MuscleTech Mass-Tech Extreme 2000

7.000L

Një produkt i MuscleTech. Rritës i masës me 100% proteina hirre! *

  • 100% Proteina përfundimtare e hirrës
  • 60gr proteina për racion
  • Përmban 2000 kalori për racion
  • Shije të shkëlqyera

Le ta pranojmë – Madhësia është Mbret! Asgjë nuk u tregon njerëzve se ju jeni një bodybuilder më shumë sesa një kornizë e plotë me shpatulla të gjera, krahë të mëdhenj, një gjoks dhe shpinë të fuqishme dhe këmbë në forme të trungut të pemës. Bodybuilders dhe peshëngritësit janë gjithmonë në kërkim të një suplementi për t’i ndihmuar ata të shpërthejnë dyert e lojës se madhësise. Pavarësisht nëse jeni mbërthyer në një program frustues të rritjes se masës ose thjesht e keni të vështirë te ndërtoni masën muskulare , tani keni një ndihmë për ta thyer bllokadën tuaj. Quhet MASS-TECH EXTREME 2000!

Pastro

Sasia: 3.18 kg

Informacion shtesë

Shije

Triple Chocolate Brownie, Vanilla Milkshake

Përshkrimi

*Mbështet madhësinë dhe forcën!
* 100% proteinë hirre!
* Përbërës të provuar të ndërtimit të muskujve!
Studiuesit e ekipit MuscleTech kanë krijuar një rritës të masës të ri, 5-në-1, të krijuar për individë që kërkojnë të vendosin një masë ekstreme te muskujve. MASS-TECH EXTREME 2000 përmban 80g proteina, mbi 400g karbohidrate dhe 2.000 kalori që furnizojnë muskujt, plus 8g L-leucinë (kur përzihet me 16 oz qumësht të skremuar), 10gr kreatinë dhe 20 vitamina dhe minerale. *
PSE DUHET TË MERRNI EXTREME 2000?
Profili ideal i makronutrientëve në MASS-TECH EXTREME 2000 është i përsosur për bodybuilders dhe atletë të tjerë që kërkojnë të ndërtojnë muskuj dhe të rrisin forcën pa shtuar yndyrë shtesë në fizikun e tyre. Korrni shpërblimet e gjithë punës suaj të palodhur në palestër – MASS-TECH EXTREME 2000 ka gjithçka që ju nevojitet për të ndërtuar më shumë muskuj, për të triumfuar përmes ushtrimeve të forcës dhe për të bërë që të keni llojin e rezultateve në masën muskulare që nuk keni provuar kurrë më parë!

Përbërësit

Kompleks me Shumë Faza të Karbohidrateve (Polimer Glukoze, Krunde Tërshere [si Avena Sativa], Izomaltulozë), Sistem Shumëfazor i Proteinave (Përqendrimi i Proteinave të Hirrës, Izolimi i Proteinave të Hirrës 97%, Izolimi i Proteinave të Hirrës së Hidrolizuar), Pluhuri i Karabit, Kakao (Përpunuar me Alkali), Elb, Aromë Natyrale dhe Artificiale, Gjalpë Kakao, Sojë ose Lecitinë Luledielli, Kripë, Açesulfame-Kalium, Përzierje Çamçakëzi ( Celuloze, Ksantan, Karragjenan), Sukralozë, Ortofosfat Ferrik, Trigliceride të Zinxhirit të Mesëm.

Vlera ushqyese

Vlerat për Porcion
Vlerat %DV
Kalori 2050
Kalori nga Yndyrnat 55
Yndyra Totale 6g 9%
Yndyrat e Ngopura 3g 15%
Kolesteroli
190mg
63%
Karbohidratet Totale
440g
147%
Fibra Dietike
3g
12%
Sheqer
20g
Proteina 60g 120%
Vitamin A (si Vitamin A Palmitate)
2450IU
49%
Vitamin C (si Acid Askorbik) 30mg 50%
Vitamin D (si Kolekalçiferol)
98IU
50%
Vitamin E (si D-Alfa Tokoferil Açetate)
16IU
53%
Vitamin K (si Fitonadione)
15mcg
19%
Thiamin (si Thiamin Mononitrate)
1.5mg
100%
Riboflavinë
1.5mg
88%
Niacinë (si Niacinamide) 10.5mg 53%
Vitamin B6 (si Piridoksinë Hidrokloride) 1.5mg 75%
Acid Folik
198mcg
50%
Vitamin B12 (si Kianokobalamin)
3mcg
50%
Biotinë
158mcg
53%
Acdi Pantothenik (si Kalcium d-Pantothenate)
4.5mg
45%
Kalcium
340mg
34%
Hekur
15mg
83%
Iodine (si Potas Iodide)
79.5mcg
53%
Zink (si Zink Okside) 5.85mg 39%
Selenium (si Selenomethioninë)
15mcg
21%
Bakër (si Bakër Sulfate)
1.5mg
75%
Krom (si Klorid Kromi)
156mcg
130%
Sodium
630mg
26%
MASS-TECH Ko-Faktorë
L-Glutaminë dhe Acid Glutamik
(si Proteinë Hirre dhe L-Glutaminë)
9.9g
Kreatinë Monohidrate
10g
L-Leucinë
(si Proteinë Hirre L-Leucinë)
6.2g
L-Izoleucinë
(si Proteinë Hirre L-Izoleucinë)
3.9g
L-Valinë
(si Proteinë Hirre L-Valinë)
3.2g

*% Vlera ditore bazohet në një dietë me 2.000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

† Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

Rekomandime përdorimi

Paralajmërim për Alergjen:

Përmban përbërës të qumështit, sojës dhe kokosit. Përpunuar në një strukturë që gjithashtu përpunon Kikirikë, Fruta të Thata, Vajra Peshku / Krustaçë / Butak, Përbërësit e Vezës dhe Grurit

Udhëzimet për përdorim:

Përzieni 1 racion (6 lugë mase) me 16 deri në 20 oz ujë ose qumësht të skremuar në një blender dhe konsumojeni një herë në ditë. Përndryshe, përzieni një racion 1/2 (3 lugë mase) me 8 deri në 10 oz ujë ose qumësht të skremuar dhe konsumojeni dy herë në ditë. Merreni në mëngjes, midis vakteve, ose pas stërvitjes. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet.

Paralajmërime:

Nuk rekomandohet për përdorim nga personat nën 18 vjeç. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose në gji. Gratë në moshë që mbajnë fëmijë duhet të kufizojnë marrjen ditore të vitaminës A në 10,000 IU (përjashtuar beta-karotenin). Konsultohuni me një mjek nëse keni një gjëndje mjekësore ose para fillimit të ndonjë diete ose programi ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

Main Menu