NT N1 Shots (20 x 60 ml)

2.300L

Një stimulues profesional në formë të lëngshme të përshtatshme për përdorim të menjëhershëm pa pasur nevojë për shaker ose mjete të tjera ndihmëse. Kjo formulë përmban disa nga substancat më efektive për të nxitur pompimin e jashtëzakonshëm të muskujve. N1 SHOT është krijuar vetëm për ata atletë që duan të arrijnë performancën maksimale. Efekt stimulues i zgjatur! Një ndjesi shpimi gjilpërash (parestezia) është një reagim natyral i trupit ndaj përbërësve jashtëzakonisht aktivë!

 • 2 500 mg Beta-Alaninë
 • 2 000 mg AAKG
 • 1000 mg Taurinë
 • 500 mg Glukuronolakton
 • 500 mg Guarana
 • 200 mg Kafeinë
 • 200 mg Kolinë
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT N1 Shots (20 x 60 ml)

  2.300L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një stimulues profesional në formë të lëngshme të përshtatshme për përdorim të menjëhershëm pa pasur nevojë për shaker ose mjete të tjera ndihmëse. Kjo formulë përmban disa nga substancat më efektive për të nxitur pompimin e jashtëzakonshëm të muskujve. N1 SHOT është krijuar vetëm për ata atletë që duan të arrijnë performancën maksimale. Efekt stimulues i zgjatur! Një ndjesi shpimi gjilpërash (parestezia) është një reagim natyral i trupit ndaj përbërësve jashtëzakonisht aktivë!

  • 2 500 mg Beta-Alaninë
  • 2 000 mg AAKG
  • 1000 mg Taurinë
  • 500 mg Glukuronolakton
  • 500 mg Guarana
  • 200 mg Kafeinë
  • 200 mg Kolinë

  Shijet:

  • Qershi
  • Fruta Pylli
  • Portokall i Kuq

  Përbërësit

  Portokalli Kuq: ujë, beta-alaninë, L-argininë, taurinë, rregullues të aciditetit acid citrik dhe acid malik, glukuronolaktone, ekstrakt guarana (10% kafeinë, ngjyrues karamel), kolinë L-bitartrate, ekstrakt i çaji jeshil (40 % L -theaninë), antioksidant acid L-askorbik, kafeinë, konservues sorbat kaliumi, aromatizues, konservues benzoat natriumi, ëmbëlsues açesulfame K, sukralozë, steviol-glikozide dhe neohesperidinë DC.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 ml
  60 ml
  Beta – Alaninë 4 167 mg 2 500 mg
  L-Argininë 3 333 mg 2 000 mg
  Taurinë 1 667 mg 1 000 mg
  Glukuronolaktone 833 mg 500 mg
  Kafeinë 333 mg 200 mg
  Ekstrakt Gurana 833 mg 500 mg
  Ekstrakt i Çajit Jeshil 417 mg 250 mg
  Kolinë 333 mg 200 mg
  Sheqer 0 g 0 g

  Përdorimi

  Përdorimi: i destinuar për konsum direkt ose hollim në pije sportive. Pas hapjes, produkti është menduar për përdorim të menjëhershëm. Shkundeni para përdorimit! Sedimenti i mundshëm nuk duhet të konsiderohet si një defekt. Një ndjesi shpimi gjilpërash është një reagim i zakonshëm!

  Doza e rekomanduar: pini 1 shot 15 minuta para performancës fizike. Doza maksimale ditore është 60 ml. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime: Përmban kafeinë (200 mg/ 60 ml) – jo e përshtatshme për fëmijë, gra shtatzëna ose në gji. Produkti është menduar kryesisht për atletë të rritur. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories