NT Gutar Energy Shot (20 x 60 ml)

3.000L

GUTAR ENERGY SHOT është një ngarkesë e vërtetë energjie. Pija përmban substanca funksionale që mbështesin përqendrimin, duke përfshirë guarana, çaj jeshil dhe ekstrakte xhinsengu.

 • Pa Sheqer
 • Ekstrakt Nga Xhinsengu
 • Vitaminë B6
 • 1000 mg Taurinë
 • 700 mg Ekstrakt Nga Guarana
 • 500 mg L-Karnitinë
 • 200 mg L-Argininë
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Gutar Energy Shot (20 x 60 ml)

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  GUTAR ENERGY SHOT është një ngarkesë e vërtetë energjie. Pija përmban substanca funksionale që mbështesin përqendrimin, duke përfshirë guarana, çaj jeshil dhe ekstrakte xhinsengu.

  Përshkrimi:

  Përbërës të tjerë aktivë janë L-karnitina, aminoacidi L-argininë dhe taurina. Formula është e forcuar me vitaminë B6 për të reduktuar rraskapitjen dhe lodhjen dhe për të lehtësuar metabolizmin normal të energjisë.

  • Pa Sheqer
  • Ekstrakt Nga Xhinsengu
  • Vitaminë B6
  • 1000 mg Taurinë
  • 700 mg Ekstrakt Nga Guarana
  • 500 mg L-Karnitinë
  • 200 mg L-Argininë

  Produkti ka për qëllim: stimulimin e organizmit.

  Përbërësit

  Ujë, taurinë, ekstrakt guarana (kafeinë 10%, maltodekstrinë, ngjyrues karamel), L-karnitinë, rregullues i aciditetitacid citrik, aromatizues, L-argininë, ruajtës sorbat kaliumi, ekstrakt xhinsengu (2,2 – 3% xhensenozide), ruajtës benzoat natriumi, ekstrakt i çajit jeshil (50% polifenole), ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë, vitaminë B6 (piridoksinë hidrokloruri).

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 ml
  60 ml
  Taurinë 1 667 mg 1 000 mg
  L – Karnitinë 833 mg 500 mg
  L – Argininë 333 mg 200 mg
  Ekstrakt Gurana 1 167 mg 700 mg
  Ekstrakt Xhinsengu 108 mg 65 mg
  Ekstrakt i Çajit Jeshil 63 mg 38 mg
  Vitaminë B6 8 mg = 571 % * 5 mg = 357 % *
  Sheqer 0 g 0 g

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: pihet 30 minuta para performancës fizike. Nëse është e nevojshme, mund të përdoret edhe gjatë stërvitjes. Doza maksimale është dy shishe në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Kujdes: Suplement ushqimor, me ëmbëlsues. Përmban kafeinë (73 mg/ 60 ml) – nuk është i përshtatshëm për fëmijët, gratë shtatzëna ose me gji. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë, në një temperaturë që nuk i kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories