NT Regener (450 g)

2.500L

Formula e krijuar posaçërisht e këtij produkti fokusohet kryesisht në rigjenerimin pas aktiviteteve të qëndrueshmërisë fizike. Përzierja e menjëhershme e REGENER ofron një kombinim jashtëzakonisht efikas të karbohidrateve, mineraleve, vitaminave dhe aminoacideve.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Regener (450 g)

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 25 – Sht 26
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Mineralet përfshijnë magnezin, i cili lehtëson sintezën normale të proteinave dhe aktivitetin e muskujve, ndërsa seleni, i kombinuar me vitaminat C dhe E, mbështet imunitetin dhe rigjenerimin e indit lidhës. Produkti është i fortifikuar me aminoacide vitale – BCAA, L-glutaminë dhe L-argininë.

  Doza e rekomanduar: përzieni 75 g në 450 ml ujë dhe pijeni në pjesë për 20-30 minuta menjëherë pas ushtrimeve fizike. Mbas marrje pini dhe 200 ml të tjera ujë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  “Për mua një rikuperim cilësor është po aq i rëndësishëm sa vetë performanca. Nuk mund të dilja për një stërvitje apo garë tjetër pa të. REGENER është një nga ndihmësit e mi që e bën shërimin tim më të shpejtë dhe më të lehtë.”

  Jiří Ježek

  Shjet e Regener:

  • Mollë e Freskët
  • Manaferrë e Freskët

  Përbërësit

  Manaferrë e Freskë: maltodekstrinë, glukozë, L-glutaminë, L-leucinë, rregullues të aciditetit acid citrik, citrat magnezi, glukonat kaliumi, L-izoleucinë, L-valinë, L-argininë, agjent kundër ngjitjes fosfat kalciumi, koncentrat i panxharit të kuq, acid L-askorbik, aromatizues, trashës karragjenan, klorur natriumi, DL-α-tokoferil-açetate, ëmbëlsues sukralozë dhe açesulfame K, ekstrakt Ginkgo Biloba (24 % e flavonove), agjent ngjyrues beta-karoten, selen i lidhur organikisht nga majaja. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Mollë e Freskë: maltodekstrinë, glukozë, L-glutaminë, L-leucinë, rregullues të aciditetit acid citrik, aromatizues, citrat magnezi, glukonat kaliumi, L-izoleucinë, L-valinë, L-argininë, agjent kundër ngjitjes fosfat kalciumi, acid L-askorbik, trashës karragjenan, klorur natriumi, DL-α-tokoferil-açetate, ëmbëlsues sukralozë dhe açesulfame K, ekstrakt Ginkgo Biloba (24 % e flavonove), agjent ngjyrues beta-karoten, selen i lidhur organikisht nga majaja. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  100 g Porcioni 75 g
  Vlera e energjisë Ekstrakt Ginkgo Biloba 1187 kJ/279 kcal
  Yndyrë 0 g 0 g
  Nga të Cilat Acide Yndyrore të Ngopura 0 g 0 g
  Karbohidratet 83,0 g 62,3 g
  Nga të Cilat Sheqerna 24,6 g 18,5 g
  Fibra 0 g 0 g
  Proteina 7,3 g 5,5 g
  Kripë 0,25 g 0,19 g
  L-Glutaminë 2 667 mg 2 000 mg
  L-Leucinë 2 000 mg 1 500 mg
  L-Izoleucinë 1 000 mg 750 mg
  L-Valinë 1 000 mg 750 mg
  Magnez 173 mg = 46 % * 130 mg = 35 % *
  Selen 20 µg = 36 % * 15 µg = 27 % *
  Vitaminë C 266 mg = 333 % * 6 mg = 100 %*
  Vitaminë E 93 mg = 775 % * 70 mg = 583 % *
  Ekstrakt Ginkgo Biloba 53 mg 40 mg

  *Doza e Referencës

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: përzieni 75 g në 450 ml ujë dhe pijeni në pjesë për 20-30 minuta menjëherë pas ushtrimeve fizike. Mbas marrje pini dhe 200 ml të tjera ujë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories