NT ZMA (120 kaps)

3.000L

Një përzierje e patentuar me një përmbajtje të lartë të magnezit dhe zinkut në formë kelate. E lidhur me transportuesit organikë, forma garanton përdorim të lartë. I kombinuar me vitaminën B6, produkti kontribuon në aktivitetin normal të sistemit nervor, funksionin e muskujve, ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak dhe mbështetjen për metabolizimin e proteinave dhe glikogjenit.

Përshkrimi:

Përzierje L-OptiZinc®
10 mg Zink për kapsulë
150 mg Magnez për kapsulë
Minerale në formë kelate
Vitaminë B6
Shfrytëzim i lartë

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT ZMA (120 kaps)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një përzierje e patentuar me një përmbajtje të lartë të magnezit dhe zinkut në formë kelate. E lidhur me transportuesit organikë, forma garanton përdorim të lartë. I kombinuar me vitaminën B6, produkti kontribuon në aktivitetin normal të sistemit nervor, funksionin e muskujve, ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak dhe mbështetjen për metabolizimin e proteinave dhe glikogjenit.

  Përshkrimi:

  • Përzierje L-OptiZinc®
  • 10 mg Zink për kapsulë
  • 150 mg Magnez për kapsulë
  • Minerale në formë kelate
  • Vitaminë B6
  • Shfrytëzim i lartë

  Përbërësit

  Përbërësit: përzierje e ZMA® (citrat magnezi, oksid magnezi, L-OptiZinc® (sulfat zinku mono-L-metionine), zink L-aspartate, hidroklorur piridoksine (vitamina B6), kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ngjyrues oksid hekuri).

  ZMA® është një markë e regjistruar e SNAC System, Inc.

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  100 g  2 kapsula
  Magnez 16 129 mg = 4301 % * 300 mg = 80 % *
  Zink 1075 mg = 10750 % * 20 mg = 200 % *
  Vitaminë B6 376 mg = 26857 % * 7 mg = 500 % *

  1 Kapsulë: 930 mg

  Pesha Net: 111,6 g

  *Doza e Referencës

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: 1-2 kapsula në stomak bosh në mbrëmje para gjumit. Doza maksimale ditore është 2 kapsula. Gëlltiteni me ujë të mjaftueshëm. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Kujdes: Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  ZMA® është një markë e regjistruar e SNAC System, Inc.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories