MYP Protein Brownie (75 g)

200L

Me deri në 75% më pak sheqer se alternativat standarde të supermarketeve, shijoni një ëmbëlsirë në çdo kohë pa cënuar dietën tuaj. Të krijuara me pluhur kakao të shijshëm dhe e pjekur me çokollate të ëmbël, Protein Brownies-et tona janë të mbushura me 23 g proteina për një vakt të këndshëm të përditshëm.

Benefitet kryesore:

 • 23 g Proteina për brownie
 • Vetëm 4 g sheqer në çdo porcion
 • Alternativë e shijshme e shëndetshme ndaj ëmbëlsire standarde
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Protein Brownie (75 g)

  200L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Me deri në 75% më pak sheqer se alternativat standarde të supermarketeve, shijoni një ëmbëlsirë në çdo kohë pa cënuar dietën tuaj. Të krijuara me pluhur kakao të shijshëm dhe e pjekur me çokollate të ëmbël, Protein Brownies-et tona janë të mbushura me 23 g proteina për një vakt të këndshëm të përditshëm.

  Benefitet kryesore:

  • 23 g Proteina për brownie
  • Vetëm 4 g sheqer në çdo porcion
  • Alternativë e shijshme e shëndetshme ndaj ëmbëlsire standarde

  Përse Duhet ta Zgjedhim:

  Ky produkt i përshtatshme me çokollatë është i ngarkuara me proteina të cilësisë së lartë, duke ndihmuar në rritjen dhe ruajtjen e muskujve të rëndësishëm, pavarësisht nga qëllimet tuaja të fitnesit.

  Dhe me 31 g karbohidrate, ju ndihmonë të ushqeheni dhe të nxisni rikuperimin gjatë gjithë ditës – një domosdoshmëri në mëngjes ose para një aktiviteti fizik.

  Përbërësit

  Çokollatë: Proteina Qumështi, Humektant (Glicerol Vegjetal), Peptide Glutamine (Gruri), Miell Tërshërë, Vaj Vegjetal (Palme), Çokollatë (9%) (Masa Kakao, Sheqer, Emulsifikues (Lecithin e Sojës), Aromatizues), Maltodekstrinë, Proteina Soje, Pluhur Kakao, Agjentë Ngritës (Bikarbonat Natriumi, Bitartrate Kaliumi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë).ÇOKOLLATE: Kakao Solide 49% Minimum.

  Çokollatë e Bardhë: Proteina Qumështi, Humektant (Glicerol Vegjetal), Miell Tërshërë, Peptide Glutamine (Gruri), Maltodekstrinë, Vaj Vegjetal (Palme), Çokollatë e Bardhë (9%) (Sheqer, Gjalp Kakap, Qumësht Pluhur i Plotë, Emulsifikues (Lecithin e Sojës), Aromatizues), Proteina Soje, Qumësht Pluhuri Plotë, Agjentë Ngritës (Bikarbonat Natriumi, Bitartrate Kaliumi), Aromatizues, Ëmbëlsues (Sukralozë).ÇOKOLLATE E BARDHË: Kakao Solide 15% Minimum.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  Çokollatë 100 g 1 biskotë- 75 g
  Vlerat e Energjisë 1600 kJ / 383 kcal 1200 kJ / 287 kcal
  Yndyra 13 g 9.7 g
  Nga të Cilat të Saturuara 5.7 g 4.2 g
  Karbohidrate 35 g 27 g
  Nga të Cilat Sheqer 5.3 g 4 g
  Fibra 2.7 g 2 g
  Proteinë 30 g 23 g
  Kripë 0.4 g 0.3 g

   

  Vlerat ushqyese
  Çokollatëe bardhë
  100 g 1 biskotë- 75 g
  Vlerat e Energjisë 1714 kJ / 410 kcal 1286 kJ / 308 kcal
  Yndyra 14 g 10 g
  Nga të Cilat të Saturuara 5.6 g 4.2 g
  Karbohidrate 41 g 31 g
  Nga të Cilat Sheqer 7.2 g 5.4 g
  Fibra 1.6 g 1.2 g
  Proteinë 30 g 23 g
  Kripë 0.75 g 0.56 g

   

  Përdorimi

  Përdorimi i Rekomanduar: Mund ta konsumoni në çdo moment kur ju nevojiten kalori apo proteina.

  ALERGJENËT: Për alergjenët, duke përfshirë drithërat që përmbajnë gluten, shihni përbërësit me shkronja të zeza. Mund të përmbajë gjithashtu arra dhe kikirikë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories