NT N1 (255 g)

2.500L

N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

 • Stimulues i fort para stërvitjes
 • Kafeinë
 • Beta-Alaninë
 • Kreatinë
 • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
 • L-Tirozinë
 • L-Alaninë
 • Glicinë
 • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
 • Ekstrakt i Piperit të Zi
 • Ekstrakt Xhinsengu
 • Formë e Menjëhershme
 • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT N1 (255 g)

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një produkt profesional për stimulimin e organizmit para aktivitetit fizik, i përgatitur në përputhje me mundësitë maksimale të legjislacionit europian. Ai përmban substanca efektive të njohura nga komuniteti profesional, të cilat garantojnë efekt maksimal në pompimin e muskujve dhe zhvendosjen e kufijve të performancës fizike. N1 i ri është projektuar për performancën e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe jep energji dhe forcë gjatë gjithë aktivitetit sportiv. Për të gjithë atletët N1 përfaqëson një burim fuqie të ri, energjie dhe më e rëndësishmja, një ndjenjë e mrekullueshme që vjen nga stërvitja që po realizohet.

  • Stimulues i fort para stërvitjes
  • Kafeinë
  • Beta-Alaninë
  • Kreatinë
  • L-Argininë Alfa-Ketoglutarate
  • L-Tirozinë
  • L-Alaninë
  • Glicinë
  • Vitamina B1, B3, B5, B6, C
  • Ekstrakt i Piperit të Zi
  • Ekstrakt Xhinsengu
  • Formë e Menjëhershme
  • Nëse aplikohet hollimi i duhur, pija është pa sheqer

  Produkti ka për qëllim:

  • Sportistët e të gjitha kategorive
  • Përmirësimi e performancës së forcës dhe qëndrueshmërisë

  Shijet:

  • Manaferrë Blu
  • Portokall i Kuq
  • Rrush Zi pa Farë
  • Grapefruit
  • Qitro
  • Karamele Tropikale

  Përbërësit

  Rrushi Zi pa Farë: L-argininë-alfa-ketoglutarate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, inulinë, fosfat kalciumi, citrat natriumi, kreatinë citrate, rregullues i aciditetit acid citrik, acid L-askorbik, L-tirozinë, L-alaninë, glicinë, sodium kloruri, kafeinë, ekstrakt xhinnsengu (5% e xhensenozideve), aromatizues, përzierje e koncentratit të panxharit dhe ekstraktit të spirulinës, nikotinamide, koncentrat i karotës së zezë, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, kalcium D-pantothenat, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperinë®. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Portokall i Kuq: L-argininë-alfa-ketoglutarate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, fosfat kalciumi, inulinë, citrat natriumi, kreatinë citrate, rregullues i aciditetit acid citrik, acid L-askorbik, L-tirozinë, L-alaninë, glicinë, sodium kloruri, aromatizues, kafeinë, ekstrakt xhinnsengu (5% e xhensenozideve), koncentratit i karrotë së zezë, nikotinamide, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, kalcium D-pantothenat, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperinë®. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Grapefruit: L-argininë-alfa-ketoglutarate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, inulinë, fosfat kalciumi, citrat natriumi, kreatinë citrate, rregullues i aciditetit acid citrik, acid L-askorbik, L-tirozinë, L-alaninë, glicinë, sodium kloruri, kafeinë, ekstrakt xhinnsengu (5% e xhensenozideve), aromatizues, nikotinamide, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, kalcium D-pantothenat, koncentrat safflower, aromatizues naringinë, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperinë®. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Manaferrë Blu: L-argininë-alfa-ketoglutarate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, inulinë, fosfat kalciumi, citrat natriumi, kreatinë citrate, rregullues i aciditetit acid citrik, acid L-askorbik, L-tirozinë, L-alaninë, glicinë, sodium kloruri, kafeinë, ekstrakt xhinnsengu (5% xhensenozide), nikotinamide, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, kalcium D-pantothenat, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperinë®, ngjyrues blu brilante. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Qitro: L-argininë-alfa-ketoglutarate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, inulinë, fosfat kalciumi, citrat natriumi, kreatinë citrate, rregullues i aciditetit acid citrik, acid L-askorbik, L-tirozinë, L-alaninë, glicinë, sodium kloruri, kafeinë, ekstrakt xhinnsengu (5% xhensenozide), nikotinamide, ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, kalcium D-pantothenat, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperinë®, ngjyrues beta – karoten. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Karamele Tropicale: L-argininë-alfa-ketoglutarate, beta-alaninë, kreatinë monohidrate, fosfat kalciumi, citrat natriumi, kreatinë citrate, rregullues i aciditetit acid citrik, acid L-askorbik, inulinë, L-tirozinë, L-alaninë, glicinë, sodium kloruri, kafeinë, ekstrakt xhinsengu (5% xhensenozide), ëmbëlsues sukralozë dhe steviol-glikozide, nikotinamide, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, kalcium D-pantothenat, koncentrat safflower, piridoksinë hidrokloride, hidroklorur tiamine, ekstrakt i piperit të zi (95% e piperinës) – Bioperinë®, ngjyrues beta – karoten. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g 17 g 9 g
  L-Argininë – Alfa – Ketoglutarate 20 588 mg 3 500 mg 1 750 mg
  Beta – Alaninë 20 588 mg 3 500 mg 1 750 mg
  Kreatinë 15 647 mg 2 660 mg 1330 mg
  L-Tirozinë 2 941 mg 500 mg 250 mg
  L-Alaninë 2 941 mg 500 mg 250 mg
  Glicinë 2 941 mg 500 mg 250 mg
  Kafeinë 1 177 mg 200 mg 100 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi 12,4  mg 2,1 mg 1,1 mg
  Ekstrakt Xhinsengu 1 177 mg 200 mg 100 mg
  Vitaminë C 2 941 mg = 3 676 % * 500 mg = 625 % 250 mg = 313 % *
  Thiaminë (Vitaminë B1) 16 mg = 1 455 % * 2,8 mg = 255 % 1,4 mg = 100 % *
  Vitaminë B6 16 mg = 1 455 % * 2,8 mg = 255 % 1,4 mg = 100 % *
  Niacinë (Vitaminë B3) 282 mg = 1 763 % * 48 mg = 300 % * 24 mg = 150 % *
  Acid Pantothenik (Vitaminë B5) 106 mg = 1 767 % * 18 mg = 300 % * 9 mg = 150 % *
  Kalcium 1 859 mg = 232 % * 316 mg = 40 % 158 mg = 20 % *
  Sodium 2 059 mg 350 mg 175 mg
  Sheqer ˂ 1 g < 0.2 g ˂ 0.1 g

  * Doza e Referencës

  Nëse aplikohet raporti i rekomanduar i hollimit (8,5 g/150 ml; 17 g/300 ml), pija është pa sheqer (<0,5 g/100 ml pije).

  Përdorimi

  Ju lutemi vini re: ndjenja inflamatore e buzëve shkaktohet nga Bioperina® (përmbajtja 95% e piperinës – ekstrakti i piperit të zi). Ky efekt zhduket brënda 15 minutave. Një ndjesi shpimi gjilpërash dhe kruajtje e lehtë është gjithashtu një reagim i zakonshëm ndaj substancave aktive.

  Doza e rekomanduar: deri në 75 kg të peshës trupore dhe për atletët e ndjeshëm përzieni një dozë prej 8,5 g në 150 ml ujë. Mbi 75 kg të peshës trupore ose për stërvitje me intensitet të lartë, përzieni një dozë prej 17 g në 300 ml ujë. Konsumojeni 30 minuta para stërvitjes. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Përdorimi: 8,5 g = ¼ e lugës matëse. 17 g = ½ e lugës matëse. Përzieni dozën e rekomanduar në ujë.

  Kujdes: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues. Përmban kafeinë (200 mg/17 g / 100 mg/8,5 g) – jo e përshtatshme për fëmijët, gratë shtatzëna ose me gji. Produkt profesional për stimulim maksimal para stërvitjes! Pasi të hapet, ruhet në temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe të përdoret brënda 3 muajve. Për shkak të përqendrimit të lartë të substancave aktive, grimcat e patretura janë të dukshme pas përzierjes. Është një karakteristikë natyrale e produktit dhe nuk duhet të konsiderohet si një defekt. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë, në temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories