NT Creatine Monohydrate Creapure (500 g)

4.500L

Kreatinë monohidrate në një formë jashtëzakonisht të pastër, e cila garantohet nga marka Creapure®. Kreatina është një përbërje azotike e cila gjendet kryesisht në muskujt skeletorë të trupit dhe niveli i saj zvogëlohet gjatë aktivitetit fizik intensiv.

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Creatine Monohydrate Creapure (500 g)

  4.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kreatinë monohidrate në një formë jashtëzakonisht të pastër, e cila garantohet nga marka Creapure®. Kreatina është një përbërje azotike e cila gjendet kryesisht në muskujt skeletorë të trupit dhe niveli i saj zvogëlohet gjatë aktivitetit fizik intensiv. Duke përdorur CREATINE MONOHYDRATE Creapure® përpara aktivitetit fizik, ju mund të rrisni forcën dhe punën e muskujve në performancën afatshkurtër me intensitet të lartë përmes marrjes së kreatinës. Një efekt pozitiv mund të arrihet duke marrë të paktën 3 gram kreatinë në ditë.

  Përbërësit

  Përbërësit: Creapure® – kreatinë monohidrate.

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  Kreatinë Monohidrate 100 g  Porcioni- 5 g

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: përdorni një porcion maksimumi 3,5 g një herë në ditë. Është i përshtatshëm për t’u kombinuar me karbohidrate (p.sh. me suplemente me përmbajtje të lartë karbohidratesh). Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Pas hapjes, të ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25°C dhe të konsumohet brënda 6 muajve.

  Kujdes: suplement ushqimor, i formuluar posaçërisht për atletët. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories