NT Thermobooster Compressed Caps (60 kaps)

3.000L

Një përzierje e substancave aktive me efekt maksimal, në kapsula lehtësisht të absorbueshme për një dozë të saktë. Kafeina që përmban stimulon trupin dhe mbështet performancën e qëndrueshmërisë. Ekstrakti i çajit jeshil promovon imunitetin natyror, ruan nivelet normale të kolesterolit dhe nxit metabolizimin e yndyrës.

 • 122 mg Kafeinë për kapsulë
 • 400 mg Tirozinë për kapsulë
 • 275 mg Ekstrakt çaji jeshil për kapsulë
 • 200 mg Ekstrakt Garcinia kamboxhia për kapsulë
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Thermobooster Compressed Caps (60 kaps)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Dhj 02 – Dhj 03
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një përzierje e substancave aktive me efekt maksimal, në kapsula lehtësisht të absorbueshme për një dozë të saktë. Kafeina që përmban stimulon trupin dhe mbështet performancën e qëndrueshmërisë. Ekstrakti i çajit jeshil promovon imunitetin natyror, ruan nivelet normale të kolesterolit dhe nxit metabolizimin e yndyrës.

  Doza e rekomanduar: merrni 2 kapsula menjëherë pas stërvitjes dhe 2 kapsula natën para gjumit. Doza ditore është 4 kapsula (2000 mg arginine). Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  KUJDES: Suplement ushqimor, i formuluar posaçërisht për atletët. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë në një temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme. Falë ekstraktit të garcinia kamboxhia, produkti përdoret në mënyrë efektive në regjimet e kontrollit të peshës. Përdorimi i produktit duhet të kombinohet me aktivitet fizik.

  Përbërësit

  Përbërësit: L-tirozinë, ekstrakt i çajit jeshil (50% polifenole, 8% kafeinë), ekstrakt i garcinia kamboxhia (50% acid hidroksi-citrik, 5% garcinol) – Garcitrin®, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, agjentë ngjyrues dioksid titani dhe oksid hekuri), kafeinë, Ekstrakt i kafesë jeshile (47% acid klorogjenik, 52% polifenole) – Svetol®, agjent ngurtësues stearat magnezi, koenzimë Q10, agjent kundër ngjitjes dioksid silici, ekstrakt i piperit të zi (95% piperinë) – Bioperine®.

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  100 g 1 kapsule
   2 kapsula
  Përzierje që Djeg Yndyrën 84,7 g 1071 mg 2142 mg
  Nga të Cilat Tirozinë 31,6 g 400 mg 800 mg
  Nga të Cilat Ekstrakt Çaji Jeshil 21,8 g 275 mg 550 mg
  Nga të Cilat Ekstrakt Garcinia Kamboxhia 15,8 g 200 mg 400 mg
  Nga të Cilat Ekstrakt i Kafes Jeshile 5,9 g 75 mg 150 mg
  Nga të Cilat Ekstrakt i Piperit të Zi 0,4 g 5 mg 10 mg
  Nga të Cilat Kafeinë 9,7 g 122 mg 244 mg
  Nga të Cilat Ko-Enzimë Q10 1,3 g 16 mg 32 mg

  1 Kapsulë: 1264 mg

  Pesha Neto: 75,8 g

   

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: merrni 2 kapsula menjëherë pas stërvitjes dhe 2 kapsula natën para gjumit. Doza ditore është 4 kapsula (2000 mg arginine). Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories