NT Tribulus Terrestris Turbo (120 kaps)

3.000L

Ekstrakt nga frutat e Tribulus Terrestris, me një përmbajtje të lartë të saponinave steroide. Tribulus terrestris ndihmon në ruajtjen e tonit të muskujve dhe niveleve të energjisë. Ai gjithashtu mbështet funksionimin normal të sistemit riprodhues dhe përmirëson rigjenerimin.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Tribulus Terrestris Turbo (120 kaps)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Ekstrakt nga frutat e Tribulus Terrestris, me një përmbajtje të lartë të saponinave steroide. Tribulus terrestris ndihmon në ruajtjen e tonit të muskujve dhe niveleve të energjisë. Ai gjithashtu mbështet funksionimin normal të sistemit riprodhues dhe përmirëson rigjenerimin. Promovon rritjen e dëshirës seksuale dhe libidos. Ky produkt është i përshtatshëm kryesisht për meshkujt që tashmë vërejnë lodhje të shtuar dhe rigjenerim të dëmtuar për shkak të moshës së tyre.

  • 300 mg Ekstrakt frutash për kapsulë

  Produkti është menduar për: Njerëz jo aq aktivë dhe njerëz të prekur nga stresi dhe sforcimi i lartë fizik dhe mendor.

  Përbërësit

  Përbërësit: Ekstrakt Tribulus Terrestris (min. 40% saponin), kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ngjyrues dioksid titani dhe oksid hekuri), glukonat zinku, mbushës stearat magnezi, D-kalcium pantotenat.

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  100 g 1 kapsule
  Ekstrakt Tribulus Terrestris 60 g 300 mg
  Zink 2 000 mg = 20 000 %* 10 mg = 100 %*
  Acid Pantothenik 1 200 mg = 20 000 %* 6 mg = 100 %*

  1 Kapsulë: 500 mg
  Pesha e Përmbajtjes së Paketimit: 60 g

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: maksimumi 1 kapsulë në ditë, para vaktit. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar ditore.

  Përdorimi: gëlltitni kapsulën me një sasi të mjaftueshme uji, sipas dozës së rekomanduar. Pijet alkoolike dhe qumështi nuk janë të përshtatshme. Mos i përtypni kapsulat! Pas hapjes të ruhet në një temperaturë deri në 25°C dhe të konsumohet brënda 5 muajve.

  Kujdes: Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë, në një temperaturë që nuk i kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories