MYP Glutamine (250 g)

2.500L

Aminoacidi më i bollshëm që gjendet në muskuj. Amino Acidi më i popullarizuari nga 20 aminoacidet që gjenden natyrshëm në proteina, i cili ndihmon në ndërtimin dhe riparimin e muskujve të rinj– është i rëndësishëm për të gjitha qëllimet e fitnesit.

Benefitet Kryesore:

 • Aminoacid gjysëm thelbësor
 • Praktik për t’u përzier në ujë ose me suplemente të tjera
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Glutamine (250 g)

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Aminoacidi më i bollshëm që gjendet në muskuj. Amino Acidi më i popullarizuari nga 20 aminoacidet që gjenden natyrshëm në proteina, i cili ndihmon në ndërtimin dhe riparimin e muskujve të rinj– është i rëndësishëm për të gjitha qëllimet e fitnesit.

  Benefitet Kryesore:

  • Aminoacid gjysëm thelbësor
  • Praktik për t’u përzier në ujë ose me suplemente të tjera

  Përse Duhet ta Zgjedhim:

  L-Glutamina është një aminoacid që trupi është në gjendje ta prodhojë vetëm në sasi të vogla, kështu që ne duhet të marrim një pjesë nga dieta jonë.

  E gjetur natyrshëm në mish, peshk dhe vezë, pluhuri ynë L-Glutaminë është një zgjidhje super e përshtatshme dhe me kosto efektive, e cila thjesht mund të shtohet në shake-in tuaj të proteinave.

  Përbërësit

  Prodhuar në një objekt që trajton gjithashtu qumësht, soje, vezë, gluten dhe produkte të tyre.

  Pa Aromë: L-Glutaminë (100%)

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  Porcioni
  L- glutaminë 5 g

  Doza: 1-1/2 Luge Mase ( 5 Gram )

  Doza Për Paketim: 50

  Përdorimi

  Shtoni 1 1/2 lugë të vogla (5 g) në 250-350 ml ujë ose lëng në një shaker para, gjatë dhe/ose pas stërvitjes.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories