NT Synephrine (60 ml)

2.000L

Ekstrakt Citrus aurantium me 10 mg sinefrinë për kapsulë. Mbështetje efektive për regjimet dietike, për të stimuluar metabolizimin e yndyrës përmes rritjes së termogjenezës dhe metabolizimit të përshpejtuar bazal.

 • 125 mg Ekstrakt agrume aurantium për kapsulë
 • Kapsula lehtësisht të absorbueshme
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Synephrine (60 ml)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Ekstrakt Citrus aurantium me 10 mg sinefrinë për kapsulë. Mbështetje efektive për regjimet dietike, për të stimuluar metabolizimin e yndyrës përmes rritjes së termogjenezës dhe metabolizimit të përshpejtuar bazal.

  • 125 mg Ekstrakt agrume aurantium për kapsulë
  • Kapsula lehtësisht të absorbueshme

  Përbërësit

  Përbërësit: maltodekstrinë, ekstrakt Citrus aurantium (sinefrinë 8 %), kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, ngjyrues oksid hekuri).

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g 1 kapsulë
  Ekstrakt Citrus Aurantium 22 322 mg 125 mg
  Nga të Cilat Sinefrinë 1 786 mg 10 mg

  1 Kapsulë = 560 mg
  Pesha Neto: 33,6 g

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: përdorni 1 kapsulë 30 minuta para performancës fizike. Para performancës, kapsula mund të kombinohet me produkte të bazuara në karnitinë. Maksimumi 1 kapsulë në ditë. Merreni me ujë të mjaftueshëm. Mos e përdorni para gjumit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Kujdes: Suplement ushqimor. Ekstrakt i aurantiumit të agrumeve që rrit metabolizimin e energjisë. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse! Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories