NT Creatine Monohydrate (300 g)

2.300L

Kreatina është një substancë që gjendet natyrshëm në organizmin tonë. Është një burim thelbësor energjie për tkurrjen e muskujve. Plotësimi i rregullt i saj rrit performancën e muskujve, veçanërisht gjatë stërvitjeve intensive. Për të rritur efektin e saj, ne rekomandojmë përdoriminë e saj në cikle. Efekti i dobishëm mund të arrihet duke marrë të paktën 3 g kreatinë për dozë ditore.

Produkti ka për qellim:

 • Rritjen e forcës
 • Rritjen e performancës në stërvitjet me intensitet të lartë
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Creatine Monohydrate (300 g)

  2.300L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kreatina është një substancë që gjendet natyrshëm në organizmin tonë. Është një burim thelbësor energjie për tkurrjen e muskujve. Plotësimi i rregullt i saj rrit performancën e muskujve, veçanërisht gjatë stërvitjeve intensive. Për të rritur efektin e saj, ne rekomandojmë përdorimin e saj në të ashtuquajturat cikle të kreatinës.

  Kreatina është një substancë që gjendet natyrshëm në organizmin tonë. Është një burim thelbësor energjie për tkurrjen e muskujve. Plotësimi i rregullt i saj rrit performancën e muskujve, veçanërisht gjatë stërvitjeve intensive. Për të rritur efektin e saj, ne rekomandojmë përdoriminë e saj në cikle. Efekti i dobishëm mund të arrihet duke marrë të paktën 3 g kreatinë për dozë ditore.

  Produkti ka për qellim:

  • Rritjen e forcës
  • Rritjen e performancës në stërvitjet me intensitet të lartë

  Përbërësit

  Përbërësit: 100% Kreatinë Monohidrate

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  100 Gram                                Porcioni 3.5 Gram
  Kreatinë Monohidrate 100 Gram 3.5 Gram
  Nga të Cilat Kreatinë e Pastër 88 Gram 3 Gram

   

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: merrni një dozë prej 3,5 g maksimumi një herë në ditë. Është e përshtatshme për t’u kombinuar me karbohidrate. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime

  Kujdes: Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Jo i përshtatshëm për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories