NT Endurosnack Gel Tube (75 g)

200L

Xheli është i fortifikuar me taurinë, L-karnozinë, aminoacide me zinxhir të degëzuar (BCAA), si dhe me aminoacide glukogjenike, glicinë dhe L-alaninë. Formula e re e këtij produkti nuk përmban ngjyrues, është pa gluten dhe ka një shije shumë më të mirë.

ENDUROSNACK është menduar për: furnizim të vazhdueshëm dhe afatgjatë të organizmit me energji. Furnizimi me energji para dhe gjatë performancës.

Shijet:

 • Karamel i Kripur
 • Portokall
 • Manaferra
 • Kajsi
 • Molle Jeshile
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Endurosnack Gel Tube (75 g)

  200L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Ky xhel inovativ është një burim ideal energjie. Produktet xheli mund të përdoren për aktivitete fizike kërkuese me puls të lartë, në të cilat trupi i njeriut nuk është në gjendje të marrë ushqim të ngurtë. Përbërësi kryesor është izomaltuloza (PalatinoseTM), një disaharid që çliron gradualisht energji.

  Përshrkimi:

  Xheli është i fortifikuar me taurinë, L-karnozinë, aminoacide me zinxhir të degëzuar (BCAA), si dhe me aminoacide glukogjenike, glicinë dhe L-alaninë. Formula e re e këtij produkti nuk përmban ngjyrues, është pa gluten dhe ka një shije shumë më të mirë.

  ENDUROSNACK është menduar për: furnizim të vazhdueshëm dhe afatgjatë të organizmit me energji. Furnizimi me energji para dhe gjatë performancës.

  Shijet:

  • Karamel i Kripur
  • Portokall
  • Manaferra
  • Kajsi
  • Molle Jeshile

  Përbërësit

  Kajsi: ujë, 31,5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), glukozë, trashësues çamçakëz ksantan, taurinë, glicinë, L-leucinë, L-alaninë, rregullues të aciditetit acid citrik dhe acid malik, L-izoleucinë, L-valinë, aromatizues, konservues benzoat natriumi dhe acid sorbik, L-karnozinë, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë.

  Manaferra: ujë, 31,5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), glukozë, trashësues çamçakëz ksantan, taurinë, glicinë, L-leucinë, L-alaninë, rregullues të aciditetit acid citrik dhe acid malik, L-izoleucinë, L-valinë, konservues benzoat natriumi dhe acid sorbik, L-karnozinë, aromatizues, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë.

  Mollë Jeshile: ujë, 31,5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), glukozë, trashësues çamçakëz ksantan, taurinë, glicinë, L-leucinë, L-alaninë, rregullues aciditeti acid citrik dhe acid malik, L -izoleucinë, L-valinë, aromatizues, konservues benzoat natriumi dhe acid sorbik, L-karnozinë, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë.

  Portokalli: ujë, 31,5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), glukozë, trashësues çamçakëz ksantan, taurinë, glicinë, L-leucinë, L-alaninë, rregullues të aciditetit acid citrik dhe acid malik, L-izoleucinë, L-valinë, aromatizues, konservues benzoat natriumi dhe acid sorbik, L-karnozinë, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë.

  Karamel i Kripur: ujë, 31,5% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), glukozë, trashësues çamçakëz ksantan, taurinë, glicinë, L-leucinë, L-alaninë, acid citrik rregullues i aciditetit, klorur natriumi, rregullues i aciditetit acid malik, L-izoleucinë, L-valinë, aromatizues, konservues benzoat natriumi dhe acid sorbik, L-karnozinë, ëmbëlsues açesulfame K dhe sukralozë.

  Vlerat ushqyese

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: Përdorni 1 bustine rreth 20 minuta para stërvitjes me një sasi të mjaftueshme pijesh sportive. Hani rregullisht gjatë tendosjes; është e mundur të përdoren 1-2 qese brënda një ore. Pini ujë gjithmonë më pas. Mund të merrni deri në 4 bustina në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Përdorimi: Pas hapjes, produkti është i destinuar për konsum të menjëhershëm.

  Paralajmërime

  Suplement ushqimor, me sheqerna dhe ëmbëlsues. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë në temperaturë jo më të madhe se 25 °C dhe larg nga

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories