Myp All Natural Peanut Butter (1 kg)

1.500L

Një ushqim super-ushqyes – i përsosur për t’u përhapur në bukë të thekur, kreker orizi ose frutat tuaja të preferuara. I krijuar me një përzierje kikirikësh kaf të pjekur, gjalpi ynë i lëmuar i kikirikut është ndryshimi ynë në ushqimet tradicionale.

 • E shijshme dhe krejt natyrale
 • Burimi i proteinave
 • Redukton lodhjen dhe plogështinë
 • Pa kripë, sheqer dhe vaj palme të shtuar
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Myp All Natural Peanut Butter (1 kg)

  1.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Një ushqim super-ushqyes – i përsosur për t’u përhapur në bukë të thekur, kreker orizi ose frutat tuaja të preferuara

  Përshkrimi:

  I krijuar me një përzierje kikirikësh kaf të pjekur, gjalpi ynë i lëmuar i kikirikut është ndryshimi ynë në ushqimet tradicionale.

  Është një burim tërësisht natyral dhe një burim i shkëlqyer proteinash – ideale për të mbështetur stërvitjen tuaj dhe për të frenuar dëshirat tuaja.

  Plus, është pa kripë, sheqer, vaj palme dhe konservues të shtuar, ndërsa është i mbushur me fibra dhe lëndë ushqyese thelbësore, vitaminë E dhe magnez, ky ushqim super-ushqyes është mënyra e ëmbël dhe e thjeshtë për të mbajtur stërvitjen tuaj në rrugën e duhur.

  Benefitet Kryesore:

  • E shijshme dhe krejt natyrale
  • Burimi i proteinave
  • Redukton lodhjen dhe plogështinë
  • Pa kripë, sheqer dhe vaj palme të shtuar

  Përse Duhet ta Zgjedhim:

  Gjalpi ynë i butë i kikirikut është i përsosur për ata që duan një ndryshim. Duke kombinuar një përzierje kikirikësh të pjekur, me shijen e shijshme të arrës së kokosit dhe mjaltit, është një burim natyral i proteinave, duke ndihmuar në ndërtimin dhe mirëmbajtjen e muskujve tuaj, kjo është shumë e rëndësishme pavarësisht nga qëllimet tuaja të fitnesit.

  Ky gjalpë kikiriku është gjithashtu një burim i shkëlqyeshëm i magnezit, i cili ndihmon në mbështetjen e kockave tuaja,dhe redukton lodhjen dhe plogështinë – kështu që ju mund ta fuqizoni me stërvitjen tuaj. Magnezi gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në mbështetjen e metabolizmit dhe funksionit të muskujve.

  Përbërësit

  Kokosi: Kikirikë të Pjekur (me Lëkurë të Plotë) (75%), Kokos (22%), Mjaltë.

  I Lëmuar: Kikirikë të Pjekur (me Lëkurë të Plotë) (100%).

  Krokant: Kikirikë të Pjekur (me Lëkurë të Plotë) (100%).

  Vlerat ushqyese

  Informacionet ushqyese
  100 g
  Energjia 2514 kJ/607 kcal
  Yndyra 49 g
  Nga të Cilat të ngopura 19 g
  Karbohidrate 13 g
  Nga të Cilat Sheqer 7,9 g
  Fibra 9,2 g
  Proteinë 24 g
  Kripë 0,05 g
  Përbërësit Aktivë
  Niacinë 10 mg (63%*)
  Vitaminë E 7.9 mg (65%*)
  Magnez 2.0 mg (99%*)
  Bakër 1.0 mg (100%*)
  Biotinë 97.5 µg (195%*)

  *NRV- Vlera e Referencës së Lëndëve Ushqyese

  Përdorimi

  Përdorimi i Rekomanduar:

  Kur Duhet ta Marrim Gjalpin e Kikirikut ?

  Ne ju rekomandojmë që të shijoni gjalpin tonë natyral të kikirikut sa herë që keni nevojë për një rritje të proteinave gjatë gjithë ditës. Ky produkt është gjithashtu një shtesë e shkëlqyer për karbohidratet e mëngjesit, pasi proteina mbështet muskujt tuaj ndërsa karbohidratet fuqizojnë stërvitjen tuaj dhe furnizojnë trupin tuaj pas stërvitjes.

  Me Çfarë Duhet ta Shoqëroni Gjalpin e Kikirikut ?

  Gjalpi ynë natyral i kikirikut është një mënyrë e shkëlqyeshme për të pasur proteina, por për të përfituar sa më shumë nga trajnimi juaj ju duhet gjithashtu të merrni mjaft karbohidrate. Ne ju

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories