NT Carbodrinx (750 ml)

150L

Pije sportive energjike e gatshme për t’u pirë me përmbajtje karbohidratesh, e disponueshme në aroma e rrushit të zi, mjedrës blu dhe limonit jeshil. Është një zgjidhje ideale për të mbajtur trupin tuaj të hidratuar. Për shkak të një përzierjeje efektive të saharideve, të formuar nga disakaridi Isomaltulose (burim i fruktozës dhe glukozës) – PalatinoseTM, saharozës dhe glukozës, ndihmon në plotësimin e energjisë gjatë një aktiviteti intensiv. Është i pasuruar me vitaminë C. Përmbajtja totale e karbohidrateve është 7 – 9 gram për 100 ml (në varësi të  shijes).

Benefitet:

 • Izomaltulozë (PalatinoseTM) – disakarid me indeks të ulët glicemik 32
 • Vitaminë C
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Carbodrinx (750 ml)

  150L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Pije sportive energjike e gatshme për t’u pirë me përmbajtje karbohidratesh, e disponueshme në aroma e rrushit të zi, mjedrës blu dhe limonit jeshil. Është një zgjidhje ideale për të mbajtur trupin tuaj të hidratuar. Për shkak të një përzierjeje efektive të saharideve, të formuar nga disakaridi Isomaltulose (burim i fruktozës dhe glukozës) – PalatinoseTM, saharozës dhe glukozës, ndihmon në plotësimin e energjisë gjatë një aktiviteti intensiv. Është i pasuruar me vitaminë C. Përmbajtja totale e karbohidrateve është 7 – 9 gram për 100 ml (në varësi të  shijes).

  Benefitet:

  • Izomaltulozë (PalatinoseTM) – disakarid me indeks të ulët glicemik 32
  • Vitaminë C

  Përbërësit

  Përbërësit: sheqer, izomaltulozë 1,5 % (burim i fruktozës dhe glukozës) – Palatinose™, glukozë, rregullues i aciditetit acid citrik, emulsifikues i bardhë (stabilizues E 1450 dhe E 445), ruajtës sorbat kaliumi, aromatizues, antioksidant, acidi L-askorbik, konservues benzoati i natriumit, agjentët ngjyrues E 104 – mund të kenë një efekt negativ në aktivitetin dhe vëmendjen tek fëmijët

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  750 ml
  Vlera e energjisë 215 kcal
  Yndyrë 0 g
  Nga të Cilat Acide Yndyrore të Ngopura 0 g
  Karbohidratet 52.5g
  Nga të Cilat Sheqerna 52.5g
  Fibra 0 g
  Proteina 0 g
  Kripë 0 g

   

   

  Rekomandime

  Kushtet e ruajtjes: mbajeni në një vend të thatë në një temperaturë që nuk kalon 25 ° C dhe larg nga rrezet e diellit direkte, mos e ngrini.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories