MT Cell-Tech

9.900L

Një produkt MuscleTech. Formula e fortë e kreatinës e krijuar për të ndihmuar në rritjen e masës*

 • 10 g kreatinë për 2 lugë
 • Mbështetur nga kërkimet + ndërtues i muskujve me karbohidrate
 • 200 mg ALA për të mbështetur nivelet e energjisë
 • 5 g matricë amino + BCAA
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Cell-Tech

  9.900L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Dhj 02 – Dhj 03
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  CELL-TECH®

  • Ndërtues i muskujve të kreatinës dhe karbohidrateve i mbështetur nga kërkimet
  • E provuar për të rritur forcën dhe performancën
  • 10 g kreatinë dhe 5 g aminoacide për rritjen e masës së muskujve

  Përshkrimi:

  Cell-Tech® është më i miri për një arsye. E formuluar posaçërisht për ata që kërkojnë të grumbullojnë muskuj të dobët, Cell-Tech® është një formulë kreatine e gjenerates së tretë e projektuar shkencërisht, e cila përmban një përzierje të vërtetuar klinikisht të monohidrateve të kreatinës dhe karbohidrateve. Për më shumë se dy dekada, Cell-Tech® ka ndihmuar atletët që kanë vështirësi në vendosjen e madhësisë të bëjnë rritje të masës të papreçedentë. Është rritur për t’u bërë një element legjendar në regjimentin shtesë të konkurrentëve seriozë – dhe dëshmi se MuscleTech® vazhdon të shtyjë kufijtë e shkencës dhe kërkimit çdo ditë.

  Përfitimet:

  • Ndërtimi i muskujve i vërtetuar klinikisht*
  • Përbërësit e mbështetur nga mbi 30 studime klinike*
  • Rritni forcën, madhësinë e muskujve dhe plotësinë *
  • Rritje e shpejtë e muskujve dhe transport i përmirësuar i lëndëve ushqyese*
  • BCAA që ushqejnë muskujt dhe aminoacidet që nxisin qelizat
  • Ndihmoni në rikuperimin e muskujve
  • Nuk kërkohet cikël në përdorim

  Përbërësit Kryesor:

  E krijuar shkencërisht për ata që kërkojnë të grumbullojnë muskuj të dobët dhe të rrisin forcën, Cell-Tech® është një formulë e avancuar e kreatinës që përmban përbërës kyç të mbështetur nga mbi 30 studime kërkimore për përvojën më të fuqishme të ndërtimit të muskujve. E formuluar vetëm me kreatinë ultra të pastër të çertifikuar nga HPLC dhe karbohidrate shumëfazore, asnjë formulë tjetër e kreatinës nuk ka përvojën shkencore dhe të provuar për të ofruar si Cell-Tech®.

  Mbështetni Qëllimet Tuaja:

  Cell-Tech® është një formulë e avancuar shkencërisht e gjeneratës së fundit të kreatinës, e cila përmban një përzierje të vërtetuar klinikisht të monohidrateve të kreatinës ultra të pastër dhe karbohidrateve të testuar me HPLC. Cell-Tech® jep 10 g kreatinë të pastër për 2 lugë, duke reduktuar kohën e rikuperimit ndërmjet grupeve dhe duke përforcuar forcën. Plus, hulumtimet sugjerojnë se ALA përmirëson përthithjen e kreatinës dhe glukozës.

  Duhet të Dini:

  Ofron një kombinim të hulumtuar të kreatinës monohidrate ultra të pastër të çertifikuar nga HPLC dhe karbohidrateve, duke shkaktuar një rritje të insulinës pas stërvitjes, duke transportuar kreatinën drejt e në muskuj ndërsa rimbushni me shpejtësi rezervat e glikogjenit. Plus, kjo formulë siguron një raport të saktë 2:1:1 të BCAA-së, plus taurinës dhe alaninës – dy nga aminoacidet më të bollshme në muskuj, të cilat ndihmojnë në vëllimin e qelizave.

  Rreth Brendit:

  Për më shumë se dy dekada, marka MuscleTech® ka lançuar inovacione të produkteve që përcaktojnë industrinë që kanë ndihmuar entuziastët e fitnesit dhe atletët të arrijnë qëllimet e tyre. Me formulat më të fundit të krijuara nga një ekip elitar studiuesish, MuscleTech® vazhdon të ofrojë suplementet më premium në botë për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme. MuscleTech® vjen nga kompania numër 1 në shitje e suplementeve sportive në Amerikë, dhe me shpërndarje në mbi 140 vende, është një nga markat më të spikatura të ushqimit sportiv në mbarë botën.*

  Përbërësit

  Përzierje karbohidratesh me shumë faza (polimere të glukozës, dekstrozë, Modcarb™ [Krunde tërshërë, amaranth, kuinoa, hikërror, meli, çia], misër dylli [niseshte misri], dekstrinë grupore), aromë natyrale dhe artificiale, acid limoni, fosfat dikalciumi, silikat kalciumi, kripë, açesulfame-kaliumi, sukralozë, FD&C e kuqe nr. 40.

  Vlerat ushqyese

  Paralajmërime

  Paralajmërim Mbi Faktorët Alergjik:

  Përpunohet në një objekt që përpunon gjithashtu përbërës të qumështit, vezës, sojës, grurit dhe kikirikë.

  Paralajmërime:

  Ashtu si me të gjitha produktet e kreatinës, mbani një gjendje adekuate hidratimi gjatë përdorimit. Mos e përdorni nëse vuani nga diabeti ose nëse jeni të prirur për hiperglicemi ose hipoglicemi. Nëse keni skuqje të lëkurës ose reaksione të tjera alergjike, ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Mbajeni larg fëmijëve.

  Perdorimi

  Paralajmërime:

  Ashtu si me të gjitha produktet e kreatinës, mbani një gjendje adekuate hidratimi gjatë përdorimit. Mos e përdorni nëse vuani nga diabeti ose nëse jeni të prirur për hiperglicemi ose hipoglicemi. Nëse keni skuqje të lëkurës ose reaksione të tjera alergjike, ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Mbajeni larg fëmijëve.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories