NT High Protein Chips (40 g)

200L

Patatina me proteina të larta me përmbajtje të lartë të proteinave bimore. Një ushqim proteinik për rimbushjen e lëndëve ushqimore dhe veçanërisht proteinave gjatë ditës. Patatinat janë të pjekura, përmbajnë izolat të proteinave të sojës, fasule të grira, thekur patateje, niseshte patateje, vaj luledielli dhe kripë.

 • 40% Proteina (biftek me lëng dhe spec i ëmbël)
 • 42% Proteina (kripë)
 • Karbohidrate të ulëta
 • Të pjekura
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT High Protein Chips (40 g)

  200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Shijoni patate të skuqura krokante plot me lëndë ushqyese cilësore. HIGH PROTEIN CHIPS përmban 40% proteina (42% në aromë të kripur!). HIGH PROTEIN CHIPS nga KOMPANIA NUTREND janë të pjekura, jo të skuqura dhe gjithashtu me pak karbohidrate falë recetave unike. Këto janë zgjedhje ideale jo vetëm për atletët, por për të gjithë ata që bëjnë një mënyrë jetese të shëndetshme. Nuk ka më patate të skuqura dhe të njomura me vaj – tani janë në dispozicion patate të pjekura me proteina të larta nga kompania NUTREND.

  Përshkrimi:

  Patatina me proteina të larta me përmbajtje të lartë të proteinave bimore. Një ushqim proteinik për rimbushjen e lëndëve ushqimore dhe veçanërisht proteinave gjatë ditës. Patatinat janë të pjekura, përmbajnë izolat të proteinave të sojës, fasule të grira, thekur patateje, niseshte patateje, vaj luledielli dhe kripë.

  • 40% Proteina (biftek me lëng dhe spec i ëmbël)
  • 42% Proteina (kripë)
  • Karbohidrate të ulëta
  • Të pjekura

  Shijet:

  • Biftek me Lëng
  • Spec i Ëmbël
  • Kripë

  Përbërësit

  Biftek me Lëng: proteinë soje e izoluar 40%, fasule të thara të favës 28%, thekra patatesh, niseshte e patateje, vaji luledielli, aromatizues, kripë, ngjyruesi E160c, antioksidant E 392. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza. Mund të përmbajë gjurmë qumështi dhe gluteni.

  Spec i Ëmbël: proteinë soje e izoluar 39%, fasule të thara të favës 28%, thekra patatesh, niseshte e patateje, vaji luledielli, aromatizues, kripë, ngjyruesi E160c. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza. Mund të përmbajë gjurmë qumështi dhe gluteni.

  Kripë: proteinë soje e izoluar 41%, fasule të thara të favës 29%, thekra patatesh, niseshte e patateje, vaji luledielli, kripë. Për alergjenët shihni përbërësit me shkronja të zeza. Mund të përmbajë gjurmë qumështi dhe gluteni.

  Vlerat ushqyese

  Informacionet ushqyese
  Biftek me Lëng 100 g
  Paketim 40 g
  Vlera e Energjisë 1690 kJ / 400 kcal 676 kJ / 160 kcal
  Yndyra 5,9 g 2,4 g
  Nga të Cilat të saturuara 1,1 g 0,4 g
  Karbohidrate 44,8 g 17,9 g
  Nga të Cilat Sheqer 2,5 g 1 g
  Fibra 2,5 g 1 g
  Proteinë 40,6 g 16,2 g
  Kripë 3,6 g 1.4 g
  Informacionet ushqyese
  Spec i Ëmbël 100 g
  Paketim 40 g
  Vlera e Energjisë 1678 kJ / 397 kcal 671 kJ / 159 kcal
  Yndyra 6,2 g 2,5 g
  Nga të Cilat të saturuara 1  g 0,4 g
  Karbohidrate 43,5 g 17,4 g
  Nga të Cilat Sheqer 1,1 g 0,4 g
  Fibra 2,8 g 1,1 g
  Proteinë 40,4 g 16,2 g
  Kripë 4 g 1.6 g
  Informacionet ushqyese
  Kripë 100 g
  Paketim 40 g
  Vlera e Energjisë 1696 kJ / 401 kcal 678 kJ / 160 kcal
  Yndyra 6,1 g 2,4 g
  Nga të Cilat të saturuara 1.1  g 0,4 g
  Karbohidrate 43,3 g 17,3 g
  Nga të Cilat Sheqer 0.6 g 0,2 g
  Fibra 2,5 g 1 g
  Proteinë 42 g 16,8 g
  Kripë 3.8 g 1.5 g

  Përdorimi

  Kujdes: Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 10 vjeç. Ruajeni në një vend të thatë, në një temperaturë që nuk kalon 25°C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories