NT Pro-Zero Protein Bar (65 g)

250L

Një mbushje krokante me dy shtresa e mbuluar me çokollatë të vërtetë qumështi, ky është një shufër e shijshme proteinash që mund ta shijoni pa u ndjerë në faj. Përmban 30% proteina dhe është plotësisht pa sheqer të shtuar.

 • 30% Proteina
 • 20 Gram proteina për shufër
 • Ekskluzivisht proteina qumështi (MPI, WPI)
 • Përmbajtje të lartë të fibrave
 • Pa sheqer të shtuar
 • 1,8 g Sheqer për bar
 • Pa gluten
 • Me çokollatë të vërtetë qumështi
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Pro-Zero Protein Bar (65 g)

  250L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një mbushje krokante me dy shtresa e mbuluar me çokollatë të vërtetë qumështi, ky është një shufër e shijshme proteinash që mund ta shijoni pa u ndjerë në faj. Përmban 30% proteina dhe është plotësisht pa sheqer të shtuar.

  • 30% Proteina
  • 20 Gram proteina për shufër
  • Ekskluzivisht proteina qumështi (MPI, WPI)
  • Përmbajtje të lartë të fibrave
  • Pa sheqer të shtuar
  • 1,8 g Sheqer për bar
  • Pa gluten
  • Me çokollatë të vërtetë qumështi

  Shijet:

  • Kek Bajame-Fistik
  • Byrek Banofe
  • Kek Çokollate me Lajthi

  Përbërësit

  Kek Bajame-Fistik: përzierje proteinash 32% (qumësht dhe hirrë (përmban lecitinë soje) proteinë e izoluar, ekstrudate (proteinë qumështi e izoluar), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, pastë kakao, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, shurup nga fibrat e rrënjës së çikores, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), përzierje çamçakëz akacie dhe fibra gruri pa gluten, pastë kikiriku, emulsifikues lecithin rrepe, aromatizues, antioksidantë përzierje e tokoferolëve natyral, përzierja e koncentratit te shafranit dhe ekstraktit te spirulines, ngjyrues karamel, ëmbëlsues sukralozë.Mund të përmbajë gjurmë arrash dhe susami.

  Byrek Banofi: përzierje proteinash 32% (qumësht dhe hirrë (përmban lecitinë soje) proteinë e izoluar, ekstrudate (proteinë qumështi e izoluar), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, pastë kakao, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, shurup nga fibrat e rrënjës së çikores, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), përzierje çamçakëz akacie dhe fibra gruri pa gluten, pastë kikiriku, emulsifikues lecithin rrepe, aromatizues, antioksidantë përzierje e tokoferolëve natyral, ngjyrues karamel, përzierja e koncentratit te shafranit dhe ekstraktit te spirulines, ëmbëlsues sukralozë.Mund të përmbajë gjurmë arrash dhe susami.

  Kek Çokollate me Lajthi: përzierje proteinash 32% (qumësht dhe hirrë (përmban lecitinë soje) proteinë e izoluar, ekstrudate (proteinë qumështi e izoluar), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, pastë kakao, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, shurup nga fibrat e rrënjës së çikores, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), pastë kikiriku, përzierje çamçakëz akacie dhe fibra gruri pa gluten, emulsifikues lecithin rrepe, kakao, aromatizues, antioksidantë përzierje e tokoferolëve natyral, ngjyrues karamel, ëmbëlsues sukralozë.Mund të përmbajë gjurmë arrash dhe susami.

  Kek me Çokollate Qumështi: përzierje proteinash 32% (qumësht dhe hirrë (përmban lecitinë soje) proteinë e izoluar, ekstrudate (proteinë qumështi e izoluar), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, pastë kakao, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, shurup nga fibrat e rrënjës së çikores, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), pastë kikiriku, përzierje çamçakëz akacie dhe fibra gruri pa gluten, emulsifikues lecithin rrepe, kakao, aromatizues, antioksidantë përzierje e tokoferolëve natyral, ngjyrues karamel, ëmbëlsues sukralozë.Mund të përmbajë gjurmë arrash dhe susami.

  Vlerat ushqyese

  Informacionet ushqyese
  100 g 1 shufër – 65 g
  Energjia 1532 kJ / 368 kcal 996 kJ / 239 kcal
  Yndyra 16,0 g 10,4 g
  Nga të Cilat të ngopura 10,0 g 6.5 g
  Karbohidrate 23,5 g 15,3 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,8 g 1,8 g
  Fibra 19,5 g 12,7 g
  Proteinë 30,0 g 19.5 g
  Kripë 0,3 g 0,2 g

   

  Përdorimi

  Përdorimi: produkti është i destinuar për konsum të menjëhershëm pas hapjes. Maksimumi 2 shufra në ditë.

  Kujdes: Konsumimi i tepërt mund të ketë efekte laksative. Nuk është i destinuar për fëmijë deri në 15 vjeç, Mbajeni larg nxehtësisë, ngricës dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories