MYP Multi Vitamin Gummies (30 copë)

2.000L

Plotësoni nevojat tuaja me lëndë ushqyese të rëndësishme me Multivitamin Gummies me shije luleshtrydheje, të cilat përmbajnë një përzierje të 11 vitaminave dhe mineraleve thelbësore.

Gjithashtu ne kemi menduar dhe për veganët me variantin Vimto me bazë bimore i cili është një suplement i shijshëm që është i mbushur me nëntë vitamina dhe minerale thelbësore e shoqëruar me një shije agrumesh të shkëlqyer.

Benefitet Kyçe:

 • Një mënyrë e shijshme për tu mbushur me lëndë ushqyese thelbësore
 • Me vitaminë C për të mbështetur sistemin imunitar1
 • Me biotinë për të ruajtur lëkurën dhe flokët2
 • Aromë luleshtrydhe ose limoni (vegan).
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Multi Vitamin Gummies (30 copë)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Plotësoni nevojat tuaja me lëndë ushqyese të rëndësishme me Multivitamin Gummies me shije luleshtrydheje, të cilat përmbajnë një përzierje të 11 vitaminave dhe mineraleve thelbësore.

  Gjithashtu ne kemi menduar dhe për veganët me variantin Vimto me bazë bimore i cili është një suplement i shijshëm që është i mbushur me nëntë vitamina dhe minerale thelbësore e shoqëruar me një shije agrumesh të shkëlqyer.

  Benefitet Kyçe:

  • Një mënyrë e shijshme për tu mbushur me lëndë ushqyese thelbësore
  • Me vitaminë C për të mbështetur sistemin imunitar1
  • Me biotinë për të ruajtur lëkurën dhe flokët2
  • Aromë luleshtrydhe ose limoni (vegan).

   Përse Duhet ta Zgjedhim ?

  Po përpiqeni të plotësoni nevojat përditshme të vitaminave dhe mineraleve? Këtu hyjnë Multivitamin Gummies

  Të mbushura me vitamina thelbësore, duke përfshirë vitaminën C për të mbështetur sistemin imunitar dhe biotinë për të mbajtur lëkurën dhe flokët tuaj të shëndetshëm, ato janë një shtesë e shkëlqyer për çdo dietë.1,2

  Plus, me acid pantotenik të shtuar dhe vitaminë B6, ato do t’ju ndihmojnë të mbani mendjen tuaj të mprehtë dhe metabolizmin të funksionojë siç duhet.3,4

  1. Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
  2. Biotina kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve dhe lëkurës.
  3. Acidi pantotenik kontribuon në performancën normale mendore dhe metabolizmin që jep energji.
  4. Vitamina B6 kontribuon në metabolizimin normal të proteinave dhe glikogjenit, si dhe në funksionin psikologjik.

  Përbërësit

  Luleshtrydhe: Shurup Glukoze, Saharozë, Ujë, Xhelatinë (Xhelatinë, Pektinë, Çamçakëz Gelan), Ëmbëlsues (Sorbitol), Vitaminë C, Koncentrat Lëngu Molle, Acide (Acid Citrik, Acid Malik), Vitaminë E, Aromë Natyrale Luleshtrydheje, Vitaminë B12, Acid Pantotenik, Vajra Vegjetalë (Kokos, Kanola), Agjent Lustrues (Dyll Karnauba), Vitaminë B6, Vitaminë A, Vaj Farash Luledielli, Acid Folik, Ngjyrues (Karminë), Biotinë, Jod, Inozitol, Vitaminë D, Zink.

  Mund të përmbajë qumësht

  Vimto: Sheqer, Shurup Glukoze, Ujë, Vitaminë C, Xhelatinë (Pektinë), Lëngje Frutash të Koncentruara (Rrush i Bardhë, Rrush Pa Fara, Mjedër), Rregullues i Aciditetit (Citrat Natriumi), Vitaminë E, Koncentrat i Lëngut të Karotës së Zezë, Acid (Acid Citrik), Trigliceride me Zinxhir të Mesëm, Aromatizues Vimto®, Vitaminë B6, Vitaminë A, Agjent Lustrues (Dyll Karnauba), Biotinë, Jodur Kaliumi, Inozitol, Vitaminë D3, Vitaminë B12.

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  Porcioni Ditor % E Dozës së Referencës
  Vitaminë C 40 mg (50%*)
  Vitaminë E 6.7 mg a-TE (56%*)
  Acid Pantothenik 1.5 mg (25%*)
  Vitaminë B6 0.5 mg (36%*)
  Vitaminë A 300 µg RE (38%*)
  Acid Folik 120 µg (60%*)
  Biotinë 30 µg (60%*)
  Iodinë 20 µg (13%*)
  Inozitol 10 µg
  Vitaminë D 5 µg (100%*)
  Vitaminë B12 2 µg (80%*)

   

  Vlera ushqyese
  Porcioni Ditor % E Dozës së Referencës
  Biotinë 60 µg (120%*)
  Iodinë 45.0 µg (30%*)
  Vitaminë A 600 µg RE (75%*)
  Vitaminë B12 4.0 µg (160%*)
  Vitaminë B6 1.0 mg (71%*)
  Vitaminë C 80 mg (100%*)
  Vitaminë D3 10.0 µg (200%*)
  Vitaminë E 13 mg (108%*)
  Inozitol 20.0 µg

   

  Rekomandime

  Përdorimi i Rekomanduar:

  Konsumoni 2 çëmçakëza në ditë.

  Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë larg nga rrezet e diellit direkte.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories