NT Carbosnack me kafeinë Tube (50 g)

150L

Energji dhe stimulim i shpejtë në një produkt. Versioni me kafeinë i CARBOSNACK përmban 60 mg kafeinë në çdo paketë. Kjo dozë energjie është menduar për aktivitete fizike intensitet të lartë, në të cilat trupi i njeriut nuk është në gjendje të marrë ushqime të ngurta

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Carbosnack me kafeinë Tube (50 g)

  150L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Energji dhe stimulim i shpejtë në një produkt. Versioni me kafeinë i CARBOSNACK përmban 60 mg kafeinë në çdo paketë. Kjo dozë energjie është menduar për aktivitete fizike intensitet të lartë, në të cilat trupi i njeriut nuk është në gjendje të marrë ushqime të ngurta.

  Dy lloje karbohidratesh në një raport të ekuilibruar të kombinuara me substanca shtesë si beta-alanina, kolina dhe vitamina B3 së bashku kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe mbështetjen e metabolizmit të energjisë.

  Shijet:

  • Mjedër blu
  • Kola

  Përbërësit

  Kola: 49% maltodekstrinë, ujë, 15% fruktozë, citrat natriumi, rregullues aciditeti acid citrik, glukuronolaktone, beta-alaninë, rregullues i aciditetit acid tartarik, klorur natriumi, emulsifikuesn kola (aromatizues, ngjyrues agjenti E-150d), klorur kolinë, kafeinë, konservues benzoat natriumi dhe acid sorbik, nikotinamide, ëmbëlsues steviol glikozide.

  Mjedrës Blu: 49% maltodekstrinë, ujë, 15% fruktozë, citrat natriumi, rregullues i aciditetit, acid citrik, glukuronolaktone, beta-alaninë, rregullues i aciditetit acid tartarik, klorur natriumi, klorur koline, kafeinë, acid citrik dhe sorbik, nikotinamide, ëmbëlsues steviol glikozide, ngjyrosës blu e shkëlqyeshme

  Vlerat ushqyese

  Informacionet ushqyese
  100 Gram 50 g – 1 Bustinë
  Vlera e Energjisë 1069 kJ/252 kcal 535 kJ/126 kcal
  Yndyra 0 g 0 g
  Nga të Cilat e Ngopur 0 g 0 g
  Karbohidrate 61,8 g 30,9 g
  Nga të Cilat Sheqer 18,5 g 9,3 g
  Proteina 0 g 0 g
  Kripë 0,8 g 0,4 g
  Kafeinë 120 mg 60 mg
  Kolinë 100 mg 50 mg
  Beta-Alaninë 400 mg 200 mg
  Glukuronolaktone 500 mg 250 mg
  Natrium 300 mg 150 mg
  Kloride 168 mg = 21 % * 84 mg = 11 %*
  Niacinë (vitaminë B3) 8 mg = 50 % * 4 mg = 25 % *

   

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: përdoreni gjatë aktivitetit fizik sipas nevojave tuaja. Maksimumi 4 bustina në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Përdorimi: hapeni qesen dhe konsumojeni menjëherë.

  Kujdes: Suplement dietik. Me ëmbëlsues. Përmban kafeinë (60 mg/ 50 g) – jo e përshtatshme për fëmijët, gratë shtatzëna ose me gji. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Jo i përshtatshëm për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngricës dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories