NT Denuts Cream (250 g)

800L

Krem i lëmuar me arra që do të jetë parajsa në gojën tuaj. Përdoreni atë për çdo ëmbëlsirë, përhapeni si pastë, shtojeni në një smoothie ose merrni një lugë direkt nga kavanozi – falë shijes së shkëlqyer dhe konsistencës kremoze, gjithçka është e mundur.

 • Arra të cilësisë premium
 • Konsistencë
 • Burim i fibrash
 • Formulë vegjetariane
 • Pa vaj palme
 • Pa konservues
 • Pa ngjyrues artificialë
 • Pa gluten
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Denuts Cream (250 g)

  800L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Dhj 02 – Dhj 03
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Krem i lëmuar me arra që do të jetë parajsa në gojën tuaj. Përdoreni atë për çdo ëmbëlsirë, përhapeni si pastë, shtojeni në një smoothie ose merrni një lugë direkt nga kavanozi – falë shijes së shkëlqyer dhe konsistencës kremoze, gjithçka është e mundur.

  Përshkrimi:

  KREM DENUTS Brownie

  Lajthi dhe cashew të mbuluara me çokollatë të vërtetë qumështi. Shija pak e hidhur e kakaos e kombinuar me aromën e lajthisë do të vazhdojë t’ju befasojë me çdo pickim. Nuk përmban vaj palme, konservues dhe ngjyrues artificialë.

  • Arra të cilësisë premium
  • Konsistencë
  • Burim i fibrash
  • Formulë vegjetariane
  • Pa vaj palme
  • Pa konservues
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten

  KREM DENUTS Manaferra

  Cashew, kikirikë, çokollatë të bardhë dhe mjedra të thata. Këto mjedra të liofilizuara nën presion të ulët ruajnë aromën e tyre të mrekullueshme dhe për të mos përmendur vlerën e tyre ushqyese. Ky kombinim është dashuri me shikim të parë. Dhe e përgatitur pa asnjë konservues apo vaj palme.

  • Arra të cilësisë premium
  • Konsistencë
  • Burim i fibrash
  • Burim Proteinash
  • Formulë vegjetariane
  • Pa vaj palme
  • Pa konservues
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten

  KREM DENUTS Karamel i Kripur

  Kjo nuk është një gabim shtypi. Një majë kripe Himalaje i jep këtij kombinimi shijesh një dimension krejtësisht të ri. Dhe falë proteinës së hirrës, ju do ta furnizoni trupin tuaj me gjithçka që i nevojitet. A është e mundur kjo pa konservues dhe vaj palme? Do ta dini me siguri sapo të provoni për herë të parë.

  • Arra të cilësisë premium
  • Konsistencë
  • Burim i fibrash
  • Burim Proteinash
  • Formulë vegjetariane
  • Pa vaj palme
  • Pa konservues
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten

  KREM DENUTS Çokollatë e Bardhë Pro-Zero

  Bëmë një udhëtim në Belgjikë për të marrë çokollatën më të mirë. Gjalpi i kikirikut dhe çokollata e bardhë janë një kombinim i pa-parë. Dhe falë përmbajtjes së ulët të sheqerit nuk do të prishni dietën tuaj.Të gjitha të bëra pa konservues dhe vaj palme.

  • Arra të cilësisë premium
  • Konsistencë
  • Burim i fibrash
  • Burim Proteinash
  • Formulë vegjetariane
  • Pa vaj palme
  • Pa konservues
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten

  KREM DENUTS Kek i Bardhë

  Përzierje lajthiash dhe cashew të mbuluara me çokollatë të bardhë, e sjellë në perfeksion nga gjalpi i kulluar (ghee). A ju kujton një menu të shijshme restoranti? Kjo përvojë gustator e bërë me dashuri mund të gjendet në një kavanoz të vetëm.Të gjitha të bëra pa konservues dhe vaj palme.

  • Arra të cilësisë premium
  • Konsistencë
  • Burim i fibrash
  • Burim Proteinash
  • Formulë vegjetariane
  • Pa vaj palme
  • Pa konservues
  • Pa ngjyrues artificialë
  • Pa gluten

  Përbërësit

  Brownie: lajthi 30%, arra shqeme 25%, çokollatë qumështi 15% (sheqer, pastë kakao, gjalpë kakao, qumësht të thatë, ekstrakt vanilje), qumësht të thatë, kakao 10%, sheqer kokosi, GHEE (yndyrë gjalpi). Mund të përmbajë gjurmë të arrave të tjera, kikirikëve dhe sojës.

  Mjedër: kikirikë 30 %, arra shqeme 30 %, çokollatë e bardhë 25 % (sheqer, gjalpë kakao, qumësht të thatë, hirrë të thatë, emulsifikues lecithin soje, ekstrakt vanilje), kos pluhur (qumësht i skremuar, farë kosi), qumësht të thatë, mjedra të liofilizuara 2%. Mund të përmbajë gjurmë të arrave të tjera.

  Karamel i Kripur: kikirikë 65%, çokollatë e karamelizuar 30% (gjalpë kakao, sheqer, qumësht i tharë, sheqer i karamelizuar, emulsifikues lecithin soje, aromatizues, kripë), sheqer kokosi, kripë Himalaje 0,5%. Mund të përmbajë gjurmë arrash.

  Karamel i Kripur me Proteina: kikirikë 60 %, çokollatë e karamelizuar 25 % (gjalpë kakao, sheqer, qumësht i tharë, sheqer i karamelizuar, emulsifikues lecithin soje, kripë, aromatizues, ekstrakt vanilje), koncentrat i proteinës së hirrës 10 %, sheqer kokosi, kripë Himalaje 0 .5%. Mund të përmbajë gjurmë arrash.

  Prozero me Çokollatë të Bardhë: kikirikë 75%, çokollatë e bardhë 25% (ëmbëlsues maltitol, qumësht i tharë, gjalpë kakao, emulsifikues lecithin soje, aromatizues). Mund të përmbajë gjurmë arrash.

  Brownie i Bardhë: lajthi 30%, arra shqeme 25%, qumësht të thatë, çokollatë e bardhë 15% (sheqer, gjalpë kakao, qumësht të thatë, hirrë të thatë, emulsifikues lecithin soje, ekstrakt vanilje), sheqer kokosi, GHEE (yndyrë gjalpi). Mund të përmbajë gjurmë të arrave dhe kikirikëve të tjerë.

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  Brownie  100 g
  Energji 2411 Kj/581 kcal
  Yndyra 43,5 g
  Nga të Cilat të Saturuara 13,1 g
  Karbohidrate 27,8 g
  Nga të Cilat Sheqer 16,1 g
  Fibra 8,4 g
  Proteinë 15,4 g
  Kripë 0,14 g

   

  Vlera ushqyese
  Karamel i Kripur  100 g
  Energji 2527 Kj/608 kcal
  Yndyra 43,4 g
  Nga të Cilat të Saturuara 11 g
  Karbohidrate 33,3 g
  Nga të Cilat Sheqer 22,5 g
  Fibra 5,5 g
  Proteinë 18,3 g
  Kripë 0,66 g

   

  Vlera ushqyese
  Çokollatë e Bardhë Pro-Zero  100 g
  Energji 2576 Kj/621 kcal
  Yndyra 46,9 g
  Nga të Cilat të Saturuara 10,7 g
  Karbohidrate 29,1 g
  Nga të Cilat Sheqer 5,7 g
  Fibra 6,3 g
  Proteinë 19,8 g
  Kripë 0,06 g

   

  Vlera ushqyese
  Brownie i Bardhë  100 g
  Energji 2523 Kj/583 kcal
  Yndyra 41,6 g
  Nga të Cilat të Saturuara 11,3 g
  Karbohidrate 34,6 g
  Nga të Cilat Sheqer 26 g
  Fibra 3,4 g
  Proteinë 15,8 g
  Kripë 0,13 g

   

  Vlera ushqyese
  Mjedër  100 g
  Energji 2353 Kj/565 kcal
  Yndyra 37,7 g
  Nga të Cilat të Saturuara 10 g
  Karbohidrate 35,5 g
  Nga të Cilat Sheqer 23,7 g
  Fibra 4,1 g
  Proteinë 18,9 g
  Kripë 0,25 g

   

  Vlera ushqyese
  Karamel i Kripur me Proteinë  100 g
  Energji 2473 Kj/595 kcal
  Yndyra 41,2 g
  Nga të Cilat të Saturuara 10,7 g
  Karbohidrate 28,8 g
  Nga të Cilat Sheqer 19,8 g
  Fibra 5,1 g
  Proteinë 24,6 g
  Kripë 0,66 g
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories