Mutant Creakong CX8 (249 g)

3.500L

MUTANT CREAKONG CX8 MË SHUMË FUQI! MË SHUMË MUSKUJ!

 • Përzierje e shumëzuesit të kreatinës 8 g
 • Zero sheqerna ose mbushës
 • 10 përbërës premium
 • Me teknologjinë CSA™ (amino sinteza e kreatinës)

 

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Mutant Creakong CX8 (249 g)

  3.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  MUTANT CREAKONG CX8 MË SHUMË FUQI! MË SHUMË MUSKUJ!

  KY EDICION I AVANCUAR CREAKONG  ngarkon formulën tonë superstar 4g Triple Creatine Power, me një shtesë prej 4g aminoacidesh kritike: BCAA, Taurinë dhe një matricë speciale CSA™ (Creatine Synthesis Aminos) për të ndihmuar në vendosjen e fuqisë së dyfishtë të performancës dhe në sintezën e proteinave menjëherë dhe thjesht.*

  Përbërësit

  Përbërësit: Përmban më pak se 2% lecithin luledielli.

  Vlera ushqyese

  Porcioni: 1 Lugë Mase (8.3 g)
  Porcione Për Paketim: 30

  Vlera ushqyese
  Sasia %DV
  Përzierje CREAKONG CX8™ 8,000mg
  Pluhur Kreatine Të Trefishtë 4,000mg
  Kreatinë Monohidrate
  Kreatinë Malate
  Kreatinë Magnezi Të Keluar
  Përzierje Amino BCAA 2,350mg
  Taurinë, Pluhur I Instantizuar BCAA Powder
  2:1:1 (L-Leucinë, L-Izoleucinë, L-Valinë)
  CSA™ (Sinteza Amino-Kreatinë) 1,650mg
  Glicinë, L-Argininë, L-Metioninë

  % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

   

  Përdorimi

  Përdorimi: Si një shtesë ushqimore për të rriturit që kryejnë ushtrime me intensitet të lartë, merrni një porcion 30-90 minuta para stërvitjes me 8-16 ml oz (240-480 ml) ujë.

  Paralajmërime

  Informacion Mbi Faktorët Alergjik: Prodhuar me krenari në objektin tonë që trajton përbërës nga qumështi, soja, peshku (kolagjeni), arrat e pemëve (kokosi).

  Paralajmërime: Ky produkt është menduar për përdorim të rastësishëm të të rriturve të shëndetshëm vetëm si një shtesë ushqimore. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Nuk rekomandohet për fëmijët. Konsultohuni me një mjek përpara se të përdorni këtë produkt nëse jeni duke marrë ndonjë medikament; jeni nën kujdesin e mjekut; keni ndonjë sëmundje ose gjëndje; keni ndonjë produkt, përbërës ose shqetësim shëndetësor; po përpiqeni të mbeteni ose jeni tashmë shtatzënë; jeni duke ushqyer me gji; ose keni një çrregullim të veshkave. Paketuar ne varësi të peshë, jo nga vëllimi. Precepitimi i produktit ndodh pas mbushjes. Mos e përdorni nëse paketimi është i manipuluar, i thyer ose i hapur. Ruajeni në një vend të freskët, të thatë dhe të errët. Mos e vendosni në frigorifer. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories