MYP BCAA 2:1:1 (500 g)

4.000L

Suplement ushqimor aminoacidesh në formë pluhuri — i shkëlqyeshëm për çdo qëllim fitnesi

Një përzierje e aminoacideve thelbësore – leucinë, izoleucinë dhe valinë të cilat gjenden natyrshëm në proteina dhe e cila ndihmon në ndërtimin dhe riparimin e muskujve të rinj1 – duke u siguruar që trupi juaj të jetë i përgatitur për të përballuar seancën tuaj të ardhshme të stërvitjes.

Benefitet Kryesore:

 • Raporti 2:1:1 i Leucinës, Izoleucinës dhe Valinës
 • Ideale për të gjitha llojet e sporteve
 • Ndihmoni në maksimizimin e rigjenerimit
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP BCAA 2:1:1 (500 g)

  4.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Suplement ushqimor aminoacidesh në formë pluhuri — i shkëlqyeshëm për çdo qëllim fitnesi

  Një përzierje e aminoacideve thelbësore – leucinë, izoleucinë dhe valinë të cilat gjenden natyrshëm në proteina dhe e cila ndihmon në ndërtimin dhe riparimin e muskujve të rinj1 – duke u siguruar që trupi juaj të jetë i përgatitur për të përballuar seancën tuaj të ardhshme të stërvitjes.

  Benefitet Kryesore:

  • Raporti 2:1:1 i Leucinës, Izoleucinës dhe Valinës
  • Ideale për të gjitha llojet e sporteve
  • Ndihmoni në maksimizimin e rigjenerimit

  Përse Duhet ta Zgjidhni:

  Me një raport 2:1:1 të leucinës, izoleucinës dhe valinës – përzierja jonë BCAA-së ofron raportin optimal të aminoacideve thelbësore për t’ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja.

  Cilat janë benefitet e BCAA-së pluhur:

  Pluhuri BCAA është i shkëlqyeshëm për rutinën tuaj të fitnesit pasi BCAA-të gjenden natyrshëm në proteina, të cilat ndihmojnë në ndërtimin e muskujve të rëndësishëm.1 Këto aminoacide thelbësore nuk mund të prodhohen nga trupi juaj, kështu që ato duhet të vijnë nga dieta juaj – duke e bërë këtë formulë super të përshtatshme për ta shtuar në një shake pa ndonjë përgatitje vakti.

  Përveçse është pa shije, e cila është ideale për t’i shtuar shajkut tuaj të përditshëm të proteinë, ne kemi një sërë shijesh freskuese frutash, të tilla si Berry Burst, Tropical dhe Peach Mango – perfekte për një nxitje të shuarjes së etjes gjatë stërvitjes tuaj.

  Për Kë Janë BCAA-të ?

  Pluhuri ynë BCAA është ideal për këdo që kërkon të marrë aminoacide me zinxhirë të degëzuar në një mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme. Pavarësisht nëse po përpiqeni të fitoni muskuj, të tonifikoheni ose të humbni peshë, është e lehtë ta bëni këtë suplement BCAA pjesë të rutinës suaj të përditshme.

  Cili Është Lloji më i Mirë i BCAA-së ?

  Ne ofrojmë një sërë pluhurash dhe suplementesh të ndryshëm BCAA për t’ju ndihmuar në misionin tuaj të përshtatjes, dhe ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të gjeni atë që është e duhura për ju. Përveç këtij pluhuri, ne kemi gjithashtu Essential BCAA 2:1:1 në formë tabletash, perfekte për t’u mbajtur në çantën tuaj të palestrës.

  Ose mund të provoni pijen tonë BCAA e cila është e mbushur me aminoacide, vitamina B dhe kafeinë për t’ju dhënë një zgjidhje të dobishme,2 në çdo kohë të ditës.

  Jeni Vegjetarian ? Ne kemi gjithashtu një aminoacid Vegan BCAA në mënyrë që të mund të mbusheni me këto aminoacide të rëndësishme, pavarësisht nga stili juaj i jetesës.

  Përbërësit

  Prodhuar në një objekt që trajton gjithashtu qumësht, soje, vezë, gluten dhe produkte të tyre.

  Pa Shije: L-Leucinë (50%), L-Izoleucinë (25%), L-Valinë (25%)

  Manaferra: L-Leucinë (40%), L-Izoleucinë (20%), L-Valinë (20%), Aromatizues, Ngjyrë (Panxhari i Kuq), Acid (Acid Citrik), Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Limon & Luleshtrydhe: L-Leucinë (39%), L-Izoleucinë (19.5%), L-Valinë (19.5%), Aromatizues, Ekstrakt vaji Kurkuma, Ngjyra (e kuqe e panxharit), Acid (Acidi Citrik), Ëmbëlsues (Sukralozë)

  Manaferrë Blu: L-Leucinë (39%), L-Izoleucinë (19.5%), L-Valine (19.5%), Aromatizues, Ekstrakt Spiruline, Dihidrat Trehaloze, Acid (Acid Citrik), Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Kola: L-Leucinë (37%), L-Izoleucinë (18.5%), L-Valinë (18.5%), Aromatizues, Ekstrakt Molle, Acid (Acid Citrik), Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Tropikal: L-Leucinë (42%), L-Izoleucinë (21%), L-Valinë (21%), Aromatizues, Ekstrakt vaji Kurkuma, Acid (Acid Citrik), Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Mango & Pjeshkë: L-Leucinë (45%), L-Izoleucinë (22%), L-Valinë (22%), Aromatizues, Ekstrakt Vaji Kurkuma, Ngjyrë (e Kuqe Panxhari), Acid (Acid Limoni), Ëmbëlsues (Sukralozë)

  Shalqi: L-Leucinë (42%), L-Izoleucinë (21%), L-Valinë (21%), Aromatizues, Ngjyra (E kuqe e Panxharit), Acid (Acidi Citrik), Ëmbëlsues (Sukralozë)

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  Porcioni ditor
  L- leucinë 2.5 g
  L- izoleucinë 1.25 g
  L- valinë 1.25 g

  Doza: 2 Lugë Mase (5 Gram)

  Doza Për Paketim: 50

   

  Përdorimi

  Shtoni 2 lugë të vogla (5 g) në 250-350 ml ujë ose lëng në një shaker para, gjatë dhe/ose pas stërvitjes.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories