NT Premium Protein Bar (50 g)

250L

Atletët, të cilët kërkojnë vetëm më të mirën, kontribuan në zhvillimin e këtij produkti. Ato kanë sugjeruar çdo aspekt deri në detajet më të vogla, nga shija e ekuilibruar, përmes një përmbajtje të ulët sheqeri, te një përmbajtje e lartë proteinash. Rezultati është një shufër proteinike që përsëri i shtyn kufijtë më tej.

 • 50% Proteina
 • Përmbajtje të ulët sheqeri
 • Pa gluten
 • Me çokollatë të vërtetë qumështi
 • Shije e Shkëlqyer
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Premium Protein Bar (50 g)

  250L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Standardet më të larta të cilësisë, përbërës të balancuar në mënyrë perfekte dhe shije të shkëlqyera. Proteina jashtëzakonisht të larta dhe sheqer të ulët! Një shufër përmban 25 gram proteina dhe vetëm 1 g sheqer, edhe pse e gjithë është e veshur me çokollatë të vërtetë qumështi. Është pa gluten dhe në tre shije të shijshme: krem ​​biskotash, çokollatë dhe kokos.

  Përshkrimi:

  Atletët, të cilët kërkojnë vetëm më të mirën, kontribuan në zhvillimin e këtij produkti. Ato kanë sugjeruar çdo aspekt deri në detajet më të vogla, nga shija e ekuilibruar, përmes një përmbajtje të ulët sheqeri, te një përmbajtje e lartë proteinash. Rezultati është një shufër proteinike që përsëri i shtyn kufijtë më tej.

  • 50% Proteina
  • Përmbajtje të ulët sheqeri
  • Pa gluten
  • Me çokollatë të vërtetë qumështi
  • Shije e Shkëlqyer

  Shijet:

  • Biskota me Krem
  • Çokollatë
  • Kokos

  Përbërësit

  Biskota me Krem: përzierje proteinike (izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë luledielli), izolat i proteinës së sojës), peptide të hidrolizuara kolagjeni, çokollatë qumështi 18% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, krem kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, ujë, vaj luledielli, kokrra kakao të grimcuara, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues, ngjyrues karamel, ëmbëlsues sukralozë. Mund të përmbajë gjurmë arra, kikirikë dhe susam.

  Çokollatë: përzierje proteinike (izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë luledielli), izolat i proteinës së sojës), peptide të hidrolizuara kolagjeni, çokollatë qumështi 18% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, krem kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, ujë, vaj luledielli, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues, ngjyrues karamel, ëmbëlsues sukralozë. Mund të përmbajë gjurmë arra, kikirikë dhe susam.

  Kokos: përzierje proteinike (izolat i proteinës së hirrës (përmban lecitinë luledielli), izolat i proteinës së sojës), peptide të hidrolizuara kolagjeni, çokollatë qumështi 18% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakao, qumësht i thatë i plotë, krem kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), humektant glicerine, ujë, vaj luledielli, kokos 1.5%, (kokos, antioksidant dioksid squfuri), emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues, ngjyrues karamel, ëmbëlsues sukralozë. Mund të përmbajë gjurmë arra, kikirikë dhe susam.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  Çokollatë 100 g 1 shufër- 50 g
  Vlerat e Energjisë 1640 kJ / 391 kcal 820 kJ / 196 kcal
  Yndyra 15,0 g 7,5 g
  Nga të Cilat të Saturuara 6,0 g 3,0 g
  Karbohidrate 21,1 g 10,6 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,0 g 1,0 g
  Proteinë 50,0 g 25,0 g
  Kripë 0,6 g 0,3 g

  * Marrja e Referencës

  Vlerat ushqyese
  Biskota me krem 100 g 1 shufër- 50 g
  Vlerat e Energjisë 1625 kJ / 388 kcal 813 kJ / 194 kcal
  Yndyra 14,5 g 7,3 g
  Nga të Cilat të Saturuara 5,5 g 2,8 g
  Karbohidrate 21,0 g 10,5 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,0 g 1,0 g
  Proteinë 50,0 g 25,0 g
  Kripë 0,6 g 0,3 g

  * Marrja e Referencës

  Vlerat ushqyese
  Kokosi 100 g 1 shufër- 50 g
  Vlerat e Energjisë 1641 kJ / 392 kcal 821 kJ / 196 kcal
  Yndyra 15 g 7,5 g
  Nga të Cilat të Saturuara 6,5 g 3,3 g
  Karbohidrate 21,3 g 10,7 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,0 g 1,0 g
  Proteinë 50,0 g 25,0 g
  Kripë 0,6 g 0,3 g

  * Marrja e Referencës

  Përdorimi

  Përdorimi: produkti është i destinuar për konsum të menjëhershëm pas hapjes.

  Kujdes: Shufër proteinike, me ëmbëlsues. Konsumimi i tepërt mund të ketë një efekt laksativ. Jo i përshtatshëm për fëmijët deri në 15 vjeç. Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories