MYP Creatine (250 g)

2.500L

Një nga format më të hulumtuara të kreatinës në botë – kreatina monohidrat është vërtetuar shkencërisht se rrit performancën fizike, duke përmirësuar fuqinë e përgjithshme.

Benefitet Kryesore:

 • Është vërtetuar se rrit performancën fizike
 • Rrit fuqinë
 • Shtesë ushqimore për përdorim të përditshëm
 • Perfekte për të gjitha llojet e aktivitetit fizik
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Creatine (250 g)

  2.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Çfarë është kreatina?

  Një përbërës popullor në shumë suplemente sportive, kreatina rrit aftësinë e trupit tuaj për të prodhuar shpejt energji.1 Kreatina ekziston në sasi të vogla në trupin tonë në mënyrë natyrale, por shumë njerëz e marrin atë si një shtesë për të rritur performancën e tyre në palestër.

  Çfarë është Kreatina Monohidrate?

  Një nga format më të hulumtuara të kreatinës në botë – kreatina monohidrat është vërtetuar shkencërisht se rrit performancën fizike, duke përmirësuar fuqinë e përgjithshme.

  Benefitet Kryesore:

  • Është vërtetuar se rrit performancën fizike
  • Rrit fuqinë
  • Shtesë ushqimore për përdorim të përditshëm
  • Perfekte për të gjitha llojet e aktivitetit fizik

  Vlerat ushqyese ndryshojnë në varësi të shijeve.

  Përse duhet ta zgjedhim këtë produkt:

  Marrja e kreatinës nga ushqimet si mishi dhe peshku mund të jetë shumë e vështirë për shkak të sasisë që ju nevojitet, kështu që pluhuri ynë ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të plotësuar dietën tuaj.

  Cilat janë përfitimet e kreatinës monohidrate ?

  Duke ndihmuar në përmirësimin e performancës së përgjithshme,1 Kreatina Monohidrate është për të gjithë – duke ju ndihmuar të çoni stërvitjen tuaj në nivelin tjetër, në palestër, në pistë ose në fushë.

  Si ta marrim Kreatinën Monohidrate ?

  Kreatina Monohidrate vjen pa aromë, në mënyrë që ta kombinoni me pijen tuaj të preferuara para, gjatë dhe pas stërvitjes.

  Përveçse kemi kreatinë në formë pluhuri, ne kemi gjithashtu një sërë suplementesh të tjera të kreatinës nga të cilat mund të zgjidhni.

  Gjithashtu kemi tabletat tona të Kreatinës Monohidrate, të cilat janë ideale për t’u mbajtur në çantën tuaj të palestrës, në mënyrë që të jeni gjithmonë të përgatitur për seancën tuaj të ardhshme.

  Një formë tjetër kreatine është Creapure® Creatine, të cilat janë tableta me shije të shkëlqyer me përmbajtje kreatine 99,99%. Nëse jeni duke kërkuar për një përzierje të përsosur të kreatinës dhe kafeinës për t’ju bërë të ndizni të gjithë cilindrat përpara se të stërviteni,2 ne kemi THE Pre-Workout përzierja jonë më e fuqishme para stërvitjes.

  Cilat janë efektet anësore të Kreatinës Monohidrat Pluhur?

  Kreatina gjendet natyrshëm në trup, megjithatë është e rëndësishme të qëndroni të hidratuar kur plotësoheni me pluhur kreatinë monohidrate.

  1. Kreatina është vërtetuar se rrit performancën fizike me shpërthime të njëpasnjëshme të ushtrimeve afatshkurtra dhe me intensitet të lartë. Efekti i dobishëm arrihet me marrjen e përditshme të 3 g kreatinë.
  2. Kafeina ndihmon në rritjen e vigjilencës dhe përmirësimin e përqendrimit.

  Përbërësit

  Boronicë: Kreatinë monohidrate (76%), Aromatizues, Acid (Acid Citrik), Koncentrat Panxhari, Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Mjedër: Kreatinë Monohidrate (74%), Aromatizues, Acid (Acidi citrik), Ekstrakt Spiruline, Dihidrat Trehaloze (Trehaloza është një burim glukoze), Ëmbëlsues (Sukralozë).

  Pa aromë: Kreatinë Monohidrate (100%).

  Vlerat ushqyese

  Porcioni: 3 Gram
  Porcione për Paketim: 83

   

                                                                                           Porcioni (3g)
  Kreatine monohidrate 3 Gram

   

  Përdorimi

  Përzieni 1 lugë (3 g) me 150-250 ml ujë, shkundeni mirë dhe konsumojeni. Përdoreni një herë në ditë, para ose pas stërvitjes.

  Paralajmërime

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Ky produkt nuk duhet të përdoret si zëvendësues i një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë larg nga rrezet e diellit direkte. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët. *Efekti i dobishëm përftohet nga marrja ditore e 3 g kreatinë gjatë shpërthimeve të njëpasnjëshme të ushtrimeve afatshkurtra me intensitet të lartë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories