NG Ashwagandha 500 mg (90 vegan kaps)

2.000L

 

Ashwagandha, e njohur gjithashtu si xhinsengu indian është një nga bimët medicinale më të lashta që përdoret gjerësisht në mjekësinë Ayurvedic. E njohur për përfitimet e shumta shëndetësore, ashwagandha ka një histori të gjatë përdorimi në mjekësinë tradicionale, kryesisht për:

 • Problemet me Tiroidet
 • Menaxhon Stresin
 • Përshpejtues i rikuperimt pas sëmundjeve

 

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NG Ashwagandha 500 mg (90 vegan kaps)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Ky paketë përmban një bimë mjekësore të standardizuar në 5% me 500 mg ekstrakt ashwagandha për kapsulë.

  Duke u klasifikuar si një bimë adaptogjene, që do të thotë se mund të ndihmojë në menaxhimin e stresit në trupin tuaj. Me fjalë të tjera, ai kontribuon në reduktimin e efektit të stresit në trupin tuaj, prandaj është një nga superushqimet më të famshme në mbarë botën.

  Ky suplement natyral është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ata që përpiqen të përmirësojnë shëndetin e tyre të përgjithshëm, dhe përveç kësaj, është i përshtatshëm për veganët dhe vegjetarianët.

  Nëse jeni shpesh të stresuar ose bëni punë fizike, Nutrigold ashwagandha do ta ndihmojë trupin tuaj të përshtatet me mirë me stresin.

  Pa u menduar dy herë, porositni Nutrigold Ashwagandha dhe merrni të gjitha përfitimet e saj të fuqishme të cilat përshtaten pa probleme në rutinën tuaj të përditshme!

  Përbërësit

  Përbërësit: Ashwagandha (Withania Somnifera), Celulozë Mikrokristaline, Agjent Çlirues (Lubrifikant): Stearat Magnezi

  Vlera ushqyese

   

  Vlerat ushquese
  Për Porcion (1 Kapsulë)
  Ashwagandha 500 mg

  Alergjenët

  Për alergjenët duke përfshirë drithërat që përmbajnë gluten, shihni përbërësit e theksuar me shkronja të zeza.

  Paralajmërime

  Përdorimi i Rekomanduar: Merrni një kapsulë në ditë.

  Paralajmërime: Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve. Ky produkt nuk është i destinuar për gratë shtatzëna, gjidhënëse dhe fëmijët.

  Kushtet e Ruajtjes: Ruajeni në një vend të thatë dhe të freskët.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories