NT Taurine (120 kapsula)

1.500L

Taurina është një përbërës organik që gjendet natyrshëm, kryesisht në proteinat shtazore (mishi dhe peshku). Disa regjime dietike ose aktiviteti i tepërt fizik mund të çojnë në mungesën e saj në trup. Plotësimi i taurinës në raste si kjo do të ndihmojë në optimizimin e gjendjes së përgjithshme të trupit gjatë lodhjes dhe rraskapitjes.

 • 1000 mg Taurinë për kapsulë
 • Formë efektive
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Taurine (120 kapsula)

  1.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Taurina është një përbërës organik që gjendet natyrshëm, kryesisht në proteinat shtazore (mishi dhe peshku). Disa regjime dietike ose aktiviteti i tepërt fizik mund të çojnë në mungesën e saj në trup. Plotësimi i taurinës në raste si kjo do të ndihmojë në optimizimin e gjendjes së përgjithshme të trupit gjatë lodhjes dhe rraskapitjes.

  • 1000 mg Taurinë për kapsulë
  • Formë efektive

  Përbërësit

  Përbërësit: taurinë, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ngjyrues oksid hekuri)

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g 1 kapsulë
  2 kapsula
  Taurinë 89.3 g 1 000 mg 2000 mg

  1 Kapsulë: 1120 mg

  Pesha Neto: 134.4 g

  Përdorimi

  Doza e Rekomanduar: Për të nxitur performancën fizike merrni 1-2 kapsula rreth 30 minuta para stërvitjes. Ju gjithashtu mund të merrni 1-2 kapsula pas stërvitjes. Doza maksimale ditore është 2 kapsula. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Kujdes: Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories