Mutant Mass Extreme 2500 (5.45 kg)

9.000L

Mutant Mass Xtreme 2500 është projektuar posaçërisht për ata që marrin peshë me vështirësi dhe kërkojnë të shtojnë peshë në trup. Është bërë me ushqime të plota, elb, tërshërë të mbështjellë, avokado, patate të ëmbël, fara kungulli dhe vaj kokosi. Ky fitues i masës përmban 100% proteinë të pastër të hirrës, aminoacide thelbësore, vitamina dhe minerale. T cilat mund të ndihmojë në ndërtimin e forcës dhe muskujve.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Mutant Mass Extreme 2500 (5.45 kg)

  9.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Jeni nga ata që po humbin peshë në vend që ta fitoni atë? E keni të vështirë të shtoni peshë dhe të fitoni masë muskulore? Atëherë ky shtues i peshës do t’ju ndihmojë! Krijimi më i fundit nga Mutant është menduar për ata që e kanë të vështirë të marrin peshë duan të shtojnë masë shpejt. Çdo porcion i Mutant Mass Xxxtreme 2500 përmban karbohidrate të plota të pastra, 100% proteinë të pastër Whey dhe acide yndyrore esenciale (EFA) për efekt maksimal!

  Kur bëhet fjalë për shtimin në peshë dhe suplementet e proteinave në masë, Mutant Mass është një prodhues i njohur dhe popullor i shtuesve të peshës. Mutant Mass Xxxtreme 2500 është një produkt me kalori të lartë që përmban 92 g proteina, 38,7 g EAA, 20,3 g BCAA, acide yndyrore esenciale (EFA) dhe 17,3 g glutaminë dhe acid glutamik – me një porcion ditor prej 8 lugësh të shpërndara në dy vakte. Për sa i përket përbërësve, Mutant Mass Xxxtreme 2500 përmban tre lloje të proteinave të hirrës, një përzierje ushqimesh me yndyrë të lartë, enzima të shtuara për të ndihmuar tretjen dhe një përzierje të plotë të karbohidrateve me bazë ushqimore.

  Ky Weight Gainer është një suplement i formuluar me kujdes që ju ndihmon të shtoni peshë dhe të arrini rritje të shëndetshme dhe të qëndrueshme të muskujve.

  Përbërësit

  Përbërësit: Përzierje karbo me fazë të pastër (maltodekstrinë, niseshte misri [misri], niseshte elbi, patate e ëmbël, tërshërë e mbështjellë), përzierje shumëfazore e proteinës së hirrës (koncentrat i proteinës së hirrës, izolat i proteinës së hirrës, proteina e hidrolizuar hirre nga qumështi), Përzierje ushqimore (vaj i fraksionuar i kokosit [MCT], avokado, fara kungulli), trashës (sojë pa yndyrë, bizele, çamçakëz guar), kakao (e trajtuar me alkali), përmban 2% ose më pak: aromë natyrale dhe artificiale, aromë kremi natyral, kripë , Lecithin e lulediellit dhe/ose soje, sukralozë, dioksid silikoni, enzima (laktazë, proteazë), ekstrakt kanelle (cinnulin PF), qershi.

  Vlera ushqyese

  Informacione Mbi Vlerat Ushqyese
  4 Lugë(285g)me 475 ml ujë %DV 8 Lugë(570g)me 950 ml ujë %DV 8 Lugë(570g)me 950 ml qumësht %DV
  Kalori 1070 2140 2540
  Yndyra Totale 3 g 4%* 6 g 8%* 15 g 19%*
  Yndyra të Ngopura 2 g 10%* 4 g 20%* 10 g 50%*
  Kolesterol 45mg 15%* 90mg 30%* 140mg 47%*
  Sodium 440mg 19%* 880mg 38%* 1310mg 57%*
  Karbohidrate Totale 230g 84%* 460g 167%* 510mg 185%*
  Fibra Dietike 6g 21%* 12g 43%* 12g 43%*
  Sheqeri Total 4g 8g 58g
  Proteinë 30g 60%* 60g 120%* 92g 184%*
  Kalcium 150mg 12%* 300mg 23%* 1500mg 115%*
  Hekur 4mg 22%* 8mg 44%* 8mg 44%*
  Potas 950mg 20%* 1900mg 40%* 3400mg 72%*
  Mutant Mass XXXtreme 2500 Amino Acidet Kyçe
  L-Glutaminë dhe Acid
  Glutamik (Si Proteinë)
  5.0 g ** 10.0 g ** 17.3 g **
  L-Leucinë (Si Proteinë) 3.1 g ** 6.2 g ** 9.7 g **
  L-Izoleucinë (Si Proteinë) 2.0 g ** 3.9 g ** 9.7 g **
  L-Valinë (Si Proteinë) 1.6 g ** 3.2 g ** 5.1 g **
  Përzierje Enzimash (Laktazë,Proteazë) 25 mg ** 50 mg ** 50 mg **

  *Përqindjet ditore bazohen në një dietë me 2000 kalori
  **Vlera Ditore (DV) nuk është e përcaktuar

  Rekomandime

   

  Përdorimi i Rekomanduar: Përzieni 480 ml ujë ose qumësht me pak yndyrë në një blender me 1 porcion (4 lugë matëse) MUTANT MASS XXXTREME 2500 për 20 – 30 sekonda. Merrni dy herë në ditë.

  Paralajmërime: Para se të merrni këtë produkt konsultohuni me mjekun tuaj të kujdesit shëndetësor. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Ky produkt duhet të konsumohet vetëm nga të rritur të shëndetshëm mbi 18 vjeç. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvëndësuese të një diete të ekuilibruar dhe të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

   

  Faktorë alergjik

  Informacion Mbi Faktorët Alergjik: Përmban qumësht, sojë, arra (kokos). Gjithashtu përmban elb, tërshërë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories