NT N1 Drink (330 ml)

200L

Një kombinim unik i përbërësve për një përvojë shumë stimuluese. N1 DRINK është një pije e gazuar për shije edhe më të mirë. Është gati për të rritur performancën tuaj për shkak të ekstraktit të shtuar të guaranës. Kombinimi i kafeinës, taurinës dhe ndjesisë së shpimit të beta-alaninës do t’ju ndezin. Individët në regjimin e prerjes ose dietës do t’ju duket shumë e dobishme edhe kolina e shtuar e cila mbështet metabolizmin optimal të yndyrës. Një avantazh tjetër është se Pija N1 është pa sheqer.

Benefitet:

 • L-Argininë
 • Beta-Alaninë
 • Ekstrakt Guarana
 • Taurinë
 • Glukuronolaktone
 • Kolinë
 • Kafeinë
 • Pa sheqer
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT N1 Drink (330 ml)

  200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një kombinim unik i përbërësve për një përvojë shumë stimuluese. N1 DRINK është një pije e gazuar për shije edhe më të mirë. Është gati për të rritur performancën tuaj për shkak të ekstraktit të shtuar të guaranës. Kombinimi i kafeinës, taurinës dhe ndjesisë së shpimit të beta-alaninës do t’ju ndezin. Individët në regjimin e prerjes ose dietës do t’ju duket shumë e dobishme edhe kolina e shtuar e cila mbështet metabolizmin optimal të yndyrës. Një avantazh tjetër është se Pija N1 është pa sheqer.

  Përshkrimi:

  Shijet:

  • Energji
  • Luleshtrydhe + Mente
  • Grapefruit + Eukalipt
  • Fruta Tropikale

  Benefitet:

  • L-Argininë
  • Beta-Alaninë
  • Ekstrakt Guarana
  • Taurinë
  • Glukuronolaktone
  • Kolinë
  • Kafeinë
  • Pa sheqer

  Guarana

  Paulinia Kupana, e njohur si guarana, është një bimë që e ka origjinën në Amazoni. Guarana është më së shumti e kërkuar si një stimulues natyral dhe së fundmi ajo po bëhet pjesë e çdo pije energjike. Arsyeja është sepse farat e guaranës përmbajnë shumë më shumë kafeinë sesa kokrrat e kafesë. Efektet vijnë pak më ngadalë, por vitaliteti fizik dhe mendor zgjat shumë më gjatë, kjo është gjithashtu arsyeja pse guarana është e popullarizuar në mesin e atletëve, shoferëve, studentëve ose menaxherëve.

  Kafeina:

  Një lëndë ushqyese e njohur që përmban kafeinë natyrale e cila është shumë e njohur mesin e njerëzve – kafeja. Kafeina gjendet gjithashtu në gjethet e çajit, kokrrat e kakaos, guarana ose arrat kola. Është interesante të kuptohet se gjysma e jetës së kafeinës mund të variojë nga 3 deri në 7 orë. Varet nga shumë faktorë si predispozita gjenetike, forma e kafeinës apo përbërja e dietës.

  Pastërizimi

  Një proçes pastërizimi bazohet në përpunimin e ushqimit me nxehtësi të lehtë dhe në raportin e temperaturës dhe kohës me sa kohë ushqimi është i ekspozuar ndaj nxehtësisë, gjë që shkakton dëmtim të patogjenëve. Ndryshe nga zierja, pastërizimi nuk ndryshon dukshëm cilësinë e ushqimit.

  Përbërësit

  Energji: ujë, rregullator aciditeti acid citrik, L-argininë, beta-alaninë, taurinë, aromatizues, emulsifikues aromatik (aromë, ngjyrë E 150d), dioksid karboni, glicinë, glukuronolaktone, kolinë L-bitartrate, kafeinë, rregullues aciditeti citrate natriumi, ëmbëlsues sukralozë dhe açesulfame K, ekstrakt guarana (10 % kafeinë, ngjyrues karamel).

  Luleshtrydhe + Mente: ujë, rregullator aciditeti acid citrik, L-argininë, beta-alaninë, aromatizues, taurinë, dioksid karboni, glicinë, glukuronolaktone, kolinë L-bitartrate, kafeinë, rregullues aciditeti citrate natriumi, ëmbëlsues sukralozë dhe açesulfame K, ekstrakt guarana (10 % kafeinë, ngjyrues karamel), ngjyrues E 150c dhe E 122 – mund të ndikojnë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët.

  Grapefruit + Eukalipt: ujë, rregullator aciditeti acid citrik, L-argininë, beta-alaninë, aromatizues, taurinë, dioksid karboni, glicinë, glukuronolaktone, kolinë L-bitartrate, kafeinë, rregullues aciditeti citrate natriumi, ëmbëlsues sukralozë dhe açesulfame K, ekstrakt guarana (10 % kafeinë, ngjyrues karamel), ngjyrues E 104 – mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët.

  Fruta Tropikale: ujë, rregullator aciditeti acid citrik, L-argininë, aromatizues, beta-alaninë, taurinë, dioksid karboni, glicinë, glukuronolaktone, kolinë L-bitartrate, kafeinë, rregullues aciditeti citrate natriumi, ëmbëlsues sukralozë dhe açesulfame K, ekstrakt guarana (10 % kafeinë, ngjyrues karamel), ngjyrues E 102 dhe E 122 – mund të ndikojnë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 ml
  300 ml
  Beta – Alaninë 379 mg 1 250 mg
  L-Argininë 606 mg 2 000 mg
  Taurinë 303 mg 1 000 mg
  Glicinë 200 mg 660 mg
  Glukuronolaktone 152 mg 500 mg
  Kolinë 61 mg 200 mg
  Kafeinë 55 mg 180 mg
  Ekstrakt Gurana 12 mg 40 mg
  Sheqer 0 g 0 g

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: Përdorni maksimum 1 shishe në ditë rreth 20 minuta para stërvitjes ose kur jeni të lodhur. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Pas hapjes, produkti është i destinuar për konsum të menjëhershëm.

  Kujdes: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes, lagështirës dhe rrezeve të diellit direkte. Produkt me përmbajtje të lartë kafeine (180 mg/330 ml) – i papërshtatshëm për fëmijët dhe gratë shtatzëna ose me gji.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories