MT Mass-Tech Elite (3.18 kg)

7.000L

 • 80 G PROTEINA ‡,**

Një makronutrient që është thelbësor për ndërtimin e masës muskulore. Trupi ynë varet nga proteina për të funksionuar. Proteina ju siguron që të mbani muskujt e ndërtuar brenda dhe jashtë palestrës.

 • 3 G KREATINA

Kreatina gjendet natyrshëm në qelizat e muskujve dhe ndihmon muskujt tuaj të prodhojnë energji gjatë ngritjes së peshave ose ushtrimeve HIIT.

 • 18 G BCAA NATYRALE‡,**

Trupi nuk prodhon BCAA dhe për këtë arsye kërkohet që të konsumohet në ushqimin tonë të përditshëm ose suplementet.

 • 1,043 KALORI‡,**

Në përdorim të një raporti të saktë, të dendur me lëndë ushqyese karbohidrate ndaj proteinave.

  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Mass-Tech Elite (3.18 kg)

  7.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  SHTYNI SHKENCËN DHE POTENCIALI NJERËZOR NË KUFIJT E SAJ.

  Dëshironi të ndaheni patjetër nga konkurrenca? Për më shumë se dy dekada, MuscleTech™ e ka çuar shkencën dhe potencialin njerëzor në kufijtë e saj – dhe Mass-Tech® Elite është vetëm një nga rezultatet më të fundit të kësaj ambicie. Këtu pasioni ynë takohet me potencialin tuaj.

  PSE TË ZGJEDHIM MASS-TECH ELITE (EU)?

  E Fortifikuar me Kreatinë

  Çdo porcion i dendur me kalori përmirësohet me një dozë 3g kreatine, e cila është studiuar gjerësisht dhe mund të përmirësojë performancën.

  Proteinë Veçanërisht e Pastër

  Është e pastër dhe e thjeshtë dhe përmban 80 g proteina premium kur përzihet me 510 ml qumësht të skremuar. Duke përdorur një proçes mikrofiltrimi me filtrim të ftohtë, Mass-Tech™ Elite garanton një profil proteinash me cilësi të lartë që heq yndyrat e padëshiruara.

  Karbohidrate Për Të Suportuar Rigjenerimin e Muskujve

  Karbohidratet kontribuojnë në rikuperimin e funksionit normal të muskujve pas stërvitjes shumë intensive. Mass-Tech™ Elite është formuluar me mjeshtëri me një kompleks karbohidratesh që furnizon deri në 163 g karbohidrate për porcion kur përzihet me 510 ml qumësht të skremuar.

  SHTYNI KUFIJT ME MUSCLETECH™

  MuscleTech™ bashkon ushqimin aktiv dhe potencialin njerëzor për një qëllim më të madh. Ne ushqejmë ata që ngrenë shiritin – pavarësisht nëse je një atlet elitar, luftëtar i fundjavës ose thjesht duke u përpjekur të qëndrosh në lojë, ne besojmë të forcohemi së bashku. Nga ushqimi thelbësor deri te formulat më të fundit, ne kemi përshtatshmërinë tuaj. Bashkohuni me ne ndërsa ripërcaktojmë se çfarë do të thotë të jesh i fortë. Në fund të fundit, nuk ka të bëjë vetëm me më të mirat personale, ka të bëjë me një mënyrë më të mirë për të gjithë ne.

  SISTEMI I PROTEINËS ME SHUMË BURIME

  Sistemi i proteinave me shumë burime furnizon proteina me vlerë të lartë biologjike, duke ofruar të gjitha blloqet kryesore të ndërtimit që ju nevojiten për të ndihmuar në rritjen e masës muskulore së bashku me stërvitjen.

  LËNDË USHQYESE DHE KALORI

  Kur muskujt tuaj furnizohen vazhdimisht me ushqim cilësor, ju mund të stërviteni për rezultatet që dikur mendonit se ishin të paarritshme.

  Përbërësit

  KOMPLEKSI SHUMËFAZOR I KARBOHIDRATEVE (polimerët e glukozës, izomaltuloza, krundet e tërshërës, amaranti, kuinoa, hikërror, meli, çia), SISTEM SHUMËFAZOR I PROTEINËS (Koncentrat i proteinës së hirrës, kazeinat i kalciumit, proteina e vezëve, proteina e hirrës së izoluar, protein hirre e hidrolizuar), PËRZIERJE E PASUR ME OMEGA ([Vaj luledielli, Lëndë të ngurta shurupi misri, kazeinë natriumi, mono dhe digliceride, fosfat dipotasium, fosfat trikalciumi, lecitinë soje, tokoferol (si ruajtës)], trigliceride me zinxhir të mesëm, aromë natyrale dhe kakoatike , Çamçakëz celuloze, Lecitinë soje, Açesulfame-Kaliumi, Kripë, Sukralozë, L-Glutaminë, L-Izoleucinë, L-Valinë.

  Vlera ushqyese

  Paralajmërime

  Paralajmërime:

  Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Konsultohuni me një mjek përpara se të filloni ndonjë dietë ose program ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Paralajmërim Mbi Faktorët Alergjik:

  Përmban përbërës qumësht, soje, vezë dhe kokosi. Përpunuar në një objekt që përpunon gjithashtu përbërës kikirikësh, arrat e pemëve, peshk/krustaçë/buatakë dhe grurë.

  Perdorimi

  Përdorimi:

  Përzieni 1 porcion (5 lugë) me 16 oz. ujë ose qumësht i skremuar dhe konsumojeni ose në mëngjes, ndërmjet vakteve ose pas stërvitjes. Nëse preferohet, mund të konsumoni 1/2 porcion dy herë në ditë. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet e dhëna.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories