Mutant Mass 6.8 Kg

9.900L

Gaineri Nr. 1 i MUTANT-it në shitje!

 • 1100 kalori për racion
 • Përgatitur me ushqime të plota natyrale (elbi, patate e ëmbël, tërshërë e mbështjellë, avokado, vaj kokosi, fara liri, fara kungulli dhe vaj luledielli)
 • 56 g proteina të pastra, 192 g karbohidrate të pastra, 12 g yndyrë
 • 26,1 g EAA dhe 12,2 g BCAA (të pranishme në natyrë)
 • Acidet yndyrore esenciale (EFA) dhe vajra natyralë nga kokosi, avokado, farat e lirit, farat e kungullit dhe luledielli
 • Formuluar në objektin tonë të prodhimit më të avancuar për të ruajtur standartin e arte (gold) te cilesise

Informacione mbi Paktimin:

 • Madhësia e paketimit: 6800 g
 • Madhësia e porcionit: 4 lugë (280 g)
 • Porcione për paketim: 24
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Mutant Mass 6.8 Kg

  9.900L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Karakteristikat Mutant Mass Gainer

  •  Tani 52% më pak sheqer se formula e mëparshme
  • Përfshin 36g BCAA, EAA, glutaminë natyrale
  • Përfshin tërshërën, pataten e ëmbël dhe avokadon
  • Shtim në peshë me kalori të lartë: 1100 kalori për racion
  • 56 g proteinë të pastër (çlirim i qëndrueshëm)
  • 192 g karbohidrate të pastra, duke përfshirë karbohidrate komplekse me ushqime të plota (niseshte elbi, patate e ëmbël, tërshërë të mbështjellë)
  • Shije e kendshme!

  Përbërësit

  Përzierja e Karbohidrateve (Misër Amidoni, Maltodekstrin, Elb Amidoni, Patate e Ëmbël, Tërshërë e Petëzuara), Mutant Mass Matrica Proteinike (Qumësht) (Protein Hirre e Koncentruar, Protein Hirre e Hidrolizuar, Protein Hirre e Izoluar, Kazeinë, Protein Qumështi e Koncentruar, Proteinë Qumështi e Izoluar), Përzierja e Ushqimeve me Lipide [Vaji i Fraksionuar i Kokosit (MCT), Avokado, Fara Liri, Fara Kungulli, Vaj Luledielli], Trashës (Sojë e Yndyrosur, Bizele, Çamçakëz Guar), Aromë Natyrale dhe Artificiale, Kripë, Ëmbëlsues (S) ), Emulsifikues (Lecitin Luledielli), Enzima (Laktaz, Proteaz), Ekstrakt Kanelle (Cinulin PF), Qershi e Thekur.

  Vlera ushqyese

  Informacione Mbi Vlerat Ushqyese Për Porcion
  Sasia
  Energji 1100 kcal
  Yndyrna 12 g
  Nga të cilat të ngopura: 6 g
  Nga të cilat trans: 0,1 g
  Kolesterol 90 mg
  Natrium 580 mg
  Kalium 840 mg
  Karbohidrate 192 g
  nga të cilat Fibra  8 g
  nga të cilat Sheqer 18 g
  Proteina  56 g
  Sasitë për porcion
  Vitamina A 0 %
  Kalcium 40 %
  Vitamina C 0 %
  Hekur 20 %

  Rekomandime

  • Shtoni 750-1000 ml ujë në një mikser ose  shaker, më pas shtoni 4 lugë (280 g) Mutant Mass, përzieni ose tundni për 20-30 sekonda.
  • Shije të mahnitshme në ujë, shije edhe më të mirë në qumësht!
  • Gjithmonë shtoni lëng në fillim pastaj shtoni Mutant Mass.

  Faktorë alergjik

  Informacion mbi Faktorët Alergjik:

  • Përmban Qumësht, Sojë, Arrë Peme (Kokos), Elb, Tërshërë.
  • Prodhuar ne  një objekt që trajton gjithashtu përbërës nga veza, gruri, kikiriku, arrat (lajthia).

  Pyetje të shpeshta

  Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të përdorur MUTANT MASS?

  Përgjigje: Nëse nuk e keni përdorur kurrë më parë MUTANT MASS, ju rekomandojmë të filloni duke përzier 2 lugë me 2 gota ujë të ftohtë ose qumësht (për kalori shtesë) për të vlerësuar tolerancën. Për shkak se MASA MUTANT është shumë e lartë në kalori, mund të shkaktojë  shqetësime në stomak nëse nuk jeni mësuar të hani shumë kalori menjëherë.

  Pyetje: Kur është koha më e mirë për të përdorur MUTANT MASS?

  Përgjigje: Në ditët e stërvitjes, merrni 1 porcion (4 lugë) MUTANT MASS menjëherë pas stërvitjes. Në ditët që nuk stërviteni, është më mirë të merrni 2 lugë në çdo kohë në mëngjes dhe 2 lugë të tjera në çdo kohë pasdite.

  Pyetje: A mund ta përziej MASA MUTANT me qumësht?

  Përgjigje: Po, për ata që janë seriozë në lidhje me shtimin në peshë dhe konsumimin e kalorive shtesë, qumështi është një opsion i shkëlqyeshëm për t’u përzier me MASS MUTANT.

  Pyetje: A mund të përdoret MUTANT MASS si zëvendësues i vaktit?

  Përgjigje: Nëse për ndonjë arsye nuk mund të hani një vakt ose nuk keni kohë, atëherë po përdorni MUTANT MASS. Është gjithmonë më mirë të merrni kaloritë që ju nevojiten sesa të qëndroni shumë gjatë pa ngrënë, veçanërisht kur jeni duke u përpjekur të ndërtoni muskuj. Përveç kësaj, MUTANT MASS përmban një përzierje të proteinave, karbohidrateve dhe yndyrave me cilësi të lartë, kështu që është bërë nga ushqimi i vërtetë!

  Pyetje: Cilat burime karbohidratesh përdoren në MASS MUTANT?

  Përgjigje: Çdo porcion i MUTANT MASS përmban një përzierje prej 242 g burimesh karbohidratesh që përfshin patate të ëmbël, tërshërë të mbështjellë, elb dhe misër dylli.

  Pyetje: Cilat burime yndyrore përdoren në MASS MUTANT?

  Përgjigje: Çdo porcion i MUTANT MASS përmban një përzierje prej 21 g të burimeve yndyrore me bazë bimore me cilësi të lartë, duke përfshirë vajin MCT (vaj kokosi), avokado, fara liri, fara kungulli dhe vaj luledielli.

  Pyetje: A mund të përdor MUTANT MASS nëse jam intolerant ndaj laktozës?

  Përgjigje: Jo, MUTANT MASS përmban një përzierje superiore proteinash që përfshin koncentrat të proteinës së hirrës, kazeinë dhe proteina qumështi, të cilat të gjitha përmbajnë laktozë.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories