MYP Baked Cookie (75 g)

200L

E përgatitur me përbërës cilësorë, duke përfshirë vajin e kokosit dhe proteinat e bizeleve – kështu që ky produkt është krejtësisht miqësore me veganët – secila prej këtyre biskotave është e mbushur gjithashtu me copa çokollate të zezë.

Benefitet Kryesore:

 • 13 g Proteina
 • e përshtatshme për veganët
 • E përgatitur me përbërës cilësorë
 • E shkëlqyeshme për ato që janë në lëvizje
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Baked Cookie (75 g)

  200L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  E përgatitur me përbërës cilësorë, duke përfshirë vajin e kokosit dhe proteinat e bizeleve – kështu që ky produkt është krejtësisht miqësore me veganët – secila prej këtyre biskotave është e mbushur gjithashtu me copa çokollate të zezë.

  Benefitet kryesore:

  • 13 g Proteina
  • e përshtatshme për veganët
  • E përgatitur me përbërës cilësorë
  • E shkëlqyeshme për ato që janë në lëvizje

  Përbërësit

  Dopjo Çokollatë: Miell Gruri (Miell Gruri, Karbonat Kalciumi, Hekur, Niacinë, Tiaminë), Sheqer Kaf, Shurup Tërshëre, Humektant (Glicerol Vegjetal), Proteina Gruri të Hidrolizuar, Çokollatë e Zezë (9%) (Masë Kakao, Sheqer, Emulsifikues (Lecitin Soje) , Aromatizues), Pluhur Kakao, Proteina Bizeleje, Vajra Vegjetalë (Ulliri, Kokosi), Proteina Soje, Stabilizues (Çamçakëz Akacie), Ujë, Agjent Rritës (Karbonate Natriumi), Aromatizues, Kripë. ÇOKOLLATË E E ZEZË: Kakao e Ngurtë 49% minimale.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g 1 biskotë- 75 g
  Vlerat e Energjisë 1642 kJ / 390 kcal 1231 kJ / 293 kcal
  Yndyra 12 g 9.0 g
  Nga të Cilat të Saturuara 5.2 g 3.9 g
  Karbohidrate 50 g 38 g
  Nga të Cilat Sheqer 22 g 17 g
  Fibra 5.2 g 3.9 g
  Proteinë 18 g 14 g
  Kripë 0.7 g 0.53 g

   

  Përdorimi

  Për alergjenët, duke përfshirë drithërat që përmbajnë gluten, shihni përbërësit me shkronja të zeza. Mund të përmbajë gjithashtu qumësht, arra dhe kikirikë. Jo i përshtatshëm për ata që vuajnë nga alergjitë ndaj qumështit.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories