NT Creaport (600 g)

2.200L

Një produkt i klasit të parë të kreatinës që përmban tre forma të ndryshme të kreatinës të plotësuar me një dozë optimale të karbohidrateve. Përzierja e menjëhershme është krijuar për të përmirësuar rigjenerimin në mënyrë efektive dhe për të plotësuar glikogjenin pas një aktiviteti fizik intensiv.

 • 3000 mg kreatinë të pastër për dozë
 • 1000 mg L-glutamine për dozë
 • 20,5 g karbohidrate në një dozë
 • Me pak sheqer

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Creaport (600 g)

  2.200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një produkt i klasit të parë të kreatinës që përmban tre forma të ndryshme të kreatinës të plotësuar me një dozë optimale të karbohidrateve. Përzierja e menjëhershme është krijuar për të përmirësuar rigjenerimin në mënyrë efektive dhe për të plotësuar glikogjenin pas një aktiviteti fizik intensiv.

  • 3000 mg kreatinë të pastër për dozë
  • 1000 mg L-glutamine për dozë
  • 20,5 g karbohidrate në një dozë
  • Me pak sheqer
  • Formë e menjëhershme

  Përbërësit

  Përbërësit: maltodekstrinë, kreatinë monohidrate, taurinë, L-glutaminë, përzierje e BCAA-ve të menjëhershme (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë, emulsifikues lecithin luledielli), glukozë, citrat magnezi – Aquamin, kreatinë citrate, rregullues aciditeti acid citrik, kreatinë monohidrate – Kre-Alkalyn®, stabilizues çamçakëz akacieje dhe ksantan, aromatizues, agjentë kundër ngurtësimit fosfat kalciumi dhe dioksidi i silikonit, ekstrakt Ceratonia siliqua (95% e D-pinitols), ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, calcium D-pantotjenat, hidroklurur piridoksine, ngjyrues beta-karoten, laktat kromi, kianokobalaminë.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  100 g  30 g porcioni
  Vlera e energjisë 1629 kJ/ 383 kcal 489 kJ/ 115 kcal
  Yndyrë 0 g 0 g
  Nga të Cilat Acide Yndyrore të Ngopura 0 g 0 g
  Karbohidratet 68,3 g 20,5 g
  Nga të Cilat Sheqerna 7,7 g 2,3 g
  Fibra 0 g 0 g
  Proteina 26 g 7,8 g
  Kripë 0 g 0 g
  Kreatinë 10 000 mg 3000 mg
  Taurinë 6 667 mg 2000 mg
  L-Glutaminë 3 333 mg 1000 mg
  L-Leucinë 2000 mg 600 mg
  L-Izoleucinë 500 mg 150 mg
  L-Valinë 500 mg 150 mg
  D-Pinitol 67 mg 20 mg
  Acid Pantothenik 30 mg = 500 %* 9 mg = 150 %*
  Vitaminë B6 5 mg = 357 %* 1,5 mg = 107 %*
  Vitaminë B12 10 μg = 400 %* 3 μg = 120 %*
  Krom 80 μg = 200 %* 24 μg = 60 %*
  Magnez 188 mg = 50 %* 56,3 mg = 15 %*

  *Doza e Referencës

  Doza: 1 Luge Mase = 30 g

  Raporti i Hollimit: 30 g / 150 ml

  Nëse aplikohet raporti i rekomanduar i hollimit, pija është e ulët në sheqer (1,5 g për 100 ml)

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: Përzieni një dozë prej 30 g me 150 ml ujë. Përdoreni maksimumi një herë në ditë pas stërvitjes. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Përdorimi: 1 lugë matës = ca. 30 g. Përzieni mirë dozën e rekomanduar me ujë.

  Paralajmërime

  PARALAJMËRIME: Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët dhe gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve!

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories