NT N1 Pro (300 g)

3.000L

Stërvituni si një Profesionist. Përqendrimi përfundimtar i substancave efikase do ta kthejë stërvitjen tuaj në një udhëtim të çmendur, i cili do të ndalojë me mbylljen e orëve të palestrës tuaj të preferuar dhe jo me mungesën e superfuqive. Padyshim produkti më i mirë për stimulimin maksimal të trupit përpara stërvitjes me fuqi ose rezistencë ndaj lodhjes.

 • L-Citrulinë Malate
 • Kreatinë
 • Taurinë
 • Ekstrakti i Çajit Jeshil EGCG
 • Spec i Kuq
 • Bioperinë®
 • Vitaminat B dhe C
 • Minerale Kalciumit dhe Natriumi
 • Pa Sheqer
 • Kolinë
 • Beta-Alaninë
 • Monostearat Gliceroli
 • Tirozinë
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT N1 Pro (300 g)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Stërvituni si një Profesionist. Përqendrimi përfundimtar i substancave efikase do ta kthejë stërvitjen tuaj në një udhëtim të çmendur, i cili do të ndalojë me mbylljen e orëve të palestrës tuaj të preferuar dhe jo me mungesën e superfuqive. Padyshim produkti më i mirë për stimulimin maksimal të trupit përpara stërvitjes me fuqi ose rezistencë ndaj lodhjes.

  Karakteristikat e Produktit:

  • L-Citrulinë Malate
  • Kreatinë
  • Taurinë
  • Ekstrakti i Çajit Jeshil EGCG
  • Spec i Kuq
  • Bioperinë®
  • Vitaminat B dhe C
  • Minerale Kalciumit dhe Natriumi
  • Pa Sheqer
  • Kolinë
  • Beta-Alaninë
  • Monostearat Gliceroli
  • Tirozinë

  Përbërësit

  Fruta Pylli: L-citrulinë malate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, taurinë, monostearat gliceroli, inulinë, agjent anti-ngurtësues dioksid silici, fosfat kalciumi, citrat natriumi, aromatizues, kolinë L-bitartrate, L-tirozinë, klorur natriumi, ekstrakt i çajit jeshil ( 30 % EGCG – epigalokatekin galate), acid L-askorbik, kafeinë, përzierje e koncentratit të panxharit dhe ekstraktit të spirulinës, rregullues i aciditetit acid citrik, nikotinamide, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, piper kajen, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperine®.

  Limonatë Jeshile: L-citrulinë malate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, taurinë, monostearat gliceroli, inulinë, agjent anti-ngurtësues dioksid silici, fosfat kalciumi, citrat natriumi, aromatizues, kolinë L-bitartrate, L-tirozinë, klorur natriumi, ekstrakt i çajit jeshil ( 30 % EGCG – epigalokatekin galate), acid L-askorbik, kafeinë, përzierje e koncentratit të safflower dhe ekstraktit të spirulinës, rregullues i aciditetit acid citrik, nikotinamide, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, piper kajen, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperine®.

  Mango: L-citrulinë malate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, inulinë, taurinë, monostearat gliceroli, agjent anti-ngurtësues dioksid silici, fosfat kalciumi, citrat natriumi, kolinë L-bitartrate, L-tirozinë, klorur natriumi, ekstrakt i çajit jeshil ( 30 % EGCG – epigalokatekin galate), acid L-askorbik, kafeinë, aromatizues, rregullues i aciditetit acid citrik, nikotinamide, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, piper kajen, koncentrat safflower, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperine®, ngjyrues beta –

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g 20 g 10 g
  L-citrulline malate 25 000 mg 5000 mg 2500 mg
  Beta – Alaninë 17 500 mg 3 500 mg 1 750 mg
  Kreatinë 15 000 mg 3 000 mg 1 500 mg
  Monostearat Gliceroli 5 000 mg 1000 mg 500 mg
  Taurinë 5 000 mg 1000 mg 500 mg
  L-Tirozinë 2 500 mg 500 mg 250 mg
  Kolinë 1 000 mg 200 mg 100 mg
  Kafeinë 1 150 mg 230 mg 115 mg
  Ekstrakt i Çajit Jeshil 1 250 mg 250 mg 125 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi 10.5 mg 2.1 mg 1.1 mg
  Piperi Kajen 70 mg 14 mg 7 mg
  Vitaminë C 1 000 mg = 1250 % * 200 mg = 250 % 100 mg = 125 % *
  Thiaminë (Vitaminë B1) 14 mg = 1 000 % * 2.8 mg = 254 % 24 mg = 150 % *
  Vitaminë B6 14 mg = 1 000 % * 2.8 mg = 254 % 1.4 mg = 127 % *
  Niacinë (Vitaminë B3) 240 mg = 1 500 % * 48 mg = 300 % * 1.4 mg = 127 % *
  Kalcium 1 200 mg = 150 % * 240 mg = 30 % 120 mg = 15 % *
  Sodium 1 500 mg  300 mg 150 mg
  Sheqer ˂ 1 g < 0.2 g ˂ 0.1 g

  * Doza e Referencës

  Nëse aplikohet raporti i rekomanduar i hollimit (8,5 g/150 ml; 17 g/300 ml), pija është pa sheqer (<0,5 g/100 ml pije).

  Përdorimi

  Doza e Rekomanduar:

  • Pesha trupore deri në 75 kg dhe për sportistët e ndjeshëm – përzieni një porcion prej 10 g me 150 ml ujë.
  • Mbi 75 kg peshë trupore dhe për stërvitje shumë të avancuara – përzieni një porcion prej 20 g me 300 ml ujë.
  • Konsumojeni 15 minuta para stërvitjes.

  Paralajmërime: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues Përmban kafeinë (230 mg/20 g / 115 mg/10 g) – jo i përshtatshëm për fëmijët dhe gratë shtatzëna ose me gji. I destinuar kryesisht për sportistë të rritur. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve! Qeset në produkt nuk janë të destinuara për konsum.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories