BSN NO-Xplode Legendary

6.000L

NO-Xplode është formula origjinale para-stërvitore e BSN, tani e riformuluar me një përzierje të re që nxit energjinë, fokusin mendor dhe shijen nga shkencëtarët më të avancuar të ushqyerjes në BSN. Duke u siguruar që të jeni të përgatitur dhe gati për të thyer stërvitjen tuaj, NO-Xplode ju jep gjithçka që ju nevojitet për të shtyrë veten aq larg sa mundeni. Dhe pastaj shtyjeni veten më tej. Gjithmone!!!

 • Sasia, 65 gr
 • Madhësia e porcionit: 3 lugë (13 g)
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  BSN NO-Xplode Legendary

  6.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  NO-Xplode është formula origjinale para-stërvitore e BSN, tani e riformuluar me një përzierje të re që nxit energjinë, fokusin mendor dhe shijen nga shkencëtarët më të avancuar të ushqyerjes në BSN. Duke u siguruar që të jeni të përgatitur dhe gati për të thyer stërvitjen tuaj, NO-Xplode ju jep gjithçka që ju nevojitet për të shtyrë veten aq larg sa mundeni. Dhe pastaj shtyjeni veten më tej. Gjithmone!!!

  Përbërësit

  Green Burst:L-Citrulinë, Beta-Alaninë, Acide (Acid L-Tartarik, Acid Citrik), Agjentët kundër Ngjitjes (Dioksidi i Silikonit, Silikat Kalciumi), Aromatizues, Kafeinë, Acid L-Askorbik, Rhodiola Rosea L. Ekstrakt i Rrënjës, Inulinë, Ëmbëlsues (Sukralozë, Açesulfame K), Bitartrate Çoline, Ekstrakt i Rrënjës Panax Notoginseng, Ekstrakt i Bioflavanoideve të Grejpfrutit (Citrus Paradisi, Fruta), Nikotinamide, Ngjyra (Kurkumin), Oksid Zinku, Ekstrakt i Piperit të Zi (Piper Nigrum, Fruit), Pluhur Spiruline.

  Purple Power:L-Citrulinë, Beta-Alaninë, Acide (Acid L-Tartarik, Acid Citrik), Agjentët kundër Ngjitjes (Dioksidi i Silikonit, Silikat Kalciumi), Aromatizues, Kafeinë, Acid L-Askorbik, Rhodiola Rosea L. Ekstrakt i Rrënjës, Inulinë, Ngjyra (Panxhari i Kuq), Ëmbëlsues (Sukralozë, Açesulfame K), Bitartrate Çoline, Ekstrakt i Rrënjës Panax Notoginseng, Ekstrakt i Bioflavanoideve të Grejpfrutit (Citrus Paradisi, Fruta), Nikotinamide, Pluhur Spiruline, Oksid Zinku, Ekstrakt i Piperit të Zi (Piper Nigrum, Fruit).

  Red Rush:L-Citrulinë, Beta-Alaninë, Acide (Acid L-Tartarik, Acid Citrik), Agjentët kundër Ngjitjes (Dioksidi i Silikonit, Silikat Kalciumi), Aromatizues, Kafeinë, Acid L-Askorbik, Rhodiola Rosea L. Ekstrakt i Rrënjës, Inulinë, Ngjyra (Panxhari i Kuq, Beta Karoten), Ëmbëlsues (Sukralozë, Açesulfame K), Bitartrate Çoline, Ekstrakt i Rrënjës Panax Notoginseng, Ekstrakt i Bioflavanoideve të Grejpfrutit (Citrus Paradisi, Fruta), Nikotinamide, Oksid Zinku, Ekstrakt i Piperit të Zi (Piper Nigrum, Fruit).

  Vlera ushqyese

  Paketimi: 650 g
  Madhësia e porcionit: 3 lugë (13 g)
  Porcione për paketim: 50

  Vlera ushqyese
  Sasia
  Vitamin C 80 mg
  Niacinë
  32 mg
  Zink 10 mg
  Citrulinë 6 g
  Beta-Alaninë 3.2 g
  Kafeinë 200 mg
  Rhodiola Rosea L. 200 mg
  Çoline Bitartrate 50 mg
  Panaks Notoginseng 50 mg
  Bioflavonoide nga Grapefruit
  50 mg
  Piperine
  5 mg

   

  Rekomandime përdorimi

  Rekomandime për Përdorimin:Përzieni 3 lugë (13 g) në 200 ml ujë të ftohtë. Konsumimi i rekomanduar, 1 porcioni në ditë.Informacion mbi Faktorët Alergjik:Mund të përmbajë qumësht, gluten, vezë, soje, arra dhe kikirikë.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories