NT Pump (225 g)

3.000L

Një përzierje efikase që përmban stimulues që mbështesin sistemin e qarkullimit të gjakut dhe punën efektive të muskujve gjatë stërvitjes. Për shkak të mungesës së kafeinës, ky produkt mund të përdoret në orët e mbrëmjes në mënyrë që ritmi i gjumit tuaj të mos prishet. Ashwagandha mbështet vitalitetin dhe ndikon pozitivisht në forcënn dhe qëndrueshmërinë gjatë stërvitjes tuaj.

 • Ashwagandha
 • Ekstrakti Bakopa Monieri
 • L-Citrulinë
 • Beta-Alaninë
 • L-Tirozinë
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Pump (225 g)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një përzierje efikase që përmban stimulues që mbështesin sistemin e qarkullimit të gjakut dhe punën efektive të muskujve gjatë stërvitjes. Për shkak të mungesës së kafeinës, ky produkt mund të përdoret në orët e mbrëmjes në mënyrë që ritmi i gjumit tuaj të mos prishet. Ashwagandha mbështet vitalitetin dhe ndikon pozitivisht në forcënn dhe qëndrueshmërinë gjatë stërvitjes tuaj.

  Përshkrimi:

  • Ashwagandha
  • Ekstrakti Bakopa Monieri
  • L-Citrulinë
  • Beta-Alaninë
  • L-Tirozinë
  • Kolinë
  • Bioperinë®
  • Pa sheqer
  • Taurinë
  • Monostearat Glicerine
  • Vitaminë B

  Shijet:

  • Manaferra
  • Çamçakëz
  • Përzierje Tropikale
  • Ylber

  Përbërësit

  Manaferra: L-citrulinë malate, beta-alaninë, monostearat gliceroli, L-tirozinë, aromatizues, agjent kundra ngjitjes dioksid silikoni, kolinë L-bitartrate, ekstrakt Withania somnifera (5% me anolide), citrat natriumi, ekstrakt Bakopa monnieri, taurinë, klorur natriumi, agjent anti-ngurtësues fosfat kalciumi, koncentrat i karotës së zezë, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, nikotinamide, D-pantotenat kalciumi, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% piperinë) – Bioperinë®, kianokobalaminë. Mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Çëmçakëz: L-citrulinë malate, beta-alaninë, monostearat gliceroli, L-tirozinë, taurinë, agjent anti-ngurtësues fosfat kalciumi, kolinë L-bitartrate, ekstrakt Withania somnifera (5% me anolide), citrat natriumi, ekstrakt Bakopa monnieri, klorur natriumi, agjent kundra ngjitjes dioksid silikoni, aromatizues, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, nikotinamide, D-pantotenat kalciumi, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% piperinë) – Bioperinë®, ngjyrues blu brilante FCF, kianokobalaminë. Mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Përzierje Tropikale: L-citrulinë malate, beta-alaninë, monostearat gliceroli, L-tirozinë, agjent kundra ngjitjes dioksid silikoni, kolinë L-bitartrate, ekstrakt Withania somnifera (5% me anolide), ekstrakt Bakopa monnieri, klorur natriumi, taurinë, citrat natriumi, agjent anti-ngurtësues fosfat kalciumi, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, nikotinamide, D-pantotenat kalciumi, koncentrat i kartamusit, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% piperinë) – Bioperinë®, ngjyrues beta – karoten, kianokobalaminë. Mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Ylber: L-citrulinë malate, beta-alaninë, monostearat gliceroli, L-tirozinë, taurinë, agjent kundra ngjitjes dioksid silikoni, kolinë L-bitartrate, ekstrakt Withania somnifera (5% me anolide), citrat natriumi, ekstrakt Bakopa monnieri, klorur natriumi, aromatizues, agjent anti-ngurtësues fosfat kalciumi, koncentrat i panxharit të kuq, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, nikotinamide, D-pantotenat kalciumi, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% piperinë) – Bioperinë®, kianokobalaminë. Mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  Ylber 100 g 15 g
  L-Citrulinë Malate 33 333 mg 5 000 mg
  Beta – Alaninë 20 000 mg 3 000 mg
  Monostearat Gliceroli 13 333 mg 2 000 mg
  Kolinë 1 333 mg 200 mg
  L-Tirozinë 6 667 mg 1 000 mg
  Taurinë 3 607 mg 541 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi 13.3 mg 2 mg
  Ekstrakt Bakopa Monieri 2 000 mg 300 mg
  Ekstrakt Withania Somnifera 3 333 mg 500 mg
  Thiaminë (Vitaminë B1) 314,7 mg = 1333 % * 2,2 mg = 200 %
  Niacinë (Vitaminë B3) 213,3 mg = 1333 % * 32  mg = 200 % *
  Acid Pantothenik (Vitaminë B5) 80 mg = 1333 % * 12 mg = 200 % *
  Vitaminë B12 16,7 μg = 667 % * 2,5 µg = 50 % *
  Ekstrakt Withania Somnifera 1 333 mg 200 mg
  Sheqer < 1 g < 0.2 g

  * Doza e Referencës
  Nëse aplikohet raporti i rekomanduar i hollimit (15 g/250 ml), pija është pa sheqer (<0,5 g/100 ml pije).

  Vlerat ushqyese
  Manaferra 100 g 15 g
  L-Citrulinë Malate 33 333 mg 5 000 mg
  Beta – Alaninë 20 000 mg 3 000 mg
  Monostearat Gliceroli 13 333 mg 2 000 mg
  Kolinë 1 333 mg 200 mg
  L-Tirozinë 6 667 mg 1 000 mg
  Taurinë 1 703 mg 256 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi 13.3 mg 2 mg
  Ekstrakt Bakopa Monieri 2 000 mg 300 mg
  Ekstrakt Withania Somnifera 3 333 mg 500 mg
  Thiaminë (Vitaminë B1) 314,7 mg = 1333 % * 2,2 mg = 200 %
  Niacinë (Vitaminë B3) 213,3 mg = 1333 % * 32  mg = 200 % *
  Acid Pantothenik (Vitaminë B5) 80 mg = 1333 % * 12 mg = 200 % *
  Vitaminë B12 16,7 μg = 667 % * 2,5 µg = 50 % *
  Ekstrakt Withania Somnifera 1 333 mg 200 mg
  Sheqer < 1 g < 0.2 g

  * Doza e Referencës
  Nëse aplikohet raporti i rekomanduar i hollimit (15 g/250 ml), pija është pa sheqer (<0,5 g/100 ml pije).

  Vlerat ushqyese
  Miks Tropikal 100 g 15 g
  L-Citrulinë Malate 33 333 mg 5 000 mg
  Beta – Alaninë 20 000 mg 3 000 mg
  Monostearat Gliceroli 13 333 mg 2 000 mg
  Kolinë 1 333 mg 200 mg
  L-Tirozinë 6 667 mg 1 000 mg
  Taurinë 1 896 mg 284 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi 13.3 mg 2 mg
  Ekstrakt Bakopa Monieri 2 000 mg 300 mg
  Ekstrakt Withania Somnifera 3 333 mg 500 mg
  Thiaminë (Vitaminë B1) 314,7 mg = 1333 % * 2,2 mg = 200 %
  Niacinë (Vitaminë B3) 213,3 mg = 1333 % * 32  mg = 200 % *
  Acid Pantothenik (Vitaminë B5) 80 mg = 1333 % * 12 mg = 200 % *
  Vitaminë B12 16,7 μg = 667 % * 2,5 µg = 50 % *
  Ekstrakt Withania Somnifera 1 333 mg 200 mg
  Sheqer < 1 g < 0.2 g

  * Doza e Referencës
  Nëse aplikohet raporti i rekomanduar i hollimit (15 g/250 ml), pija është pa sheqer (<0,5 g/100 ml pije).

  Vlerat ushqyese
  Çëmçakëz 100 g 15 g
  L-Citrulinë Malate 33 333 mg 5 000 mg
  Beta – Alaninë 20 000 mg 3 000 mg
  Monostearat Gliceroli 13 333 mg 2 000 mg
  Kolinë 1 333 mg 200 mg
  L-Tirozinë 6 667 mg 1 000 mg
  Taurinë 5 455 mg 818 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi 13.3 mg 2 mg
  Ekstrakt Bakopa Monieri 2 000 mg 300 mg
  Ekstrakt Withania Somnifera 3 333 mg 500 mg
  Thiaminë (Vitaminë B1) 314,7 mg = 1333 % * 2,2 mg = 200 %
  Niacinë (Vitaminë B3) 213,3 mg = 1333 % * 32  mg = 200 % *
  Acid Pantothenik (Vitaminë B5) 80 mg = 1333 % * 12 mg = 200 % *
  Vitaminë B12 16,7 μg = 667 % * 2,5 µg = 50 % *
  Ekstrakt Withania Somnifera 1 333 mg 200 mg
  Sheqer < 1 g < 0.2 g

  * Doza e Referencës
  Nëse aplikohet raporti i rekomanduar i hollimit (15 g/250 ml), pija është pa sheqer (<0,5 g/100 ml pije).

  Përdorimi

  Doza e Rekomanduar: përzieni një dozë 15 g (1/2 lugë) me 250 ml ujë. Pijeni rreth 30 minuta para aktivitetit fizik . Gjatë aktiviteteve që kërkojnë qëndrueshmëri, është e nevojshme që ky produkt të furnizohet me karbohidrate dhe më shumë marrje të lëngjeve (p.sh. ISODRINKS). Doza maksimale ditore është 15 g. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Pas hapjes, mbajeni në temperaturë jo më të madhe se 25 °C dhe konsumojeni brenda 3 muajve.

  Kujdes: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues. Gjatë përgatitjes mund të shfaqen grimca të patretura, të cilat nuk duhet të konsiderohen si defekt. Ndjesia e shpimit është një reagim i zakonshëm!

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories