MT Vapor X5 Next Gen

4.000L

Një produkt i MuscleTech. Formula e Gjeneratës së re e Kompletuar 5-në-1!

 • Përzierje për Performancë dhe Energji
 • Përzierje e re e Neurotransmetuesve
 • Asnjë përbërës kryesor nën-dozë

Vapor X5 Next Gen

Studiuesit e MuscleTech® rishpikën përsëri kategorinë suplementeve “Pre-Workout”. VaporX5 ™ Next Gen është produkti më i plotë në dispozicion para stërvitjes. Ofron energji të pashembullt, performancë dhe pompime ekstreme të muskujve, një përvojë surreal si dhe ndërtim të muskujve të vërtetuar shkencërisht! Kjo formulë intensive ka gjithçka që ju mund të dëshironi në një produkt “Pre-Workout”  dhe  zero përbërës kryesorë nën-dozë ose mbushës. VaporX5 ™ Next Gen ju jep fuqi dhe forcë pa kompromis për stërvitjet më të mira të jetës tuaj! *

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question
  MuscleTech Vapor X5 Next Gen

  MT Vapor X5 Next Gen

  4.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Sasia: 228 g

  Përshkrimi

  Përvoja Neurosensore para stërvitjes shpërthyese.

  • Përmirëson forcën dhe rikuperimin e muskujve! *
  • Formula 5 në 1 “Pre-Workout”! *
  • Performancë dhe pompime superiore! *

  Për përvojën përfundimtare e suplementeve “Pre-Workout”, VaporX5 ™ Next Gen përmban një përzierje unike të përbërësve sensorë premium dhe një pararendës të neurotransmetuesve. Kombinimi i fuqishëm i çolinës, theaninës dhe alpinia ofikinarum siguron një përvojë unike ndijore, ndërsa një dozë e frymëzuar nga kërkimi i një molekule preçize kafeine jep energji dhe fokus të pabesueshëm. *

  Përbërësit

  Sheqer Organik, Dioksid Silici, Acid Citrik, Acid Malik, Aromë Natyrale, Glukozë Organike Stevioli (nga Ekstrakti i Gjetheve Stevia), Maltodekstrinë Rezistente, Pluhur Panxhari të Kuq (Ngjyrues).

  Vlera ushqyese

  Doza: 1 Luge Mase (9g)
  Doza për Paketim: 30

  Vlerat Ushqyese për Porcion
  Vlerat %DV
  Kalori 35
  Karbohidrate Totale
  5g
  2%
  Sheqer
  5g
  Niacinë (si Acid Nikotinik)
  15mg
  75%
  Natrium
  10mg
  <1%
  Përzierja për Ndërtimin e Muskujve
  Kreatinë Monohidrate
  1.5g
  Betainë Anhidrike
  1.25g
  Përmbajtja për Performancë dhe Rezistencë
  Beta-Alaninë (KarnoSin)
  1.6g
  Taurinë
  500mg
  Matrica Pompuese
  Argininë Inositol Silikate (Nitrosiginë)
  750mg
  Ekstrakt Murrizi (si Krataegus Pinatifida) (Manë)
  200mg
  Matrica për Shpërthim Energjie
  Kafeinë Anhidrike
  190mg
  Çolinë Bitartrate
  100mg
  Përzierja Neurotransmetuese
  L-Theaninë
  62.5mg
  Ekstrakt Galangal (si Alpinia Ofikinarum) (Kërce dhe Rrënjë)
  25mg
  Ekstrakt Johimbe (si Pausinistalia Johimbe) (Lëvore)
  20mg
  Standardizuar në 6% Johimbine

  *% Vlera ditore bazohet në një dietë me 2.000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Rekomandime përdorimi

  Paralajmërime për Alergjen:

  Prodhuar në një strukturë që gjithashtu përpunon qumështin, vezën, grurin, sojën, kikirikun, frutat e thata, përbërësit e peshkut dhe butakët.

   Udhëzime:

  Ju lutemi lexoni të gjitha udhëzimet para se ta konsumoni dhe ndiqni protokollin e vlerësimit të tolerancës. Vlerësoni tolerancën tuaj duke përzier së pari 1 racion (1 lugë) me 8 oz ujë të ftohtë dhe konsumojeni 30 minuta para stërvitjes. Pasi të jetë vlerësuar toleranca, rriteni dozën në 2 lugë të përziera me 16 oz. uji. Mos e tejkaloni dozen prej 2 lugësh në një periudhë 24-orëshe. Mbani një gjëndje adekuate të hidratimit gjatë përdorimit.

  Paralajmërim:e

  Nuk lejohet përdorimi për personat nën 18 vjeç. Nuk lejohet të përdoret nëse jeni shtatzënë ose në gji. Mos e përdorni nëse keni pasur infarkt të miokardit (sulm i fortë). Thithja mund të amplifikojë përgjigjen inflamatore të rrugëve të frymëmarrjes tek njerëzit me astmë. Një racion i këtij produkti përmban kafeinë sa 2 filxhanë kafe. Individët e ndjeshëm ndaj kafeinës mund të përjetojnë simptoma duke përfshirë (por pa u kufizuar në) shqetësim, nervozizëm, dridhje, ankth, rritje të rrahjeve të zemrës ose vështirësi në gjumë. Mos e kombinoni me burime të tjera të kafeinës ose stimuluesve. Disa individë mund të përjetojnë ndjesi shpimi gjilpërash të padëmshme nga doza e përqendruar e beta-alaninës. Konsultohuni me  mjekun tuaj nëse keni një gjëndje mjekësore ose para fillimit të ndonjë diete ose programi ushtrimesh. Rekomandohet të përdoret vetëm nga individë të shëndetshëm. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories