MuscleTech Mass-Tech Elite

7.900L

 • 10 gram kreatinë ultra të pastër për porcion
 • 80 g proteinë shumëfazore kur përzihet me qumësht të skremuar
 • Përmban ProHydrolase® për përthithje më të mirë të aminoacideve
 • 14 porcione me shije të shijshme të lehtë për t’u përzier
 • Rrites superior i masës për ndërtimin e muskujve*
 • Proteina maksimale plus 10 g kreatinë për rritjen e madhësisë dhe forcës së muskujve*
 • 20% absorbim më i mirë i aminoacideve me ProHydrolase®*
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  MuscleTech Mass-Tech Elite

  7.900L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Që kur formula u lëshua për herë të parë, Mass-Tech® Elite është dëshmuar kaq efektive, saqë është bërë objekt legjendash midis individëve qe mezi marrin peshë për aftësinë e tij për ta mbushur masën, madhësinë dhe forcën e muskujve. Studiuesit e MuscleTech® krijuan këtë gainer të avancuar të masës muskulore për ata që kanë vështirë për të shtuar në peshë, janë në fazën e tyre të rritjes ose duan të depërtojnë në pllajat e tyre të forcës. Shihni rezultatet nga gjithë puna juaj e palodhur në palestër – Mass-Tech® Elite jep proteinën me vlerën më të lartë biologjike, së bashku me kaloritë e pastra, karbohidratet dhe kreatinën që ju nevojiten për të grumbulluar, paketuar dhe rritur fuqinë tuaj.*

  Përfitimet:

  • Më shumë proteina për porcion sesa fituesit e tjerë të peshës*
  • Përmirësuar me kreatinë të çertifikuar klinikisht me HPLC *
  • Përbërës të pasur me lëndë ushqyese për ndërtimin e muskujve *
  • Përfitues masiv superior, që rrit forcën*
  • Maksimizoni fitimet tuaja me 20% përthithje më të mirë të aminoacideve*
  • Koha më e shpejtë e rikuperimit *

  Përbërësit Kryesor:

  Jeni të sëmurë dhe të lodhur duke bërë punën, por nuk i shihni rezultatet që kërkoni? Të kapesh nje standart? Po kërkoni të nxirrni potencialin tuaj të plotë? Ne e kemi  për ju – ky është fituesi më i mirë, i formuluar shkencërisht për t’ju ndihmuar të ndërtoni më shumë madhësi, masë dhe forcë.

  Mbështetni Qëllimet Tuaja:

  Mass-Tech® Elite përmban më shumë proteina për racion sesa konkurrentët, me 80 g proteinë shumëfazore kur përzihet me 2 gota qumësht të skremuar. Ai përmban gjithashtu ProHydrolase®, i projektuar për të maksimizuar përfitimet e proteinave dhe për të ndihmuar trupin me 20% përthithje më të mirë të aminoacideve thelbësore për ndërtimin e muskujve dhe përmirësimin e rikuperimit të muskujve.*

  Duhet Të Dini:

  Mass-Tech® Elite jep proteina me vlerë të lartë biologjike dhe kalori të pastra, karbohidrate dhe kreatinë që ju nevojiten për të grumbulluar, paketuar dhe rritur forcën tuaj. Çdo shërbim i dendur me kalori përmirësohet me një dozë të madhe, ultra të pastër 10 g të formës më të studiuar të kreatinës për përfitime edhe më të mira në muskuj dhe forcë.*

  Rreth Brendit:

  Për më shumë se dy dekada, marka MuscleTech® ka lançuar inovacione të produkteve që përcaktojnë industrinë që kanë ndihmuar entuziastët e fitnesit dhe atletët të arrijnë qëllimet e tyre. Me formulat më të fundit të krijuara nga një ekip elitar studiuesish, MuscleTech® vazhdon të ofrojë suplementet më premium në botë për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme. MuscleTech® vjen nga kompania numër 1 në shitje e suplementeve sportive në Amerikë, dhe me shpërndarje në mbi 140 vende, është një nga markat më të spikatura të ushqimit sportiv në mbarë botën.*

  Përbërësit

  KOMPLEKSI SHUMËFAZOR I KARBOHIDRATEVE (polimerët e glukozës, izomaltuloza, krundet e tërshërës, amaranti, kuinoa, hikërror, meli, çia), SISTEM SHUMËFAZOR I PROTEINËS (Koncentrat i proteinës së hirrës, kazeinat i kalciumit, proteina e vezëve, proteina e hirrës së izoluar, protein hirre e hidrolizuar), PËRZIERJE E PASUR ME OMEGA ([Vaj luledielli, Lëndë të ngurta shurupi misri, kazeinë natriumi, mono dhe digliceride, fosfat dipotasium, fosfat trikalciumi, lecitinë soje, tokoferol (si ruajtës)], trigliceride me zinxhir të mesëm, aromë natyrale dhe kakoatike , Çamçakëz celuloze, Lecitinë soje, Açesulfame-Kaliumi, Kripë, Sukralozë, L-Glutaminë, L-Izoleucinë, L-Valinë.

  Vlera ushqyese

  Paralajmërime

  Paralajmërime:

  Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Konsultohuni me një mjek përpara se të filloni ndonjë dietë ose program ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Paralajmërim Mbi Faktorët Alergjik:

  Përmban përbërës qumësht, soje, vezë dhe kokosi. Përpunuar në një objekt që përpunon gjithashtu përbërës kikirikësh, arrat e pemëve, peshk/krustaçë/buatakë dhe grurë.

  Perdorimi

  Përdorimi:

  Përzieni 1 porcion (5 lugë) me 16 oz. ujë ose qumësht i skremuar dhe konsumojeni ose në mëngjes, ndërmjet vakteve ose pas stërvitjes. Nëse preferohet, mund të konsumoni 1/2 porcion dy herë në ditë. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet e dhëna.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë