MT Nano x9 Next Gen

3.500L

 • Gjenerata e re përforcuese e oksidit nitrik para stërvitjes.
 • Formulë e avancuar që ofron efekte të fuqishme shqisore.
 • 30 porcione të fuqishme për të forcuar stërvitjet tuaja shpërthyese.
 • Merrni këtë produkt për të kaluar në nivelin tjetër dhe kaloni në gjeneratën e ardhshme para stërvitjes.
 • Përmban ëmbëlsues
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Nano x9 Next Gen

  3.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Nëse keni ndjerë ndonjëherë një pompë gjatë stërvitjes, keni përjetuar zgjerimin e pashpjegueshëm të muskujve që ndodh kur muskujt tuaj përmbyten me gjak të ngarkuar anabolikisht. Në këtë pikë, ju jeni gati për rritje të pakufizuar – furnizimi normal, i ngadaltë dhe i qëndrueshëm i lëndëve ushqyese që muskujt tuaj kanë marrë gjatë gjithë ditës është zhvilluar në mënyrë dramatike pasi fibrat e muskujve tuaj ngopen me gjak!

   

  Rreth Markës:

  Nëse po kërkojmë një lider në prodhimin e suplementeve sportive, ai do të jetë Muscletech. Marka nga SHBA është e njohur dhe e vlerësuar jo vetëm në atdheun e tyre, por edhe në mbarë botën. Marka bashkëpunon ngushtë me Z. Olimpia Jay Cutler dhe Dexter Jonson. Muscletech e fitoi famën e saj jo vetëm duke punuar me atletë të klasit botëror, por kryesisht duke prodhuar produkte inovative si “Cell-tech” të hedhura në treg në vitin 1998. Në ofertën e prodhuesit mund të gjejmë: suplemente para stërvitjes, proteina, djegës dhjami dhe rrites te mases.

  Përbërësit

  Niacin (si Acid Nikotinik); VasoAMP: Beta-Alaninë (KarnoZyn); Ekstrakt i Rrushit të Kuqe (si Vitis Vinifera) (Frut); I Standardizuar për 25% Proantocianidina Ekstrakti i Rrushit (si Vitis Vinifera) (Fara); Standardizuar për 95% Proantocianidina; VazoPrime: Argininë Silikat Inozitoli (Nitrosigine); Shegë (si Punika Granatum) (Frut); NeuroAMP: L-Ornithinë Hydrokloride; Kolina Bitartrate; Ekstrakti i Arrëmyshkut (si Miristika Fragrans) (Farë).

  Vlera ushqyese

  Vlerat ushqyese

  Sasia për perdorim *DV
  Niacin (as nicotinic acid) 300 mg 150%
  Vaso Prime ( N.O.x Maximizer)
  Arginine inositol silicate (Nitrosigine) 1500 mg
  Howthorn (as Crataegus oxycantha) (fruit) 150 mg
  Pomegranate (as punica granatum) (fruit) 100 mg
  VasoAMP (Performance Matrix)
  Beta- alanine (Carnosyn) 1600 mg
  Brown algae extract (as Ecklonia cava) (steam and leaf) 36 mg
  NeuroAMP (Sensory Matric)
  Choline bitartrate 100 mg
  Rhodiola extract (as Rhodiola rosea) (root) 100 mg
  Standardized for salidrosides and rosavins
  Eleuthero ( as Eleutherococcus senticosus) (root) 100 mg

  *Vlera ditore nuk është përcaktuar.

  Paralajmërime

  Përdorimi:

  5 g gjysmë ore para stërvitjes. Mund të shtohet në shijen e duhur të ujit ose pijeve alkoolike.

  Informacion Ushqimor:

  Një suplement dietik / Një suplement ushqimor si zëvendësues i dietës së përditshme, që përdoret për kontrollin e peshës. Nuk mund të përdoret si zëvendësim i një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar. Të mos përdoret nga gratë shtatzëna ose me gji.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories