ve natyrale. E ulët në laktozë, pa sheqer dhe pa gluten. Ideale për plotësimin e proteinave për rikuperim cilësor të muskujve, ndërsa gjithashtu shumë i përshtatshëm për një dietë me pak karbohidrate.

 • 84% proteina
 • 100% izolim i proteinës së hirrës (WPI)
 • 21 g proteina për dozë
 • 4.7 g BCAA për dozë
 • Pasuruar me L-glutaminë
 • Pasuruar me vitaminë B6
 • Përmbajtje të ulët të laktozës
 • Pa gluten
 • Pa sheqer
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Iso Whey Prozero (500 g)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  ISO WHEY PROZERO është produkti më i fundit në gamën me proteina të larta i bërë duke përdorur metodën CFM. Përdorimi i proteinës së izoluar të hirrës garanton cilësi maksimale, si dhe një nga burimet më të mira të aminoacideve esenciale dhe nivele të larta të BCAA-së që ndodhin në mënyrë natyrale. Produkti është projektuar për të përmbushur kërkesat dietike më strikte të atletëve më të mirë dhe për këtë arsye nuk përmban pothuajse asnjë laktozë dhe, më e rëndësishmja, pa sheqer!

  Izolimi i proteinës së hirrës së shkallës së parë është një nga burimet më të mira të aminoacideve thelbësore, me një përmbajtje të lartë të BCAA-ve natyrale. E ulët në laktozë, pa sheqer dhe pa gluten. Ideale për plotësimin e proteinave për rikuperim cilësor të muskujve, ndërsa gjithashtu shumë i përshtatshëm për një dietë me pak karbohidrate.

  • 84% proteina
  • 100% izolim i proteinës së hirrës (WPI)
  • 21 g proteina për dozë
  • 4.7 g BCAA për dozë
  • Pasuruar me L-glutaminë
  • Pasuruar me vitaminë B6
  • Përmbajtje të ulët të laktozës
  • Pa gluten
  • Pa sheqer
  • Shije të shkëlqyer

  Shijet:

  • Brownies me çokollatë
  • Cheesecake me luleshtrydhe
  • Puding vanilje
  • Çokollatë e bardhë
  • Biskota me krem
  • Karamel i kripur

  Përbërësit

  Brownies me Çokollatë: izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë soje), L-glutaminë, kakao, qumësht të plotë të tharë, aromatizues, trashësues gomë ksantan, agjent anti-ngjitëse dioksid silikoni, përzierje e enzimave tretëse Digezyme® (amilazë, proteazë, laktazë dhe celulaza), ëmbëltuesit sukralozë dhe steviol-glikozide, piridoksinë hidrokloruri.

  Cheesecake me Luleshtrydhe: izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë soje), L-glutaminë, qumësht të plotë të tharë, aromatizues, koncentrat panxhari, trashësues gomë ksantan, dioksid silikoni agjent anti-ngurtësues, përzierje e enzimave tretëse Digezyme® (amilazazë, pro lipazë dhe celulazë), ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, piridoksinë hidrokloruri.

  Puding me Vanilje: izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë soje), L-glutaminë, qumësht të plotë të tharë, aromatizues, trashësues gomë ksantan, dioksid silikoni agjent anti-ngurtësues, përzierje e enzimave tretëse Digezyme® (amilazë, proteazë, laktazë, lipazë dhe ), ëmbëltuesit sukralozë dhe steviol-glikozide, piridoksinë hidrokloruri, ngjyrues beta-karoten.

  Çokollatë e Bardhë: izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë soje), L-glutaminë, qumësht të plotë të tharë, aromatizues, trashësues gomë ksantan, dioksid silikoni agjent anti-ngurtësues, përzierje e enzimave tretëse Digezyme® (amilazë, proteazë, laktazë, lipase dhe ), ëmbëltuesit sukralozë dhe steviol-glikozide, piridoksinë hidrokloruri.

  Biskota me Krem: izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë soje), L-glutaminë, qumësht të plotë të tharë, aromatizues, trashësues gomë ksantan trashës, dioksid silikoni agjent anti-ngurtësues, përzierje e enzimave tretëse Digezyme® (amilazë, proteazë, laktazë, lipsaza) , ëmbëltues sukralozë dhe steviol-glikozide, piridoksinë hidrokloruri.

  Karamel i Kripur: izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë soje), L-glutaminë, qumësht të plotë të tharë, aromatizues, klorur natriumi, karamel ngjyrues, trashësues gomë ksantan, dioksid silikoni agjent anti-ngurtësues, përzierje e enzimave tretëse Digezyme® (amilaza, , laktazë, lipazë dhe celulazë), ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, piridoksinë hidrokloruri.

  Vlerat ushqyese

  Përdorimi

  Përdorimi:(qeskë e disponueshme): 25 g = 1 dozë. Përzieni në shaker sipas dozës së rekomanduar. Pas hapjes, produkti është i destinuar për konsum të menjëhershëm.

  (saketë, kavanoz):25 g = përafërsisht. 1 dhe 2/3 e lugës matëse. Sipas masës së rekomanduar të dozës, përzieni në shaker.

  Pas hapjes, ruhet në një temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe përdoret brenda 4 muajve.

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: përzieni 25 g në 200 ml ujë. Në varësi të nevojës tuaj ditore për proteina, konsumoni 1 – 2 porcione në ditë, ndërmjet vakteve. Merrni maksimumi 2 porcione në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Kujdes: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues. 100% CFM izolat i proteinës së hirrës, i plotësuar me enzima tretëse dhe vitaminë B6.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories