NT Qwizz Protein Bar (60 g)

200L

Krokante dhe plot proteina. Karamel i shkëlqyeshëm me çdo kafshatë. Çokollatë me qumësht. Pak sheqer dhe shumë argëtim.

 • Shije adiktive
 • 21 g proteina në një çokollatë
 • Patate të skuqura proteinike
 • Fibra të larta
 • Pa gluten
 • Pa ngjyrues artificiale
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Qwizz Protein Bar (60 g)

  200L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Krokante dhe plot proteina. Karamel i shkëlqyeshëm me çdo kafshatë. Çokollatë me qumësht. Pak sheqer dhe shumë argëtim.

  Përshkrimi:

  • Shije adiktive
  • 21 g proteina në një çokollatë
  • Patate të skuqura proteinike
  • Fibra të larta
  • Pa gluten
  • Pa ngjyrues artificiale

  Përbërësit

  Gjalpë Kikiriku: proteina qumështi, çokollatë qumështi 20% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, peptide kolagjeni, ujë, oligofruktozë, vaj luledielli dhe vaj kokosi, polidekstrozë, ekstrudate (protein soje e izoluar, bollgur misri), maltodekstrinë, kikirikë 1.5%, aromatizues, emulsifikues (lecitinë rrepe, lecitinë soje), klorur natriumi, niseshte e modifikuar, ngjyrues E 150c, agjent xhelatinizues pektinë, rregullues i aciditeti laktat kalciumi, trashës çëmçakëz ksantan,ëmbëlsues sukralozë. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Çokollatë + Kokos: proteina qumështi, çokollatë qumështi 20% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, peptide kolagjeni, ujë, oligofruktozë, vaj luledielli dhe vaj kokosi, polidekstrozë, ekstrudate (protein soje e izoluar, bollgur misri), kakao, maltodekstrinë, aromatizues, emulsifikues (lecitinë rrepe, lecitinë soje), klorur natriumi, niseshte e modifikuar, agjent ngjyrues karamel, agjent xhelatinizues pektinë, rregullues i aciditeti laktat kalciumi, trashës çëmçakëz ksantan,ëmbëlsues sukralozë. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Karamel i Kripur: proteina qumështi, çokollatë qumështi 20% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, peptide kolagjeni, ujë, oligofruktozë, vaj luledielli dhe vaj kokosi, polidekstrozë, ekstrudate (protein soje e izoluar, bollgur misri), maltodekstrinë, aromatizues, kokra kakaoje, klorur natriumi, emulsifikues (lecitinë rrepe, lecitinë soje), niseshte e modifikuar, ngjyrues E 150c, agjent xhelatinizues pektinë, rregullues i aciditeti laktat kalciumi, trashës çëmçakëz ksantan,ëmbëlsues sukralozë. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Brownies me Çokollatë: proteina qumështi, çokollatë qumështi 20% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, peptide kolagjeni, ujë, oligofruktozë, vaj luledielli dhe vaj kokosi, polidekstrozë, ekstrudate (protein soje e izoluar, bollgur misri), kakao, maltodekstrinë, aromatizues, emulsifikues (lecitinë rrepe, lecitinë soje), klorur natriumi, niseshte e modifikuar, agjent ngjyrues karamel, agjent xhelatinizues pektinë, rregullues i aciditeti laktat kalciumi, trashës çëmçakëz ksantan,ëmbëlsues sukralozë. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Bajame me Çokollatë: proteina qumështi, çokollatë qumështi 20% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, peptide kolagjeni, ujë, oligofruktozë, vaj luledielli dhe vaj kokosi, polidekstrozë, ekstrudate (protein soje e izoluar, bollgur misri), bajame 2%, maltodekstrinë, emulsifikues (lecitinë rrepe, lecitinë soje), aromatizues, klorur natriumi, niseshte e modifikuar, ngjyrues E 150c, agjent xhelatinizues pektinë, rregullues i aciditeti laktat kalciumi, trashës çëmçakëz ksantan,ëmbëlsues sukralozë. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe susamit.

  Vlerat ushqyese

  Informacionet ushqyese
  Gjalp Kikiriku 100 g 1 shufër – 60 g
  Energjia 1543 kJ / 369 kcal 926 kJ / 222 kcal
  Yndyra 14 g 8,4 g
  Nga të Cilat të ngopura 7 g 4,2 g
  Karbohidrate 30,5 g 18,3 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,9 g 1,7 g
  Fibra 9 g 5,4 g
  Proteinë 35 g 21 g
  Kripë 0,5 g 0,3 g

   

  Informacionet ushqyese
  Bajame + Çokollatë 100 g 1 shufër – 60 g
  Energjia 1526 kJ / 365 kcal 915 kJ / 219 kcal
  Yndyra 14 g 8,4 g
  Nga të Cilat të ngopura 7 g 4,2 g
  Karbohidrate 29,5 g 17,7 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,9 g 1,7 g
  Fibra 9 g 5,4 g
  Proteinë 35 g 21 g
  Kripë 0,5 g 0,3 g

   

  Informacionet ushqyese
  Karamel i Kripur 100 g 1 shufër – 60 g
  Energjia 1543 kJ / 369 kcal 926 kJ / 222 kcal
  Yndyra 14 g 8,4 g
  Nga të Cilat të ngopura 7 g 4,2 g
  Karbohidrate 30,5 g 18,3 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,9 g 1,7 g
  Fibra 9 g 5,4 g
  Proteinë 35 g 21 g
  Kripë 1 g 0,6 g

   

  Informacionet ushqyese
  Brownie me Çokollatë, Çokollatë + Kokos 100 g 1 shufër – 60 g
  Energjia 1520 kJ / 364 kcal 912 kJ / 218 kcal
  Yndyra 13,5 g 8,1 g
  Nga të Cilat të ngopura 7 g 4,2 g
  Karbohidrate 30 g 18 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,9 g 1,7 g
  Fibra 9.5 g 5,7 g
  Proteinë 35 g 21 g
  Kripë 0.5 g 0,3 g

   

  Përdorimi

  Përdorimi: Konsumojeni menjëherë pas hapjes.

  Paralajmërime: Shufër proteinike me ëmbëlsues. Konsumimi i tepërt mund të shkaktojë efekte laksative. Nuk është i destinuar për fëmijët nën 12 vjeç. Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories